Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
17. aug 2011

@mikolajova.zuzana gratulujem k dobremu vyberu kocika,myslim,ze ta nesklame.
@danka.chomka podla mna tam dieta spi pohodlne,ked sa pozriem na moju v sportaku,tak sa mi to zda byt pohodlne.nieje to polosed,ale vyvysenu trocha mas hornu cast tela.tak ako na kazdom modernom kociku(nemyslim polske tanky).aj na mojom bugaboo bee+ nelezi uplne na rovnom malicka.

aksniteb
17. aug 2011

Ahojte Stokke-maniaci 🙂 nemáte niekto prehľad, kde sa oplatí Stokke kúpiť, prípadne kde bývajú naň dobré akcie? Bábätko budeme mať zimné, preto by sme radi kúpili komplet aj s winterkitom a fusačikom. Máte niekto aj tú kožušinku do kočíka, je nádherná 😵

mikolajova.zuzana
17. aug 2011

@aksniteb teraz maju akciu na babymarkete skus tam pozriet... 😀

hajanka
17. aug 2011

@fatia ale ved si sa mohla v pohode zastavit pri nas, aj mozes do buducnosti kedykolvek budes chciet, aj pokecat aj kocik poobzerat 🙂 povedz ze si z konika a budeme vediet 😀 ja som bola so sestrou, neskor bola iba sestra s malou a mamou, tak nech stretnes ktorukolvek z nas, kludne sa ozvi 😉

hajanka
17. aug 2011

@mikolajova.zuzana gratulka 🙂 budes urcite spokojna!

@danka.chomka nie je to uplny lah (horizontalna poloha), je to poloha v cca 30 stupnovom uhle, ale cely chrbatik je rovny, nie ako vo vajicku. Je to super poloha aj pre babetko, ked je vyvysene, moze sa aj obzerat okolo seba aj si v pohode spinkat.

julinkak
17. aug 2011

@danka.chomka tak ako hovori @hajanka, pre deticky je to velmi pohodlne. moja malinka vo vanicke vobec nechcela byt, ale teraz, ked ju dam nalezato, je uplne spokojna, lebo vsetko vidi a dobre sa jej v tejto polohe aj spinka. inak ked je hore, tuto polohu nevyuzivame.

aksniteb
17. aug 2011

@mikolajova.zuzana ďakujem 😉

danka.chomka
17. aug 2011

nebude ho niektora z vas tak o rok predavat? 😅 😉 😀

mikolajova.zuzana
17. aug 2011

@danka.chomka mozno ja ano, ja ho sice este len teraz kupujem, bezovy, ale len sportovy, ale neviem ci buduci rok ho na zimu este vyuzijem, ak nie tak budem predavat, ale to teraz este tazko povedat ked ho este ani nemam domka :D a ak nie na rok, tak o dva urcite :D

hajanka
17. aug 2011
mikolajova.zuzana
17. aug 2011

nakoniec z bezovej bude fialovy... bo bezovy nemaju na sklade a ja uz ked som sa rozhodla ze ho kupit ta chcem hned chi 😀

isabelle777
17. aug 2011

ahojte, ideem sa s vami poradit. chcela som povodne novy kocik, no nasla som teraz pol roka pouzivany za dobru cenu. bola som ho pozriet, no vrzga rukovat na kociku. chcem sa spytat baby co ho uz mate, je to normalne ze po pol roku to vrzga? Je to sice plast no mne sa to nezda... dakujem vopred za rady 🙂

mirkadena
17. aug 2011

@isabelle777 ahoj áno je to možné, my ho máme pol roka a tiež to niekedy robí, ale zatiaľ oki 🙂)) nerobím si z toho veľkú hlavu 😉 😉 😉

mirkadena
17. aug 2011

naša bambuľka, prvýkrát v športovom.V ten deň mala presne 6 mesiacov, skôr do športovej nechcela, teraz sa jej tam veľmi páči 🙂)))

