Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

wewe8584
5. nov 2012

@ikarkulka @junkfoood ja som nasla na amazone zopar krasnych fusakov do autosedacky, ale vsetky bole tak robene, ze vo vanicke by som mala to cast, kde je zadocek velmi navrstvenu...a o emitex som citala, ze su dobre i do kocikov, preto som ho brala...sivo-modry, ani neviem, ci tam je ten macko 😀 ale hadam nebude az taky vyrazny 😀

thalinka
6. nov 2012

Ahojte, chcem vymenit predne kolieska na stokke, ale neviem dat prec tie stare - poradi mi tu niekto, ako ich dam prec? skusala som odstrubovat tych 5 srubikov zo spodu kocika, ale nejde to rozbrat jakosi ani bez tych srubikov :-/ dakujem

klarawerder
6. nov 2012

@thalinka Ahoj, no baby tu kdysi psaly, že se má odšroubovat ze spodu taková ta plošina, jak na ní je nákupní taška...ale nezkoušela jsem to... ty jsi to odšroubovala,ale nejde ti to rozebrat? Napiš milankovazuzana - ta myslím už kočárek přezouvala, tak ta by měla vědět 🙂 Jo a pak kdyžtak napiš, v blízké době taky budeme vyměňovat kolečka,tak abych věděla, jak na to 😉

martiiina282
7. nov 2012

ahojte baby , zmesti sa mi elodie details fusak aj do vaničky stokke keďže čakám v zime a chcem si kúpiť fusak aj normálny nie nožickový ( ten až potom do športovej časti) ale rozmýšľam či mi tam vojde

babymarket_sk
7. nov 2012

Nové modely kočíkov Stokke sú už na Slovensku 😉 ...opäť nesklamali...

ifkael
7. nov 2012

Omg...ja chcem zase stokke ;))))

dolcegucci
7. nov 2012

@babymarket_sk uz su u vas na predajni?

babymarket_sk
7. nov 2012

@dolcegucci
áno, od dnes v plnej kráse 😉

dolcegucci
7. nov 2012

@babymarket_sk dakujem 🙂 pridem kuk 😉

ikarkulka
7. nov 2012

@martiiina282 Jdu to vyzkoušet 😉

ikarkulka
7. nov 2012

@martiiina282
Je to tmavé, venku je zataženo, fusak je černý... Ale snad to bude vidět 😉
Vejde se tam, jen u nožiček to samozřejmě budeš mít trochu pokroucené, ale není to žádná hrůza.

ifkael
7. nov 2012

Nechcel by niekto koncom buduceho tyzdna objednavat z De?

ifkael
7. nov 2012

A kupoval prosim niekto stokke pre vacsie dieta?

Ked mne neda spavat ☹

ikarkulka
7. nov 2012

@ifkael Já jsem ho sice kupovala už pro druhé, ale zatím v něm vozíme našeho 2letého Eliáše.
A kdybych se bývala rozhoupala dřív, tak jsem ho i dřív koupila.
Takže úplně klidně.

ifkael
7. nov 2012

@ikarkulka no rok ho vyuzijeme...ani ziadny kocik nemala dlhsie ako rok... 😎

Len kym mi nabehne zbytok penez na ucet, budem silno rozmyslat.... ale sa poznam....ked nekupim, co sa mi paci, tak kupim nieco na par tyzdnov.... a aj tak pri tom skoncim 😅

Chcela som zase cam3...ale to sa mi neoplati uz vobec..

Stokke stale dobre buduci rok predam.

Ale este pojdem kuk scoot... 😕

milankovazuzana
7. nov 2012

@ifkael my sme svoje 3.Xplory kupovali cca pred 2 mesiacmi 😀 😀 😀 a nechávame doma ešte rok 😀

anika159
7. nov 2012

@babymarket_sk chcem sa opytat ten scoot ako je skladny? Zmesti sa v lietadle hore do tyh kriniek nad hlavu?

ifkael
7. nov 2012

@anika159 tam asi len yoyo

anika159
7. nov 2012

@ifkael ale te scoot je taky krasny🙂)

ifkael
7. nov 2012

@anika159 v lahu to nieje ono... kedze druhy kocik bude len maclaren volo, tak aby bol pohodlny

anika159
7. nov 2012

@ifkael prepac ale nerozumela som ti🙂

ifkael
7. nov 2012

@anika159 http://littlebaby.sk/ 😉 babyzen yoyo zmesti sa v lietadle hore do priehradky. Kuk @bebel do albumu

veronica30
7. nov 2012

no uz mam winter kit doma🙂)))

anika159
7. nov 2012

@ifkael hej hej uz som to pozerala 🙂 len co si mi predtym s tym lahom napisala som nerozumela🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetkabab
7. nov 2012

@babymarket_sk Dnes sme kupili ho-RIFLOVY

ifkael
7. nov 2012

@anika159 ze scoot nieje asi pohodlny ako stokke... Ale co tu dalej citam- tak asi je 🙂)) musim scoot vidiet!
@teegreen pre ako stare dieta ho chces? Kolko budes nan cakat? Nozicky ked dieta spi nevisia?

anika159
7. nov 2012

@teegreen hej len na dovolenky do lietadla baby pisali ze ho urcite znicia...:( a to by mi ho bolo luto...:(

veronica30
7. nov 2012
martiiina282
7. nov 2012

ikarkulka, ďakujem že si mi to pofotila , aspoň mam predstavu ako to vyzerá