Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

dolcee
23. jún 2013

@ivanajelinek leda by ses domluvila s někým, kdo ho má v záruce, nějaké kamarádka nebo někdo, kdo bydlí opodál a byl by ochotný to pro tebe udělat 😉

zz134
23. jún 2013

Ahojte babym prosim vas stalo sa Vam niektorej ze sa Vam na sportovej casti na "vanicke" tak z boku za strieskou roztrhla ta sietocka? Ja som si to vsimla teraz ze to je poskodene. Kocik som kupovala v brendone a som zvedava ako bude prebiehat reklamacia.
Mate niektore skusenost? dakujem

zz134
23. jún 2013

Aha a este otazka, mate niektora sportak city mini ? velmi nad nim uvazujem ...

lelek1
24. jún 2013

maminky, vie mi niektora poradit ci existuje original stokke kefka, ci sa len nejaka dokupuje a ako vyzera? dakujem

meiwe
24. jún 2013

Ahoj vie mi niekto poradit prosim, sme len stokkaci zaciatocnici=) akym sposobom sa sklada, polohuje a vsetko okolo neho? Dost dlho nam trvalo dokym sme ho poskladali do auta=(, co vsetko kocik dokaze? Kupili sme pouzivany, zevraj v2, cerveny akokeby riflovinovy kupovany v roku 2010 na zaciatku, pouzivany cca rok, ako sa to da overit ( ci neni starsi)? Kolecka nemaju osuchany dezen, konstrukcia ma zopar skravancov. Chcela by som este od svokry usit zimny kit na striesk u, odkial beriete strihy alebo ako sa to pripevnuje? Dakujem " stokke panna""
troska nam vrzga rucka, da sa niak naolejovat?

agalia
24. jún 2013

ahojte, dakujem za rady ohladne SK aj slnecnika - este stale zvazujem, ale drobec este nema ani rok - to zn.minimalne 2 leta pred nami, takze asi by som SK vyuzila...
Este sa chcem spytat - pisete ze kocik treba registrovat na webe - poviete mi kde, a vlastne na co to je?
Vdaka
Ozaj - vytahali sa mi nejake nitky z deky - omylom som o nieco zavadila a nitka bola vonku - poradite mi co stym, ako ste to riesili? DIK pekny den

miatara
24. jún 2013

@milankovazuzana Zuzi, dekuji Vam moc za upozorneni, uz jsem je sehnala. Jste velmi hodna 🙂

milankovazuzana
24. jún 2013

@miatara niet začo, skôr som ich nevidela 🙂 .Hlavné je , že sa už našli 🙂 .

cawes
24. jún 2013

@meiwe ako sa sklada si najdes na nete na youtube, alebo si precitaj stranky dozadu tiez to tu niekde je.
strihy neviem kde odkial kto berie, ja kuppujem vsetko od stokke
na rucku wd40 alebo neaky olej

@agalia ohladne deky neporadim. registrovanim na webe ziskas predlzenu zaruku na tri roky

meiwe
24. jún 2013

@cawes uz som dosla na polohovanie rucky, pohyb hore dole, zacvakavanie vanicky, neviem vsak dojst na posunutie koliesok k sebe ked je tam vanicka, ci to nefunguje vtedy? Len so sportakom sa to da sklopit a ist po schodoch? Dakujem

ikarkulka
24. jún 2013

@ivanajelinek Na registraci potřebuješ seriové číslo výrobku (kde ho najdeš, je uvedené i přímo na stránkách Stokke https://guarantee.stokke.com/Login.aspx), adresu obchodu, kde byl pořízený, datum nákupu. To je, myslím, všechno. Tak leda, že by ti paní tyhle údaje sdělila.

cawes
24. jún 2013

@meiwe ided to aj s t vanickou, ako je rucka teda ta tyc tak cca v stede je na tej rucke taky silny uchytok je tam take biele pri tom tak tie biele potiahnes k sebe tym sa ti uvolnia kolieska pozdvyhnes kocik a jednou nohou stisknes miesto na kociku kde je napisane stokke. a tym sa ti daju kolieska dozadu. neviem ci som to dobrfe vysvetlila. mozem ti to aj vyfotit ale musis pockat idem dat prat a mam choreho maleho

meiwe
24. jún 2013

@cawes dakujem pochopila vyskusala ide to=)=)=)

cawes
24. jún 2013

@meiwe ah super to som rada lebo by som nestihala fotit 😀

ivanajelinek
24. jún 2013

@ikarkulka adresu obchodu viem,musim pozret ci tam je aj datum. Dneska som jej pisala a nic. Oni uz boli divny,ked som si pre ten kocar bola vyzdvihnut. A hned par dni na to predala dalsi cez e-bay. Neviem kolko ich ta slecna doma ma. Lensom zistila ze oni ten Stokkac kupili na splatky a potom predali. Nechapem. No len teraz nemozem nikde najst,kde predavaju kolesa. A keby zaregistrujem kocar,pomoze mi to v niecom vobec?

