Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
3. okt 2011

@lodgermaniacka @jessicax 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
3. okt 2011

@hajanka to je už ina diagnoza 😀 😎

lodgermaniacka
3. okt 2011

@jessicax ja zase neviem ktory kit, strieborny som vylučila, biely je prekrasny ale vraj nezohnatelny, strieborny mi každy povedal že nie, ani mne sa až tak nepači a v snehu sa stratí 😒 ja teda bud navy, alebo červeny 😵 😵 😵 skus si dať do konfiguratora navy s červenym fusakom, aby si videla kontrast, je to bomba 😵 😵 😵 tak dilema hrozna 😠 😠 😠

andrejo
3. okt 2011

@lodgermaniacka @jessicax skus sa pozret na jednu kombinaciu. Neviem ako to bude vyzerat na zivo ale podla mna nemusi zle. Fialovy fusak v Dark navy. Idealne ak sa dostanes v obchode k tomu fusaku a mozes to vidiet priamo.

lodgermaniacka
3. okt 2011

@andrejo no, podla mna je fialovy kit naj naj naj 😵 😵 😵 a kludne aj pre chlapca, len som sa troška obavala kombinacie navy+fialova..skusim 😉

lodgermaniacka
3. okt 2011

@andrejo teraz ma napadlo že fialovy ma vraj ružove zipsy 😒 😒 😒 mam chalana 😎 ale je to celkom pekne 😉

andrejo
3. okt 2011

@lodgermaniacka na to sa pozri v obchode. Co ja viem tak fialovy ma normalne fialovy zips a chodec ci ako sa to vola je kovovy.

kilian
3. okt 2011

@andrejo @lodgermaniacka nie zipsy su ruzove na fialovom kite,ja ho mam. 😀
@ustrachana nebol to nahodou ten khaki,co si videla v obchode??lebo ten navy kit nevyzera tak ako na obrazku-nieje ani zdaleka taky modry!! 😝
@hajanka no co robi safari?ide ti to uz?

kilian
3. okt 2011

@lodgermaniacka ja by som asi volila ten cerveny.ten sa mi strasne paci- 😵 😵 😵 alebo navy a cervany fusak.to vyzera decentne a ,,sexi,, 😀 😀 😀 😀

kilian
3. okt 2011

od piatka ma byt velka zima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sup sup winter kity nakupit.. 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
3. okt 2011

@kilian no ja som konečne našla ten navy kit čo si fotila, je na str.61, no neviem či to zodpoveda fotke, ale nepači sa mi 😢 😢 😢 tak som zase naspäť..baby nemate niekto strieborny kit na fotke? alebo fakt potom červeny, ten je svetovy 😵 😵 😵

no a ešte jedna otazka, ten kit sa "montuje" na zakladnu strechu, alebo ta sa zvlieka? diky 😎

hajanka
3. okt 2011

@kilian nie stale mi to nejde 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vobec, ten link (gombik) je neklikatelny!

@andrejo aj nas fialovy 2011 ma ruzove zipsy, vzadu na stieske aj na storm cover.

lodgermaniacka
3. okt 2011

@kilian ty nestraš! 😀 tak budeme mať navy kočík s červenym kitom a budeme uplne vianočne naladení 😉 😉 😉

@jessicax ten navy ide skoro až do čierna? neprekažala by asi červena, že?

kilian
3. okt 2011

@hajanka ani mne to nejde. 😠a admini ma ignoruju!! 🙄
@lodgermaniacka som ti hovorila,ze ten navy kit vyzera inac ako na originalnej fotke.ten cerveny je fakt uzasny!!!!strecha sa nezvlieka,tu mas uz aj s tymi tycami.len das dole normalnu a kliknes kitovu na kocik.. 😕

hajanka
3. okt 2011

@lodgermaniacka strieborny sa mi tiez paci (ku kazdej farbe ide), len trosku taka chybycka krasy mozu byt oranzove zipsy na nom 😖

tu je ten strieborny, mne sa fakt paci
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak...
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak...
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak...

