Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vidolucia
20. sep 2011

@vidolucia ináč asi som slepá však je to na tej fotke čo si poslala

kilian
20. sep 2011

@fatia ja som kupovala v babymarkete.jedna strecha je na obidve casti,ale vsak to nevadi,nekupovala by som dodatocne este jednu.vsak najprv pouzijes vanicku a potom sportovu cast,to len vymenis.a matrac je vo vanicke.ked tam budes mat fusak,nepotrebujes tu plachtu.lodger do sportovej casti bude zavazdzat,ked budes mat dieta na sedenie.inac si pozri fotky od @jessicax tu hore,ta ma lodger bunker.
@vidolucia je to fakt len tenky sustiak ten stary winterkit.dufam,ze mi poslu ten novsi....

fatia
20. sep 2011

@kilian lenocka23 ďakujem za radu, pomohli ste mi 🙂

adgam
20. sep 2011

@hajanka
@vidolucia Čo sa týka winter kitu 2010 a 2011 tak určite čakajte rozdiely, aj v samotných summer kitoch sú rozdiely, máme to porovnané s mirkadenou (chodievame spolu kočíkovať 🙂 ), ja mám napríklad summer kit 2010 a ona má summer kit 2011 a sú tam rozdiely. Dokonca aj v kočíkoch sú rozdiely, 2010 a 2011, my sme mali nový stokke xplory kupovaný v 5/2010 mirkadena 2011 a našli sme pár rozdielov, napríklad moje madlo sa nedá odzipsovať alebo tá clonka na strieške- moja je z iného materiálu ako na modeli 2011 a podobne.

kilian
20. sep 2011

@adgam aha dobre vediet,ze rovnaky kocik a ked si ho kupis o rok neskor ,ma uz novoty.

pallacinka
20. sep 2011

Ahojte, tak moja reklamacia sa riesi, po 26.9. mi Stokke nieco posiela, neviem vsak co (zeby celu striesku?).

@adgam To je naozaj zaujimave, v com su rozdielne summer kity? Zaujimalo by ma, aky vlastne mam.

@kilian Ja tiez dufam, ze nam poslu tie nove kity, tym, ze ich musia najprv objednat to vyzera nadejne 🙂

pallacinka
20. sep 2011

A zabudla som, komunikujem s nimi (babyonlineshop.de) v anglictine a uplna pohoda, ak by mal niekto zaujem od nich objednavat a nevie po nemecky 🙂

mirkadena
20. sep 2011

@adgam presne tak súhlasím s Tebou 🙂)) Adgam má pravdu 😉

mirkadena
20. sep 2011

@pallacinka

http://ukshopper.pixnet.net/blog/post/29069776

toto je link, kde presne uvidíte rozdiel medzi summer kit 2010 a 2011
To som našla raz keď som hľadala info o summer kite a potom aj osobne keď sme v lete vytiahli summer kity spolu s Adgam

pallacinka
20. sep 2011

@mirkadena Aha, dakujem, zaujimavy link. Potom to vyzera, ze mam ten novsi. Ono to ale zrejme zalezi od vzoru, 2010 kolekcia je pink, blue, a sand a tie nase (pixel pink a beige dots, aj blue caro) su 2011. Tak to maju podelene aspon na stokke.com. Aj winter kit tam maju 2010 a 2011, to som si predtym ani nevsimla.

hajanka
21. sep 2011

@fatia ahoj, naozaj ta strieska sa normalne dodava v sete k sportovemu kociku, inak sa vanicka kupuje bez striesky, tak ak chces kupovat len samotnu vanicku, musis si dokupit osobitne striesku. Strieska je rovnaka pre vanicku aj pre sportak, je len jedna a podla potreby sa prehodi.

hajanka
21. sep 2011

@vidolucia @adgam dakujem. No a kocky co mam spravit aby sme kupili ten novy 2011 winter kit???? 😀 😀 😀
Ono to moze predsa byt tak, ze aj ked to obchody priamo objednavaju, tak z centralnych skladov a je mozne ze aj centralne sklady sa musia najskor zbavit tych starsich kolekcii co nemaju popredane.... 😖 tak neviem.

