Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
10. okt 2012

Baby, najma @ustrachana, ta fotka je z FB, netusim, kde sa ten kocik nachadza (no ocividne v nejakom obchode 🙂). Hadam sa dockame niecoho oficialnejsieho coskoro 🙂

ustrachana
10. okt 2012

@pallacinka srdecne dakujem 🙂 si zlata 😉

luciag3
11. okt 2012

Dobre ránko baby.ktora máte stokke nosič my carrier? Chcem ho kúpiť no neviem či ho teraz v zime využijete môj drobec má rok. Má zmysel ho ešte kupovať? Ďakujem

finda
11. okt 2012

@luciag3 ahoj, my ho mame a vyuzili sme ho iba v Tatrach, vtedy mala 11,5 mesiaca. Zalezi asi ako casto ho chces vyuzivat. Inak je super, nemozem nan povedat nic zle 😉

cristinna
11. okt 2012

@pallacinka
Nahodou je velmi vydareny 🙂 paci sa mi 😉

25nikolla25
11. okt 2012

@sabrinka26 ahoj,ja predavam adapter na maxi cosi

sabrinka26
11. okt 2012

@25nikolla25 uz som zohnala 🙂 ale dakujem 🙂

milankovazuzana
11. okt 2012

@luciag3 @kalista ho predávala, kukni

kalista
11. okt 2012

@luciag3 ten nosic je do 4 rokov, tak to musis sama zvazit ci ho vyuzijete 😉

jsemnejkrassnejsi
11. okt 2012
ikarkulka
11. okt 2012

@jsemnejkrassnejsi No tak tahle už ani ne 😅

vevika
11. okt 2012

@segafredo tie kolieska si sice male, ale jazdne vlastnosti tohto kocika su ovela lepsie ako u niektorych kocikov s velkymi kolesami ( Cam, Casual play, Peg Perego Gt3)...

vevika
11. okt 2012

@jsemnejkrassnejsi ta bugina by este usla, ale ten velky kocik je otrasnyyyy ☹

patka1987
11. okt 2012

@jsemnejkrassnejsi to co je ????

julinkak
11. okt 2012

Tie kociky vyzeraju tak strasne lacno. toto je stokke?!

milankovazuzana
11. okt 2012

Stokke Xplory Stroller láska na 1. pohľad, ale tie nové kočiariky ani na 10-ty ☹ Milujem svojho melángáčia a orbitíka 🙂

ejka0812
11. okt 2012

Nieee, to čo urobili s najkrajším kočiarikom na svete...zléééé... ☹ ☹ ☹ ☹...toto im asi kapánek nevyšlo ☹ ☹ ☹

milankovazuzana
11. okt 2012

@ejka0812 Evi, kapánek dosť 😀 tá červená buggy má posadenú sedačku ako jeden typ zn. Zopa ☹ ☹ ☹ Ešteže Xplory ostáva - večne živé 😀 😀 😀

jsemnejkrassnejsi
11. okt 2012

ano to je nový stokke ☹ vypadá to jako špatný sen, nechápu jak STOKKE udělal z luxusu úplný propadák, připomíná mi to jako kdyby smíchali mamas papas, tako warrior ...mě se to teda vůbec nelíbí. přijde mi to od Stokke jako špatný vtip

ikarkulka
11. okt 2012

A ty blatníky na kolečkách 😅
Na tom prvním obrázku, první kočárek zleva má ta kolečka zase jako od nákupní tašky, co s ní jezdí babičky.

Co sem dávala obrázek včera @pallacinka, tam byl kočárek krapet seshora, tam se mi i líbil. Ale takto už ani jeden. Všední, laciné, tuctové.

milankovazuzana
11. okt 2012

@ikarkulka no ja som ho prekúkla už včera, že nič moc 😀

ikarkulka
11. okt 2012

@milankovazuzana Já ne, já jsem doufala, že bude hezký 😀 Ale zase nemusím litovat, Xplory je Xplory a hotovo 😀

magica78
11. okt 2012

no tie novinky nic moc :( dufam ze ostavaju v predaji Xplory

ikarkulka
11. okt 2012

@magica78 To by byli dost hloupí, kdyby Xplory vyměnili za toto 😀

magica78
11. okt 2012

@ikarkulka aj ja si myslim ale ked schvalili dat toto do predaja tak aku maju koncepciu firmy ☹

lenka1108
11. okt 2012

prosim vas mam par otazok. uz som kupila stokkaca ale rok 2009.co mi nevadi.len som sa chcela opytat ze ci sa aj na nom da dat dole navliecka zo strechy. chcela by som si dat usit taku s tym tienidlom co ma novsi typ kocika. myslite ze by sa to tam dalo?

chcela by som este ci nemate niektora na predaj drziak na vodu.
a este by som chcela kupit tu druhu tasku.mam tam tu zakladnu ale videla som stokke kde boli dve tasky na konstrukcii.
mate niekto na predaj? vdaka.

ikarkulka
11. okt 2012

Pro Češky nebo cizinky žijící v Čechách - psali mi z Babyparku, že novinky Stokke budou pouze u nich (v rámci ČR). Tak kdyby snad měl někdo zájem 😉

ifkael
12. okt 2012

K novinkam-presne toto je stokke- vzbudzuje zaujem, emocie obcas udiv.. Vela ludi povie ze si ho nekupi a po case kupi aj tak..kvalitne kociky ktore splnia svoj ucel

vevika
12. okt 2012

@ifkael lenze tieto modely nevzbudzuju tie emocie preto, ze by to bolo nieco uplne ine, extravagantne, prevratne ( ako Xplory), ale prave preto, ze sa to az napadne podoba na vsetky tie lacne kociky z Polska a co ja viem odkial ☹ A to uz mi nepride ako Stokke filozofia, ale ako omyl

segafredo
12. okt 2012

konečně o krapet větší kolečka 🙂