Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
16. sep 2013

@teegreen lenze ak mas raz od vyrobcu garanciu, ze mozes reklamaciu vybavit v ktorejkolvek EU krajine... tak nechapem tento postoj... 😠 tak isto ked kupis znacku auta tak isto mozes ist do servisu v inej krajine a v ramci zarucnej opravy by to nemal byt ziadny problem...tak isto pozarucnej- len si to cvaknes.

ako hlboky teutoniu a kocik tu po dedine, a od cca pol roka kupim len sportovy stokke a teutoniu tu necham drat po dedine...nepaci sa mi v nej dieta tak od pol roka pokym nesedi, vajickovy sed stokke je v tomto lepsi.

stokke s vanickou sa mi moc nepaci :/

boban
16. sep 2013

@ivanajelinek a měla bys kontakt přímo na Stokke?

cawes
16. sep 2013

@ifkael presne som to chcela napisat ze autorizovany predaj v ramci eu a s tym spojene reklamacie je uplne nieco ine ako predaj bicykla.

ifkael
16. sep 2013
wewe8584
16. sep 2013

@magnolie123 jaj moja, ja ti neporadim....my sme kupili emitex fusak minuly rok, takze neviem, ci sedi ... ale keby som mala kupovat fusak do stokke, tak urcite by som teraz kupila stokke fusak 🙂

jsemnejkrassnejsi
16. sep 2013

👍👍👍👍

cawes
16. sep 2013

baby co je lepsie?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
16. sep 2013

@teegreen podla mna to to iste neni, moja krstna tiez predava znackove autorizovane veci ale zreklamovat mozes len u nej
ked si kupis auto v blave napr. hyundai a byvas v kosiciach tak s nim nepojdes do blavy ale do kosic ci?
su v tom rozdieli asi o aky tovar ide. Raz som pisala priamo do stokke ohladne reklamacii a tiez mi vtedy povedali ze u nich je rozdiel v tom ze maju porobene vsade zmluvy a teoreticky vsade ako keby male reklamacne centrum asi tak by som to popisala a tym padom mozem ist vzdy k autorizovanemu predajcovi, lebo ten ma na reklamacie na sk asi len jedneho dodavatela,kdez to svagor s bicyklami je autorizovany predajca ale dodavatelov tych bicyklov je vela.
to iste mas z kavovarom jura na sk tiez ho zreklamujes na sk vsade lebo je len jeden dodavatel z ba

ifkael
16. sep 2013

@teegreen mne je nizky...a hartan ee.

lupatko
16. sep 2013

no ja som objednala z nemecka, tak dufam, ze ziadny problem nebude.. alebo teda skor dufam, ze to ani nebudem musiet riesit 😅 😅

@cawes mne to tie linky ukaze vsetko ciste.. ako keby som si isla kombinovat.. nevidim co si nakombinovala ty..

cristinna
16. sep 2013

@cawes
Tie linky co si hodila su rovnake, ved staci ako jpg ulozit a hodit sem a zhodnotíme

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
16. sep 2013

aha ulozila som to aj ako jpg ale neukazovala to tasku, ok nevadi kombinovala som wk s cervenym spodkom, a nakoniec zhodnotila ze si kupim cerveny

monika_35
16. sep 2013

Baby poprosím o radu,chcem zložiť kočík ,keď ho zložím a znovu rozložím stále to nejako nedoklapne do povodneho stavu, chytim rukovať a dvihnem ho trosku od zeme tak tam kde to má byť docvaknuté tak tam je odchýlka cca 3 cm... Hádam ste to pochopili,ďakujem za každú radu... Napamatam sa že by to tak malo byť alebo je to už vyheklané,neviem ;( poraďte,máte to aj vy tak? Mám starý typ xplory V2 a som krava ze som tu na MK kúpila starý používaný typ a tá vaba tvrdila že je prvý majiteľ a figu borovú... No čo už,tak mi treba ... Dá sa to niekde opraviť... Ďakujem za každý tip

klarawerder
16. sep 2013

Zkotroluj, jestli ti někde něco nebrání...Já měla třeba při skládání kol k sobě nákupní bag na kočáru a v secvaknutí k sobě mě tam bránila od toho bagu karabina. Aj brzda mi nefungovala, nešla pořádně sešlápnout, tak jsem ji rozmontovala a vypadl asi 2cm šutr 😀 No, a kde přesně ti to nedocvakne? A složit myslíš jako složit kola k sobě nebo složit/rozložit na ježdění??

alexandrag1
17. sep 2013

Nebudete niektora predavat stokkacika tak niekedy v marci?A po com vlastne ide taka zakladna dvojkombinacia bez ostatnych veci len cisto kocik?Myslite ze za takych 700-800 niekde kupim spod ruky?ci mozem snivat? 😀

ifkael
17. sep 2013

@alexandrag1 http://www.babyonlineshop.de/kinderwagen/Stokke... za 800..plus 50 je doprava ..a mas to nove

alexandrag1
17. sep 2013

@ifkael nemcina mi vela nehovori,ale to je len sportak nie?

ifkael
17. sep 2013

a gratis s winterkitom... cize komplet kocik s dopravou a winterkitom Ta vyjde na 900€. co lacnejsie z bazaru nekupis... no jo, niektory ludia beru vlastnictvo kocikov investicne :/

alexandrag1
17. sep 2013

@ifkael aha dakujeeem🙂 idem pokukat hned

boban
17. sep 2013

Holky, opravdu se v zimě jezdí dobře se Stokkem?? 😅 😉

fem
17. sep 2013

@ifkael kupovala som na tej stranke stokke stolicku, so vsetkym komplet, odporucam

cawes
17. sep 2013

@boban ano naozaj sa s nim aj v zime dobre jazdi. teda pokial nechces jazdit v 2m zavejoch, ale v tych ti neprejde ziadny kocik 😀

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boban
18. sep 2013

Táák holky a je doma 😵 😵 máme nového Stokkeho 😵 😵 jsem nadšená 😉

kostalovakaca
18. sep 2013

@jsemnejkrassnejsi já už mám objednány antracit a strašně se tesim 🙂