kilian
21. sep 2011

@hajanka posleme zase naspät 😉

hajanka
21. sep 2011

@kilian 😨 😨 😨 😨 😉

hajanka
21. sep 2011

mozno @tonko_babymarket by nam vedel povedat, ja by som rada vedela ci maju mometnalne k predaju fialovy fusak a winter kit ale prosim ten novy 2011 co je podsity 😅 😀 ak by mali tak hned berieme 😀

hajanka
21. sep 2011

@kilian a ty si odkial objednavala ten kit, co ti inu farbu poslali?

kilian
21. sep 2011

@hajanka z nemecka. 😀

kilian
21. sep 2011

co poviete na ?na jesen by to bolo fajn.

hajanka
21. sep 2011

@kilian to z tej stranky co @pallacinka objednava? Ja som tiez rozmyslala ze objednam od nich, nieco by som usetrila, ale tak teraz budem mat obavy z toho ci mi poslu sprany a ako dlho to bude trvat...

kilian
21. sep 2011

@hajanka ano z tej stranky.mne v pondelok napisali,ze o tyzden mi ho poslu,tak potom ti dam info.ze ci je to uz ten novy alebo stary.teraz uz viem rozdiel,ked som videla ten navy.

fatia
21. sep 2011

@hajanka ďakujem za odpoved. Ja som si myslela, že ta na hlboku vanicku je hrubsia, ani neviem prečo 🙂

vidolucia
21. sep 2011

@hajanka ahoj no neviem nemalo by to byť tak že teda tie staršie winterkiti by mali ísť do akcie a už by bolo na každom ako sa rozhodne neviem to sa mi zdá zvláštne aby si zaplatila toľko isto za nový typ a tak isto za starí. To radšej počkaj mesiac dva a budú len nové. Neviem ako to funguje ale nie neako by to mali aspon teda cenov rozdeliť.

hajanka
21. sep 2011

@fatia nemas zaco 🙂

@kilian super, daj mi vediet 😵

@vidolucia presne tak, mali by to aspon cenovo rozdelit a nie predavat stare aj nove za rovnaku cenu, ked je tam taky rozdiel. No neviem ci sa oplati cakat 2-3 mesiace, jednak uz aj zima bude a treba to vyuzivat a potom nikde nemam istotu ze aj o 2 mesiace mi nepredaju este stale ten stary.... kto vie kolko ich vyrobili a ako dlho sa ich budu zbavovat. Mali by asi spravit riadny vypredaj a tie stare vypredat, lebo takto ich nikto uz za taku cenu nebude chciet 😀

aksniteb
21. sep 2011

STOKKE už je doma a sme z neho nadšení....

jessicax
21. sep 2011

@kilian to je buggysnugle na tom obrazku?

gerich
21. sep 2011

Ahojte, tiez uvazujem nad kupou, len mam taku bazalnu otazku, nehrkaju mu kolieska?🙂diky

aksniteb
21. sep 2011

Mám prosbu, viete mi niekto poradiť fusák pre bábo do hlbokej vaničky? babula by sa mala narodiť v januári a ten ponúkaný fusák sa mi zdá na zimu tenký a ten nožičkový nie vhodný pre tak malé bábo. Máme objednaný aj winter kit, ale radšej by som niečo teplejšie, čo by sme prípadne mohli využiť aj do vajíčka. Ďakujem.

jessicax
21. sep 2011

@gerich nie nehrkaju 🙂

hajanka
21. sep 2011

@gerich nehrkaju 😉
@aksniteb sestra mala pre malu Maxi Cosi fusak (vtedy mala este Quinny Buzz kociarik) a fusacik bol suprovy, aj teplucky, aj pekny (vela roznych motivov na vyber), aj do sedacky.

adgam
22. sep 2011

@gerich nám zacali teraz poriadne hrkat a skusili sme vcera premazat olejom tak uvidime..