Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lentila.g
2. máj 2012

@kalista no ja som vždy s novinky sklamana(Bgb),potom sa mi páči,kúpim a časom predam...a môj muz nechápe aky zmysel to ma..
Aj teraz začala som že ja idem len vyskúšať Stokke v základnej výbave,no a k dnešnému dnu sa uz na doplnkoch toľko nazbieralo...
Muž by bol radšej keby som inklinovala k autám,ale ked pocuje ako raz hovorím že malé,potom velke,potom taká farba,taka značka tak je šťastný myslim že chcem radšej kociare
Ja mám k Bgb cam aj bee po 3 striesky,zatiaľ mi to postačuje,uz len ked druhý odrastie vymenim za čiernu konštrukciu a budem sa blazniť s výbavou pre bee+
aspoň k dnešnému dnu mám taky plán🙂
Poznám tu radsoť s kociaru alebo doplnok ked dorazi domov...môže aj pršať aj tak vtedy som vysmiata ako by 30•C bolo;)

lentila.g
2. máj 2012

@duplicka
ja mam v plane objednat tu http://www.babyonlineshop.de/kinderwagen/Stokke... vsetko na kociar, lebo dokopy na tom usetrim v porovnani s obchodmi u nas 400 ecok

lentila.g
2. máj 2012

@boska79 a ty rychlo menis...nebude ti luto?...ze ked pride zimny kit, ci opat ta to nechyti...ja som v zime bola schopna len kvoli kitom kupit Stokke ale ustala som to nakoniec, no a povedala som si ze ked pride druhe tak kupim Stokke iba sportovu ze vanicku necham cam. lebo mi vyhovovala (ale len kratko maly v nej vydrzal) ale nakoniec skusam od sameho zaciatku Stokke tak verim ze presvedci mna AAA hl.muza lebo potom bude mat reci...
no viem ze si pisala ze bee este pocka...(ale pre mna pred rokom sa cakat nedalo..laska k bee neopada... 😎 😀 )

boska79
2. máj 2012

@lentila.g 😀 😀 sisnuta som na hlavu.. nemenim nic, stokke zostava.

bee plus chcem neon pop - takze nic neporiesim, ak stokke teraz predam a nachvilu kupim bee all black.

vcera som ho skusila dat za 599, s tym ze ked sa nikto neozve, tak kocik zostava. nikto sa neozval, tak kocik zostava. maju smolu. lebo je ako novy. 😎 😀

ideme do chorvatska zaciatkom leta... tak to este rozmyslam nad maclarenom pre stredneho syna.. to si uchylku nachvilu ukojim

mycats
2. máj 2012

@kalista 🙂 🙂 ano, najprv sa napapkaj. ja teraz ranajkujem na notebookom 🙂

mycats
2. máj 2012

@penelope1 moj stokki zlieza denne taky 15cm vysoky obrubnik a ako jediny tam nema problem. quinny sa dobre neprekotil, vzdy 😢

penelope1
2. máj 2012

To vážne sa dá tak dobre a ľahko nadvihnut? Tak to je super! V tom obchode som mala pocit, že keď v tom kociku bude aj dieťa, tak že tu tyč zlomím, keď sa na ňu ovalím 😅

lentila.g
2. máj 2012

@boska79 😎 😀 dobra taktika
take plany mam aj ja s bee..aktualnu novinku potom pre druhe, teraz sa ideme Štokačiť a hned hodlam tam supnuť aj tohto syna

boska79
2. máj 2012

@penelope1 v obchode mi predavacky povedali ze to kocik do obchodov...a v terene je to najlepsi kocik aky som mala.

cize nie vsetci, co predavaju kociky, o nich aj nieco vedia....

@lentila.g no ja mam treti kus chlapca doma, takze ja som uz tusim stihla vsetko co som chcela... uz len plusko si kupim a maclaren dalsi.

penelope1
2. máj 2012

@boska79 veď práve v obchode mi tvrdia, že to je kocik len do mesta a do centier, preto sa pýtam tu vo fóre mamiciek, ktoré kocik vlastnia a vedia mi najlepsie poradiť...

vevika
2. máj 2012

@penelope1 fakt nechapem, preco z neho vsetci robia Auparkovy kocik, ked akykolvek teren zvlada lepsie ako vacsina kocikov, ktore som mala alebo vyskusala.

penelope1
2. máj 2012

@vevika no to neviem, lebo keď sa zaujimam v obchode o tento kocik, vždy mi povedia to je do mesta! A ja ho chcem využiť nielen v meste, ale aj na horšiom teréne!

