Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ifkael
10. okt 2012

@mycats Nechaj len svoje pekne beecko ;)

ikarkulka
10. okt 2012

@elliem Black Melange 😵

elliem
10. okt 2012

@ikarkulka ten je krásný🙂!!! My ještě nemáme moc jasno, ale času dost, určitě bude ještě nějaká novinka🙂

mycats
10. okt 2012

@ifkael joooj, no ved ine mi ani nezostava 😀 lebo by som aj s kocikom vyletela 😀

segafredo
10. okt 2012

@elliem líbí se mi čím dál víc🙂 doufám, že jako novinka na příští rok budou velká kola, pak by byl dokonalý 🙂

anika159
10. okt 2012

Prosim vas aky je rozdiel medzi black melange teraz a blue melange co bol v lete ja som sleapa ale ja rozdiel nevidim...( mam blue melange a prisiel mi hura cierny winterkit dnes)

mycats
10. okt 2012

@milankovazuzana tak ale zmena je zivot 🙂 aj tak nemozem, aj keby som chcela 🙂

dolcegucci
10. okt 2012

waauu ale pekny je ten kocik 🙂 To som ani necakala,podla tych obrazkov teda nic moc ale na zivo je supeeeer 🙂

zmrz_lina
10. okt 2012

Tak sem se teď podívala blíž na cenu a vychází mi to na necelých 33 tisíc (základ + hluboká korbička + adaptér na autosedačku maxi-cosi + nožičkový fusak + slunečník). To mi přijde ještě docela přijatelné...

segafredo
10. okt 2012

@zmrz_lina ale myslím, že se snad dražší kočár ani nedělá nebo se pletu?

zmrz_lina
10. okt 2012

@segafredo - No já nevím, jestli se dělá nebo nedělá. Já mám v merku pak ještě Bugaboo Donkey (rádi bychom dvě děti co nejdřív po sobě), ten vychází i s 1 sedačku a podobným příslušenstvím na víc. Pro mě je hodně důležitá váha kočárku a Stokke je podle parametrů hodně lehký. No uvidíme, co jednou pořídíme, ale rozhodně se tenhle kočárek řadí mezi favority.

segafredo
10. okt 2012

@zmrz_lina mně se líbí taky, ale jelikož se dělá pouze s pidi kolečky, tak na něj můžu zapomenout

ikarkulka
10. okt 2012

@anika159 Asi žádný extra velký, ten Blue je krapet od modra, nebo? Ten black je šedý.

Hodíš pak fotky toho Winter kitu, prosím?
Já ho nejdřív objednala, pak změnila na bílý... Že bych vzala i ten černý 😅

ikarkulka
10. okt 2012

@elliem Já právě taky pořád čekala. Z těch, co byly, tak jsem chtěla Navy. Pak přišel Blue Melange. A když letos přišli s Black Melange a černým WK (mám ráda černou, je elegantní a skvěle se kombinuje), tak jsem byla skoro v ráji 😀
Ještě čekám, jestli přijdou s nějakým summer kitem, vzala jsem zatím ten blue pixel, ale třeba bude na léto hezčí 🙂

vevika
10. okt 2012

taaak, kozusinka od @klarawerder je nahodena 🙂 som z nej totaaalne unesena, je krasna! 🙂

luly3
10. okt 2012

@klarawerder je úžasná ako origoš..., koľko pýtaš za ňu???? dodanie????

luly3
10. okt 2012

@klarawerder 😉 už som našla cenu 🙂

patka1987
10. okt 2012

@anika159 aj ja by som chcela vidiet fotku black wk 🙂

patka1987
10. okt 2012

baby a to na tu kozusinu davat este aj fusak??? ked je takych minus 20?

sabrinka26
10. okt 2012

ahojte baby, nepredava niekto adaptery na maxi cosi?

patka1987
10. okt 2012

@pallacinka ale aj mne sa tento paci... 🙂)) kde najdem inzerat na tvoje kozusinky @klarawerder?

elliem
10. okt 2012

@ikarkulka taky mám ráda černou, obzvlášť u kočarků mi to přijde hodně elegantní🙂

dolcegucci
10. okt 2012

@sabrinka26 ja mam,uz nepozivam dlho 🙂

kajakaja77
10. okt 2012

@zonjushe V BM v avione majú skladom....

elle13
10. okt 2012

@klarawerder ďakujem 😉

klarawerder
10. okt 2012

@patka1987 Já ho koupila na www.anicka.cz někdy na jaře tohoto roku... Objednávali mi ho a tuším, že asi za týden jsem si pro něj šla...Zkus se tam zeptat...každopádně je teď jakási nová kolekce, taky takové antracitové (alespoň na fotce to tak vypadá) a mají různě barevné vnitřky...vypadají hezky 🙂...ale nemůžu je hergot najít...už jsem zapomněla, kde jsem je viděla...zkusím ještě pohledat... Tmavý cocoon nabizi i www.malvik.cz

klarawerder
10. okt 2012

@luly3 Ahojky, mrkni na http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=59226558&tab=8 je tam vše napsáno...další dotazy ráda zodpovím v IP 😉

klarawerder
10. okt 2012

@patka1987 Já mám v plánu dát tu kožešinku jakoby do fusaku...Ale ještě jsem to nezkoušela 😀 A když to bude vypadat blbě, tak bych ji nechala pod fusakem, však co...tepla v zimě není nikdy dost 😀

patka1987
10. okt 2012

@klarawerder aku cenu mas na dopravu?