mikolajova.zuzana
18. aug 2011

je rozkosna... baby sa ja uz tak tesim na stokke... normalne ste ma vsetky v dobrom tak poblaznili ze az :D sa teraz jak male decko neviem dockat :D

andrejo
18. aug 2011

@isabelle777 tusim som to tu niekomu uz pisal. Nam vrzgala tiez a uplne som to neodstranil ale dost sa to zlepsilo ked som pritiahol srob ktory je na rucke tam kde sa spajaju tie plasty.sroby ktore upevnuju rucku o tyc treba len trochu dotiahnut inak ti to moze ovplyvnit sklapanie/polohovanie rucky.

hajanka
18. aug 2011

@mirkadena jeej ako jej to tam pristane 🙂 nechala si jej v tej vlozke aj ten vankusik este?

isabelle777
18. aug 2011

@mirkadena
@andrejo dakujem, ono to vrzgalo pri kazdom pohybe, rucka hoci bola v normalnej polohe sa trochu hybala zhora nadol, a pri tom vrzgala, tak je dost mozne ze to mali zle utiahnute...

mirkadena
18. aug 2011

@hajanka ahoj, nie ten vankúšik som vybrala. Nenosíme ho, skúšala som jej dať s vankúšikom, no nepáčilo sa jej to a to viac krát, tak sme ho odložili 🙂))

julinkak
18. aug 2011

@aksniteb vcera bol manzel v Predeti a mali tam sportiak za vyse 700eur, cize tiez dobra cena. ale na ich stranke to nenajdes.

adgam
18. aug 2011

@danka.chomka ja možno budem predávať, toto bude pre nás posledná zima v stokke. Máme komplet fialový stokke xplory, kúpený v 5/2010. 🙂

danka.chomka
18. aug 2011

@adgam takze niekedy po zime by ste sa ho zbavovali? Brala by som sportovu verziu, aj so zimnou vybavou keby si mala. a ked nie tak by som dokupila 😉

novamaminka
18. aug 2011

@isabelle777 mne ta rukovat zacala vrzgat skoro hned..

adgam
18. aug 2011

@danka.chomka po zime ešte nie, v lete (jún) máme 2roky tak neviem dokedy sa jej tam bude páčiť, už teraz viacej beháme ako sa vozíme 😉 Teraz ťažko povedať kedy by ten predaj bol aktuálny, ale ak Ti to nesúri tak po zime sa mi skús ozvať do IP 🙂

adgam
18. aug 2011

@isabelle777 aj nám to občas vŕzga ale nijako to neovplyvňuje jazdné vlastnosti kočíka, myslím, že ten kočík musí čo to vydržať

fatia
18. aug 2011

@julinkak ahoj, prosim ta mozes sa opytat manzela,akej farby maju na predajni kociky 🙂 Tak ako pises na stranke nie su. Dakujem krasne

fatia
19. aug 2011

@tonko_babymarket ahoj. Pisala som ti na IP,ale nejak neodpovedas. Chcem sa ta opytat, ci nemas nahodou info do kedy bude este na trhu limitovana edicia v ruzovej farbe. Či ju mate priamo na predajni alebo sa objednáva, ak ano kolko sa caka a ci sa da objednat telefonocky, kedze sme z vychodu. Dakujem za odpoved 🙂 🙂

mikolajova.zuzana
19. aug 2011

@fatia najlepsie ked si tam prevolas, lebo ja som teraz objednavala a mali len fialovy, svetlo modry a svetlo zeleny, ale neviem ako to je s kompletkou. Ja beriem len sportiak :D

fatia
19. aug 2011

@nemko ahoj, skusila som si otvorit tie linky, ktore tam uvadzas, ale nejak mi tam nechce otvorit obrazok. Mozem ta poprosit, v ktorej casti si to nasla. Medzi kombinovanými alebo... Dakujem 😉