ikarkulka
24. jún 2013

@ivanajelinek No nevím, kdy byl kupovaný, ale záruka se ti ze 2 let prodlouží na 3. Tzn. kdyby ho kupovali před 2 lety, tak když si prodloužíš registrací tu záruku, tak to můžeš reklamovat a nemusíš si ze svých peněz kupovat nová kolečka 😉

ivanajelinek
24. jún 2013

@ikarkulka bol kupovany v januari alebo vo februari tohto roku. A u koho budem mat potom zaruku? Lebo u predajcu nemam narok na reklamaciu,ti mi dnes pisali.

ikarkulka
24. jún 2013

@ivanajelinek A napsali ti důvod? To je nějaký divný.
Leda proto, že nemáš tu účtenku, jinak ti to přece musí uznat, kočárek je v záruce, takže ho můžeš reklamovat, i když jsi druhý majitel.

milankovazuzana
24. jún 2013

@ivanajelinek písala si tej managerke, ako som Ti poradila?Ona Ti pomôže.

ivanajelinek
24. jún 2013

@milankovazuzana ano pisala. Napisala ze mi pravdepodobne nic ine nezostava,len kupit nove koleso. Ze jedine to mozem reklamovat u tej predavajucej.

milankovazuzana
24. jún 2013

@ivanajelinek áááha ☹ ☹ ☹

nikolkaa
25. jún 2013

Baby pre aku farbu sa mam rozhodnuť pri vybere kočika??pači sa mi kremova,ružova ak by bolo dievčatko a fialova..pri kremovej sa obavam čistenia a pri fialovej že vybledne..dakujem

ikarkulka
25. jún 2013

@nikolkaa Růžovou už asi jen tak neseženeš, to byla limitka, nový kočárek se už neprodává, a ani na bazarech moc vidět není. Samozřejmě to není nemožné, ale jen aby jsi s tím počítala.
Ta béžová je prý hodně světlá a je na tom dost vidět. Purple nebledne 😉 Šla bych do té.

cawes
25. jún 2013

@nikolkaa ahoj kebyze som ty tak premyslam takto:
ruzova: kocik ak by som chcela novy, tak nepripada do uvahy, kedze sa neda kupit, uz akurat z bazosa
bezovy: naozaj je velmi bledy, pre mna az nevyrazny (moj nazor) mam rada farebne veci
purple : urcite krasny kocik, pre dievca aj pre chlapca aj ked pre chlapca by som brala cerveny alebo melange

nikolkaa
25. jún 2013

cawes dakujem za nazor a radu
prečo sa neda kupiť ak by som šla do zahraničia tak by som ho tiež nezohnala?
ten bežovy ma kamoška pride mi velmi elegantny len toho čistenia sa obavam
červeny som videla jeden mamičke a mala ho velmi vyblednuty od slnka tak ten už nezvažujem a ten melange som este nevidela naživo ani neviem aka to je farba..

meiwe
25. jún 2013

@dastien ahoj mozem sa opytat odkial ti prisiel ten strih na striesku? ak to neni verejne tajomstvo, kupili sme starsi stokke a svokra by mi usila tu striesku bo latka na nasej je vyblednuta. Popripade kolko by stala u teba samotna strieska?"dakujem"

nikolkaa
25. jún 2013

ikarkulka
uvažovala som isť do zahraničia ci by sa nedal kupiť aj lacnejšie a ak ho nezoženem tak by som pozrela po jednom dieťatku na bazary nejaky zachovali..dakujem za radu

sonazitnanova
25. jún 2013

@ivanajelinek kolesa na stokke kupite aj tu na modromkonikovi alebo daju sa aj v obchode predeti.sk ja som kupovala od nich ale na objednavku 🙂

sonazitnanova
25. jún 2013

@ivanajelinek skuste napisat aj tenjto pani predava vsetko ohladom Stokke viem ze predavala aj kolesa teraz ich v ponuke nema ale skuste jej napisat 🙂