finda
2. máj 2012

@25nikolla25
@duplicka
tu je foto summer kitu a pod tym frote navlekom mam tu podlozku 😉

hajanka
2. máj 2012

@penelope1 never tym reciam 🙂

penelope1
2. máj 2012

@hajanka zatiaľ u mňa stokke vyhráva, preto chcem o ňom co najviac vediet, kým sa rozhodnem kúpiť 😉

duplicka
2. máj 2012

@finda jejjj dakujemmmm, tak to je ok, ked sa to da takto urobit, parada 😉 😉 😉

lentila.g
2. máj 2012

@boska79 @penelope1 predavacky (cest výnimkám ) su viac mudre ako treba niekedy...mne pani povedala ze so Stokke neprejdem ani len po trave..tak vlastne ma pre prveho syna aj od neho odhovorila....a ked vidim fotky na FB co ten kociar zdola, tak nemam dovod preco pochybovat..a su tu skusene mamicky, kt.maju toho viac nez dost poskusane...prakticky odskusane cize vedia poradit

teraz som obehla vsetky obchody kt.ponukaju Stokke v Ba a ich zaujem vobec ukazat bol iba v BM, v inach obchodoch som s nim mohla aj na chrbte odist a nikto by si to asi ani nevsimol
@boska79 no ak sa rozhodneme este my na tretie tak dievcatko by ma potesilo...ale zatial neviem ani aky by som dalši pre male babo chcela skusit...tak a dovtedy...dovtedy...to ma casu 😀 😎

penelope1
2. máj 2012

@lentila.g Mňa obskakuju v každom obchode, kde pozerám stokke a aj BA predeti. Lezie mi to na nervy, lebo zatiaľ len pozerám tie kočíky a kupovať ešte nejdem, lebo mám čas. Veľa krát sa mi stalo, že išli sme pozriet stokke a predavačka ma od neho odhovara a ukazuje mi iné značky kočíkov. Rada si pozriem aj ine, nevravím, že nie, len potom si tak dokonale neposkusam stokke.. 😠

25nikolla25
2. máj 2012

@finda diky moc,vyskusam to aj ja,dneska mozno otestujem ako sa mu bude pacit v sportaku 🙂

lentila.g
2. máj 2012

@penelope1 no v Pre deti po mne ani len pozdrav neštekli ked som bola v Korze.
Ja si nechám poradiť rada, ale aby mi silou mocou niekto vnucoval o čo nemam záujem tak to nie.ja hľadám kociar,ked budem chcieť kúpiť traktor tak sa obrátim na obchod na to špecializovaný

penelope1
2. máj 2012

@lentila.g ja som nebola v BA v Korze, ale vonku v takej ulici je veľká predajňa Predeti a tam len som vošla dnu a už sa ma pýtali s čím mi poradia... Tam mali taky fialovy stokke. Bol krásny ! Len ešte neviem, co budeme mať, takže len sondujem 😀 Celkom ma to baví. Veď aj tie decké vecičky by som už najradšej nakupila 🙂 Ale na si chcem tiež ešte počkať...

mycats
2. máj 2012

@penelope1 ja po nej skacem bezne a drziiiiii 🙂

mycats
2. máj 2012

Stastie, ze ja som stokke objednavala cez net, lebo mne keby predavacka nieco ine ako "super" povedala, tak ju tam normalne uhryznem 🙂 🙂 🙂

penelope1
2. máj 2012

@mycats tak asi je ten kocik len na prvý dojem labilný a v skutočnosti vydrží viac 😉 To je teda dobre, to si má potesila

lentila.g
2. máj 2012

@penelope1
Áno na Košicku ul.chodím radšej aj ked menší vyber ale lepšia obsluha.
No s výberom farby sa Ešte asi potrapiš aj ked budeš vedieť pohlavie,teda aspoň ja som sa ale asi aj ostatne baby 😎

lentila.g
2. máj 2012

Tak beige Stokke objednaný uz aj s blue pixel a doplnkami 😎 😀 😵 uz len vydržať nekonečné 2 týždne.a uz aj muž videl konečnú sumu 🤐 lebo zajtra to idem vyplatiť a bolo treba sponzorstvo 😎

mycats
2. máj 2012

@penelope1 my byvame na dedine a moj chodi bezne cez obrubniky, kamene a aj travu 🙂 🙂 🙂 dlazbovy chodnik by bol velky luxus 🙂 🙂 podla mna sa nemusis bat, ja som mala 5 kocikov pred nim a stokke je naj ovladatelny a chodi sa s nim uplne super aj po tazsom terene

mycats
2. máj 2012

@lentila.g 🙂 🙂 🙂 tak aspon, ze sa nasiel sponzor. u nas to funguje len z mojej penazenky 🙂

mycats
2. máj 2012

@lentila.g ja som mala dvojrocneho a farbu som vyberala snad dva mesiace 🙂 🙂

lentila.g
2. máj 2012

@mycats on si pohundre ale zaplatí 😎
No mna ste na farbu ukecali vy tu a definitívne to doklepol muz,snáď prvý krát 😀 Tak dúfam že Stokke ho presvedčí-zatiaľ z jeho pohladu ho kupujeme len pre jeho vysku