Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lucisa
11. aug 2011

@julinkak tenhle kočárek se mi líbí čím dál víc, pořád čtu vaši diskusi, i když manželovi to připadá jak UFO 😀 Jestli někdy bude čtvrté, tak nad tímhle krasavcem vážně pouvažuji. Akorát ta cena, hmmmm 😢
Koukala jsem na inzeráty, jak jej někdo prodává už ježděný, bývá hned pryč a moc jich v nabídce není.

julinkak
11. aug 2011

@lucisa Mojmu manzelovi a tiez velmi nepacil, ale povedal, ze vacsinou chodim s kocikom ja, tak aby som bola spokojna hlavne ja. A teraz sa mu normalne aj zapacil. 🙂 Mas pravdu, cena je vyssia, ale mozes vychytat akciu a usetris minimalne 300eur, co uz je dost, nie? Tak dufam, ze aj ty raz budes vlastnit tento skvely kocik 🙂

mikolajova.zuzana
11. aug 2011

dakujem dievcata... uz som pozerala vsetky fotky co boli na FB, na nete a aj videjka... No asi je rozhodnute. Len este neviem aku farbu, bo chcem len sportiak a mame dievcatko a najviac by som ciernu, ale ta nie je teraz v ponuke... uvidim... 😝

julinkak
11. aug 2011

@mikolajova.zuzana A odkial si ho objednavas?

marusinka80
11. aug 2011

@mimikas ahoj, my mame tento kocik a sme veeeelmi spokojni. zatial len korbicku pouzivame 4 mesiace, ale vyborne sa s nim naraba a aj cestuje. stale objavujeme nejake nove funkcie, ktore ma, takze len odporucam 😎

riki1
11. aug 2011

@hajanka hej ,to mi tak odfotil telefón ,v reále je trochu svetlejší ...

vidolucia
11. aug 2011

Aj ja som veľmi spokojná , mám ten starší typ, ozaj na tom novom type stokke máte tú prebalovaciu tašku na neakých háčikoch zavesenú?



mikolajova.zuzana
12. aug 2011

@julinkak no na babymarkete maju teraz super akciu... tak cez nich... pravdepodobne :D este som neobjednala bo neviem vybrat farbu... :D

fatia
12. aug 2011

@hajanka najviac kvôli úzkej vanicke a stredovej tyci. Ale ty si s ním velmi spokojna, však? Mne sa velmi páči. 🙂

julinkak
12. aug 2011

@mikolajova.zuzana v brendone maju aj cierny a len o 20eur drahsi ako na babymarkete 🙂

hhranolka
12. aug 2011

@fatia tak mylo se mi taky libi, ale sportak,.. takze u nas to asi dopadne, ze hluboka korba stokke a pak prejdu na sportak mylo 😉

mikolajova.zuzana
12. aug 2011

@hhranolka ale mylo nepredavaju len sportiak, predavaju len celu dvojku, ja som mala tiez zalusk na neho, no mne netreba dvojku, ja chcem len sportiak...

mikolajova.zuzana
12. aug 2011

@julinkak hej, len dark navy nie je cierny ale tmavo modry... ale dakujem za radu :D

julinkak
12. aug 2011

@mikolajova.zuzana ale ved predsa iny neexistuje, dark navy je u nich cierny. pozri ich oficialnu stranku. ja by som povedala, ze vyzera byt cierny.

hhranolka
12. aug 2011

@mikolajova.zuzana jo, ale z nemecka, nebo velke britanie se da dovezt jen sportak 😉

tonko_babymarket
12. aug 2011

@mikolajova.zuzana
@julinkak
black=čierny bol v starej kolekcii,
dark navy= "úplne" tmavomodrý 😉 je v aktuálnej novej kolekcii

julinkak
12. aug 2011

@tonko_babymarket vdaka za objasnenie 🙂 ale ten dark navy vyzera na prvy kuk cierny 🙂

tonko_babymarket
12. aug 2011

@julinkak
nuž za to môže monitor...tá modrá je úplne tmavá a odtieň do modra vidno hlavne na slniečku...

