Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

patka1987
30. máj 2012

@mirkadena ja by som chcela ten summer kit, ale nejak mu neviem prist na chut... Aj ked vraj nazivo je strasne pestry, na obrazku to az tak nevidno

patka1987
30. máj 2012

@mirkadena co to mas prosim ta za podlozku v kociari??

vevika
30. máj 2012

@pajka7 no kedze ja nie som moc zrucna krajcirka, tak som to urobila jednoducho tak, ze o tu sietku co je vnutri som karabinkou prichytila taku tu snurku co sa dava na kluce a tym som vytvorila usko, ktore potom jednoducho zavesim 🙂

tannia87
30. máj 2012

@mirkadena ahoj za kolko planujes predavat?

vevika
31. máj 2012

kde ste sa vsetky stratili? ☹

mycats
31. máj 2012

@vevika to by aj mna zaujimalo. obehbem tri temy a nikde nikoho 😀

lolllka
31. máj 2012

@patka1987 ..j mam ten summer kit, a preveze sa mi nezda, ze by bol nejaky pestry..ja mam ten modry s obdlznickmai pre chlapca a je uplne super....

mycats
1. jún 2012

@lolllka ten som mala aj ja a je prekrasny. mne sa pacia obe pinka aj blue pixel 😀

lia
1. jún 2012

ahojte,

akurat som sa chcela spytat na summer kit,je to dobra vec ci blbost?

mycats
1. jún 2012

@lia len si ho pekne kup a na zimu dokupis winter kit 😀 pre babo to nikdy nie je skoda 😀 keby som nemala 2rocneho chlapiska, tak vseeelico nakupim 🙂

mikolajova.zuzana
2. jún 2012

@vevika mozem sa prosim ta opytat na tie uchytky co mas na tasku a rucke? dakujem

vevika
2. jún 2012

@lia ja som nad tym tiez dlho spekulovala a nakoniec som ho kupila. Uz ho mame asi mesiac a musim povedat, ze sa oplatilo kupit, je uplne super. 🙂 Podla mna veeelmi uzitocna vec.

vevika
2. jún 2012

@mikolajova.zuzana to su uchytky na suchy zips z inej prebalovacej tasky, ktoru som kupila este k byvalemu kociku 😀

vevika
2. jún 2012

@mikolajova.zuzana to su uchytky na suchy zips z inej prebalovacej tasky, ktoru som kupila este k byvalemu kociku 😀

aniratak696
2. jún 2012

och dievcata dneska som neodolala a isla som si poobzerat, pokochat sa postielkou, prebalovacim pultikom a kočikom stokke...no kráááása..normal namna krical z obchodu 😎 😎

nadja11
4. jún 2012

@mikolajova.zuzana uchytky sa daju kupit v Brendone /al. Internet JJ Cole- uchytky na kocik cena cca 7- 12 eur.

mikolajova.zuzana
4. jún 2012

@nadja11 dakujem velmi pekne :D

tannia87
4. jún 2012

kocky neviete poradit ci sa da na stokke kupit cisto iba strieska? chcela by som ruzovu este 😀

vevika
4. jún 2012

@tannia87 to by teda aj mna zaujimalo, lebo nasa cervena nam nejako vybledla ☹

tannia87
4. jún 2012

@vevika vybledla?to vazne som cakala ze neblednu tieto materialy

vbrnka
4. jún 2012

@tannia87
@vevika da sa aj cisto strieska aspon na ten novsi model urcite..cena bola v cechach okolo 1500 ale myslim ze ruzova bola limitka a ta sa nebude asi dat osobitne dat

milankovazuzana
4. jún 2012

@dastien posielam Ti sľúbené fotečky 🙂

mima01
4. jún 2012

@tannia87 zlati, ruzova bola limitka...ale tusim som videla kdesi na bazare, len si nepamatam kde. Ak najdem, poslem ti do IP. Ozik a vy ako s dovcou, hod mi spravu 😉

mycats
4. jún 2012

@tannia87 - ano da, objednaj cez babymarket. oni objednavaju aj samostatne diel.

tannia87
4. jún 2012

@mima01 ja viem ze limitka no ci nahodou ymlsim ze k fialovej by sa hodila ale chcem to obejdnat az po po porode budem este snorit dovtedy 🙂

tannia87
4. jún 2012

@mycats kukala som ich stranku ale tam to nemaju skusim tam napisat

mima01
4. jún 2012

@tannia87 ja som tak myslela, ze to bola limitka, ze samotnu striesku, resp. potahy asi nekupis, si myslim...ale tak nic nie je nemozne, mozno to vedia objednat 😅 K fialkovej by sa hodila....videla si ju aj na zivo? U nas v predeti ho raz mali, som tam bola slintat. A vtedy mi teta tam hovorila, ze to je na objednavku uz pre niekoho posledny kus stiahnuty odnekial.

mycats
4. jún 2012

@tannia87 to je servisny diel. skus im napisat tu v teme. servisny diel je len na objednavku, ale nemaju to ako ponuku na stranke.

mycats
4. jún 2012

@tannia87 aha, ty chces striesku z limitky??? tak to neviem ci bude mozne 😖 a preco potrebujes novu striesku? a kocik nie je v zaruke?

tibiana
4. jún 2012

Ahojte mamicky, nakukla som do Vasej diskusie, rovnako mam kocar stokke tmavo- modry /momentalne pouzivame hlboku vanicku. Na leto asi nahodim sportak. Nesije niektora z vas nejake doplnky, resp. ako by som ho ozivila. Videla som letny sett tie kocky /ruzova, zlta, biela tusim/ ten je krasny . A spytam sa hlupo ale fakt netusim, kam sa pripinaju tie uchytky, ktore hodila nadja vyssie?

A jedna taka smutna skutocnost , pre mna dodnes neuveritelna - nechcem nikoho strasit ale bola som so svagrinou na prechadzke - vystrelila poistka, ktora je na ruske a vana sa behom sekundy cela aj s malou prevratila dozadu, dodnes nerozumiem, ked som svagrinej kocar davala do ruk, bola zaklapnuta a videla som, ze je zelena po bokoch. Behala som cely vecer aj s maminou po pohotvosti, nechali si nas vecer, noc, den na pozorovani .. anjelikovia stali pri malej, je vporiadku. No ten sok, ktorymsom si presla ja nikomu v zivote neprajem. Od toho momentu sa bojim tohto kocara ale kedze stal nie malo panezi, musim to prekonat. Zvazujem ako by som este nejako prichytila tu vanu , okrem tej poistky na rucke.. dole na vani visia dva take kovove kruzky asi cez to nieco prepcham auchytim ... ocino skusal cely vecer po tom ako sa to stalo, odpojit poistku,tlacil na vanu, neprekotila sa .. dodnes je pr emna zahadou co sa stalo ☹ no mali sme stastie v nestasti, cela vana sa preklopila a mala ostala na betone pod nou .. no nastastie decka, ktorou bol aprikryta sa zosmykla a mala padla na nu ! NIKOMU TO NEPRAJEM, dokonca som to bola povedat aj v predajni, v ktorej sme ho kupovali, no nechapali rovnako ... vraj sa to nema ako stat!