ale napokon, tie oranzove zipsy ladia s logom stokke na konstrukcii 😀

lodgermaniacka
3. okt 2011

@kilian jasne, asi system ako na bgb nie? tak som myslela že poťah striešky navy ide dole..

kilian
3. okt 2011

@lodgermaniacka a vsetci sa budu za tebou obzerat a obdivovat....ach ta sladka zavist...
ja ked idem tu po ulici,kazdy sa otaca a to este nemam winterkit na nom,ale aj tie suskanice a kazdy krci nosom....zavist! 🙄

andrejo
3. okt 2011

@kilian @lodgermaniacka no pokial ide o fusak tak fusak by mal mat normalny zips. Ak ide o cely winter kit tak tam neviem. No pise sa tu o fusaku a o winter kite. Ja pisem ze fusak nozickovy ma normalny zips. Ved Winter kit by som neriesil s cim mam ked skoro cely kocik je pokryty tou istou farbou kedze witner kit je na cely vrch.

kaska
3. okt 2011

ahojte
@lodgermaniacka ja som mala dark navy ale nie winter kit, ale normalny...to bola krasna modra...nazivo som mala tu cest vidiet aj ten navy aj biely winter kit a ani jeden sa mi nepacil...nevidela som ostatne, ale mne sa tiez najviac paci ako winter kit cerveny a ten strieborny. Ak maju v babymarkete vzorkovnik, chod sa tam pozriet na ten strieborny, ja by som volila asi ten, ten cerveny mi pride skor pre babu,ale je to samozrejme vec vkusu.. drzim palce, nech si s vyberom spokojna!!! 😵 😵

hajanka
3. okt 2011

@kilian ja som tiez pisala martinjasenovi do diskusie otazok pre adminov, uz sa tam nazbieralo toooolko otazok a kaslu na to. V sobotu zamkol diskusiu (aby sme sa nemohli pytat) pekne povedane zavrel nam usta, vraj v pondelok bude odpovedat.... ahaaaaa 😉
uz som pisala mail aj na nahlasenie chyby a fut nic! 😠

lodgermaniacka
3. okt 2011

@hajanka na fotkach je strieborny super 😵 😵 😵 mne by oranžove zispy k navy neprekažali, môže to byť pekny kontras, fusak by bol navy..no dostala si ma, ale viem že bud strieborny kit, alebo červeny

lodgermaniacka
3. okt 2011

@kaska si zlata, dik že si sa ozvala 🙂 🙂 🙂 🙂

kilian
3. okt 2011

@hajanka to iste som hovorila @lodgermaniacka tie oranzove zipsy na striebornom...ale k navy by to ani tak nevadilo.
@andrejo myslela som kit ma ruzove zipsy.....fusak nie.
@lodgermaniacka nie bugaboo musis zvliekat a tu nie,to mas uz hotovu strechu,len nakliknes.

kilian
3. okt 2011

@kaska @lodgermaniacka ta navy na kociku a na winterkite je podla mna uplne ina ..

lodgermaniacka
3. okt 2011

@kaska @hajanka @kilian velmi ste mi pomohli, ja som už skoro objednala ten navy, do BM určite nepôjdem 😎 ale dnes objednam kit a dam vedieť ktory 😉 😉 😉 fusak teda navy

kilian
3. okt 2011

@lodgermaniacka u nas hlasia velikanske ochladenie v piatok max 10 stupnou!!takze na slovensko to pride v sobotu... 😀 😀 😀 😀

hajanka
3. okt 2011

@kilian to v noci ci cez den 😕 😕 😕 😕

kilian
3. okt 2011

@hajanka cez den.o noci ani nehovorim.ale v jednom to je pozitivne,vytiahneme kity!! 😝

hajanka
3. okt 2011

@kilian ojoooj 😀

zajo79
3. okt 2011

@lodgermaniacka Kúp červený kit,k navy super pasuje. A chlapci nosia červenú farbu