fatia
12. aug 2011

@hhranolka no, ak by to bolo možné, tiez by som si vzala z každého kúsok 😉 Pozerám, ze termín máš vo februári. Uz si sa pre nejaky rozhodla? U mna vyhral stokke,nech si každý hovorí Co chce, moje slniecko v ňom bude sedieť. A podľa toho, Co tu baby píšu,je výborný. Uz aby som ho mala doma 🙂

andrejo
12. aug 2011

@fatia my sme obzerali oba tie kociky ale na Stokke nemaju. No a povedz mi kolko z tych ludi co ta od Stokke odhovaraju Stokke kocik malo. My sme Stokke kocik mali a musim povedat ze lepsi kocik podla mna nieje. Jasne kazdy ma ine naroky a ine podmienky na pouzivanie a preto by zvolil do nejakeho prostredia asi iny ako Stokke. No my v meste a na dedine sme boli nad mieru spokojny zo Stokke. Inak nas syn sa narodil 4.1. a bol v Stokke vanicke. Predstav si zmestil sa tam bez problemov len potom uz bol zvedavy tak isiel do sportovej. Znama maleho vozila v Stokke vanicke celu zimu a este aj celu jar (mal 7 mesiacov ked isisel do sportovej. No a ani jeden prechod do sportovej nebol z dovodu ze nema miesto. @tonko_babymarket ti ale potvrdi ze my sme boli a sme Xplory fanatici 🙂
@julinkak krasna este aj zladena. No mala by si poslat do Stokke do katalogu 🙂
@hajanka kde su fotky?

fatia
12. aug 2011

@andrejo ved prave, nemal ho nikto. Akurat sestra ho skusala v obchode,ale to je o nicom. Aj tak sme sa uz rozhodli, takze nech si hovori kto chce, co chce. Ja ked som ho uvidela prvy krat, hned mi padol do oka. Este rozmyslame nad farbou. No dufam, ze mala nebude macko, aby sa tam fakt zmestila aj s fusakom. Este sa ta chcem opytat, to sa Vam tam zmestila aj deka,lebo co som pozerala,tak je fakt dost uzky. 😒

mikolajova.zuzana
12. aug 2011

@hhranolka aha tak je potom super, ja nie som na objednavanie z inych krajin, ale kto ma odvahu tak nech... ja to neriesim, ja zo slovenska a najlepsie z kamenneho obchodu ktory mi vie zohnat za vyhodnu cenu... :D

andrejo
12. aug 2011

@fatia maly sa narodil 3,75kg 50cm a bol tam vo fusaku (s nozickami). Jedol dost a este stale je (ved ako 1,5 rocny ma 12,5-13kg) Okolo neho bola este deka, 2-3 latkove plienky, dudle a plno inych veci. Ta vanicka je taka ako aj u inych kocikov co maju pevnu vanicku. Zmestilo sa tam vsetko.
Farbu ak chcete pre malu tak my sme sa zo zenou zhodli ze tu ruzovu limitku by sme pre malu vzali hned. dokonca nas tonko nahovaral ze mame mat 3tie dieta ze mozno bude baba 🙂 .. my sme kupovali kocik v 2009 a to bola olive green lebo sme nezistovali dopredu pohlavie. A hovorili sme si ze zelene je ukludnujuca. No a keby sme mali brat teraz pre maleho kocik tak asi tu light green. Tu som videl na zivo a je pekna.

andrejo
12. aug 2011

@lucisa ak budeme mat 3tie dieta (ak vyhrame sportku) a budeme mat este raz Stokkac tak ho rezervujeme specialne pre teba ;) my sme nas predavali za 600€ komplet. Inak v Trnave mali nas model 2009 v nasej olive green farbe za 600€ komplet. No my sme ho predavali aj s letnou sadou a zimnym fusakom nozickovym.

andrejo
12. aug 2011

@julinkak no vidis a u nas sa nepacil an zaciatku mojej manzelke a ja som rozhodol ze ho kupime. No a teraz aj ked ho uz nemame stale sme z neho nadseni! :D

julinkak
12. aug 2011

@andrejo Ale hlavne je, ze so Stokke sme spokojni vsetci, ty, manzelka, moj manzel aj ja 🙂 a dakujem za malicku. inak to sa da poslat fotka do stokke katalogu? 🙂

andrejo
12. aug 2011

@julinkak no priamo asi nie ale do Stokke priamo mozes poslat mail 🙂

hajanka
12. aug 2011

@julinkak ved posli do Stokke Lovers na Facebook 😀 ja som tam dala zopar fotiek, @andrejo, dala som asi 2 fotky na predchadzajucej strane..? tak nejak 🙂 ale este pridam nieco urcite 🙂

hhranolka
12. aug 2011

@fatia jojo,.. jak jsem psala stokke hluboka korba a pak asi sportak ten mylo. jinak my mame doma jeste silver cross balmoral, stokke chci hlavne jako kocarek do mesta(do obchodaku atd)

hhranolka
12. aug 2011

@mikolajova.zuzana ja jsem zvykla nakupovat hodne v cizine,.. spousta veci se da poridit za pulku nez u nas... ale zrovna stokke ci mylo chci pouzity, takze kde nakonec koupim kocarek, tak to bude zalezet na konkretni nabidce...