Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
17. nov 2011

@kilian Mne na tom fusaku vadi to, ze je vnutro cierne a este sa mi zrejme pranim na nom spravila flaky. Inac je ale super, sice tenky no velmi teply.

mirkadena
17. nov 2011

@desinka10 Ahoj, mne sa maličká narodila prvý februárový týždeň a winter kit sme využili ešte 2 mesiace a samozrejme zostane aj do druhej zimy 🙂

luciag3
18. nov 2011

Ahojte baby pridávam sa aj ja k Vám stokkáčkam. Mám taký problém : môj maličký má dva mesiace a dva týždne a pomaly ale isto sa nezmestíme do vaničky. Ktorá ste mali taký problém myslíte že ho môžem dať do športovej časti? Mám winter kit teraz ten nový strieborný, A ešte ktorá máte aj originál autosedačku k stokke? Mne sa zdá dosť úzka v hornej časti tá vložka čo tam je sa môže dať preč? A včera som skúšala že vložím ten fusak do vaničky či to tam voje tak áno ale malý sa mi tam nejako stratí ked ho tam dám.

terrs
18. nov 2011

Baby, dokedy sa na Xplory dá používať vanička?

lenocka23
18. nov 2011

@terrs kym nie je babu tesna.... 😉 myslim ze je tam nejake vahove obmedzenie, ale teda neviem konkretne... 🙂

desinka10
18. nov 2011

@luciag3 mam tu autosedacku, a tiez sa mi zdala na pohlad nejaka uzka, ta vlozka sa da sice vybrat, ale pod nou su potom take diery na pasy. Ona sa posuva hore, ako babo rastie, a daju sa z nej vybrat potom z bokov tie polystyreny, su dost hrube, takze potom ostane len ta latka, tak to sa dost rozsiri. Mam aj maxi cosi, a ta je trosku sirsia, ale nie moc. Ale zas ta stokacska sa mi zda dlhsia chrbtova cast.

mirkadena
18. nov 2011

@terrs ahoj ja som používala do 6 mesiace a krásne sa tam dcérka zmestila 🙂)) a keď sa narodila mala 3,5 kg.Nemali sme vôbec problém. Už som videla aj menšie vaničky na kočiarikoch, takže ja som problém naozaj nemala. Dokonca naša dcérka tam chcela byť. Niektoré baby písali, že používali už od 4 mesiaca športovú časť, ale my sme tento problém nemali 🙂)))))))))))))))))))))

25nikolla
19. nov 2011

kocky prosim vas poradte kde mozem kupit stokke,dnes som bola v Nitre a je s tym problem ze az v januari ☹ a to je pre mna trosku neskoro

mycats
19. nov 2011

Baby, neviete ci sa este predava tento fusacik 😀 😀 zamilovala som sa 😀 Nasla som nejake linky, ale uz s poznamkou, ze nie je v predaji - sk a cz.

lenkagl
19. nov 2011

@25nikolla skus Brendon BA, ja som ho mala do tyzdna 😉

hajanka
19. nov 2011

@25nikolla my sme tiez objednali z Brendon a tiez sme ho mali tak do tyzdna, povodne to malo byt dlhsie, tak sme boli velmi milo prekvapeni.

lenocka23
19. nov 2011

@mycats vyzera to na zimny set ale na starsi model... (prip.len fusak).. myslim ze ako novy ho uz nezozenies, len na bazare nejaky pouzivany.... ☹

vbrnka
19. nov 2011

@mycats to bola limitka, ale nie na evo, ale ten starsi model :(

riki1
19. nov 2011

@luciag3 tiež mám stokke autosedačku ,malý má teraz 10 mesiacov a v pohode sa vojde ,len som tú podložku posunula vyššie ,tak aby ju mal presne pod hlavou ,môj malý je drobček ,tak verím ,že sa tam vojde ešte aj pol roka ...

riki1
19. nov 2011

@luciag3 ...tu mal 8 mesiacov a ešte plno miesta ...

mycats
20. nov 2011

@lenocka23 :( len nikto nepredava. Ja mam starsi model, nie ten novy, takze by mi to sedelo. chyba uz len fusacik. uzasne by to bolo. budem hladat, ale zatial som ho samostatne nenasla ☹

mycats
20. nov 2011

@vbrnka budem teda musiet hladat pouzity 😢 keby bol nahodou nejaky k dispozicii, tak sem s nim. viem, ze je to len pre starsi model, evo bude az pre druhe babo 😀 😀 velka skoda, ze s tym skoncili, hned by som po nom skocila. Ale sety sa este predavaju, len je bez fusaku. Dufam, ze zo setom nebudu koncit, aj ked ja mam uz ten moj objednany, tak dufam, ze aj pride 😀 😀

25nikolla
20. nov 2011

@hajanka a kolko tam stoji?

25nikolla
20. nov 2011

@lenkagl kolko ta vysiel tam?aj ty mas termin v januari? 🙂

lenkagl
20. nov 2011

@25nikolla ja som chytila este akciu, vanicka 150,- a sportak 699,- vajicko mali najlacnejsie v babymarkete 225,- Hej mam termin 28.Jan. 🙂 A ty?

25nikolla
20. nov 2011

No lebo teraz tam nieje bohvie aka cena ale tak asi mi nic ine nezostava ☹ ,ja mam 12.januar a kam ides rodit?

hajanka
20. nov 2011

@25nikolla my sme tiez vtedy chytili akciu sportak za 699,-eur

25nikolla
20. nov 2011

@hajanka no skoda,asi som dlho rozmyslala 😖 a da sa objednat aj cez net?

lenkagl
20. nov 2011

@25nikolla hm... ☹ ja idem rodit do Kocha a Ty?

lenkagl
20. nov 2011

@25nikolla myslim ze sa da aj cez net, pripadne si tam zavolaj,oni Ti ho objednaju a potom ti cinknu, ze ho tam mas 🙂

25nikolla
20. nov 2011

ja som neni z BA ale chcela by som ist asi na kramare,mam rizikove tak chcem aby bolo vsetko po ruke keby nieco 🙂

25nikolla
20. nov 2011

@lenkagl to by bolo super asi to tak aj urobim,ja nemozem moc chodit tak to vyskusam takto...dakujem pekne za radu 🙂

hajanka
20. nov 2011

@25nikolla objednat sa da aj telefonicky a oni ti, ako pise @lenkagl, zavolaju kedy si ho mozes prist vyzdvihnut osobne.

25nikolla
20. nov 2011

@hajanka urobim to tak,a v tej cene je aj ta nakupna taska ?

lenkagl
20. nov 2011

@25nikolla ano je tam ta jedna taska a aku farbu si si vybrala?