Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
31. okt 2012

@lolllka ahoj 🙂 Nesla si dnes nahodou poobede okolo auparku aj s manzelom a stokkacikom?

ikarkulka
31. okt 2012

...kdybyste se chtěly mrknout na našeho mazlíka https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/al......

luly3
31. okt 2012

@ikarkulka nádherne 🙂 😉

pajka7
31. okt 2012

@junkfoood my mame cerveny a teda ziadne skrkance tam nemame 😉 Ale je to naozaj o individualnych preferenciach 🙂

lolllka
31. okt 2012

@mima01 ahoj, ano isli sme. 🙂 a ty si isla oproti so stokacikom blue melange? Lebo potom chvilu po tebe som stretla dalsiu kocku s beige stokacikom. Tak uz ste na svete, wau...a gratulujem, nech ste zdravucki a malemu drobcovi nech sa na svete paci paci paci😉

mima01
31. okt 2012

@lolllka ano anooo, to som bola ja. Len som trielila za kamoskou a nejak mi to dotrklo az potom za rohom, ze si mi bola znama z fotky 🙂 Uz sme veru traja...v sobotu uz 4 tyzdne 🙂 Dakujemeeeeee 😵

lenka1108
31. okt 2012

@ikarkulka zavidim!!!!!!! krasa..... no asi porozmyslam nad 3 mimcom 😀 😀 😀 😀 😀

asimon
31. okt 2012

Ahojte prepacte ze vam sem vstupujem ale nasla som tuto temu a chcem vas poprosit o radu...oplati sa mi este kupit Stokke sportovy? Mala ma 13 mesiacov...ak ano...aky je najnovsi model...vobec sa v tom nejak nevyznam len sa mi zacal pacit...dakujem vam za odpovede 😉

ikarkulka
31. okt 2012

@luly3
@lenka1108
Děkuju moc! Máme z něj velkou radost 🙂

ijanka27
31. okt 2012

@ikarkulka Waaau, aj ja si prosím také predčasné Vianoce 😉 len drahého by asi trhlo 😀 Odkial si objednávala?

ikarkulka
31. okt 2012

@ijanka27 Z DE - Babyonlineshop 😉

ijanka27
31. okt 2012

@ikarkulka Myslela som si 🙂 ja som pôvodne tiež plánovala odtial objednať...

milankovazuzana
31. okt 2012

@asimon ahoj, jasné že oplatí, a ešte ako! Kočiarik je do 3 rokov a športiačik patrí medzi najvačšie, tak sa neboj a smelo choď do Stokke.Naše 1. sme kupovali, keď mal synček 16 mesiacov a 3. Stokke keď mal presne 2 ročky 🙂

simonecka145
31. okt 2012

@cerstvamamina no, ale vidim, ze je dost vyblednuty... :-/ a treba tam vymenit potah, tak myslim ze vhodn cena by bola tak cca 400e za sportak....

asimon
1. nov 2012

@milankovazuzana dakujem za odpoved...mne sa velmi paci...mam doma sice tri kociare...nove...ale tento ma ocaril a pravdu povediac ked sa mi mala narodila sa mi Stokke nepacil...:-\
@ikarkulka super stranka...a maju teraz dokomca akciu som pozerala...takze bez problemov pride na SK?

janka2110
1. nov 2012

Dievcata idem si po radu
Nemozte mi prosim niektora vyskusat ci sa zmesti 2 1/2 rocne dieta do fusaku,alebo ci sa da zapnut v pohode winter kit?
Dakujem 🙂

milankovazuzana
1. nov 2012

@janka2110 ahoj Jani, zmestí úplne v pohode-neterka má viac a zmestí sa doň v poho, s WK je to horšie, ten nánožník priamo na fusak ledva zapneme my, čo je škoda, mali dať viac látky a viac gumičky a bolo by to OK 🙂 🙂 🙂 ale aj tak WK je úplne úžasná vec 🙂

janka2110
1. nov 2012

@milankovazuzana Ja by som nepouzivala obe naraz 🙂
Preto sa rozhodujem ktore viacej vyuzijem.neviem ci by mm rozdychal kupit fusak a aj winter kit kedze kupujem dalsi stokke (kedze fialovy som predala,kupila bugaboo bee,ale akosi mi stokke chyba) a musim kupit aj tasku,drziak na flasku.ale aspon,ze chape ,ze nasa mala sa rada vozi v kociku 🙂 a zima u nas nie je taka hrozna ako na Sk

milankovazuzana
1. nov 2012

@janka2110 veď to, Stokke 😀 😀 😀 Keď raz máš, vraciaš sa aj tak k nemu... a aké ideš kúpiť?Mne sa teda zdá radšej kúpiť fusak, WK nieje nutnosť.

asimon
1. nov 2012

@milankovazuzana mam este otazku...co ku kociku sportovemu musim este dokupit...na obrazku je kocik a taska dole polozena...mala ma 13 mesacov...ozaj mam fusak lodger bunker a elodie details su vhodne do Stokke....?

milankovazuzana
1. nov 2012

@asimon neviem, či plienkujete, ak áno, tak prebaľovaciu taštičku, my ju stále hojne využívame, tá taška, ktorá je spolu s kočiarikom je nákupná, u nás hojne využívaná, dám tam riadny nákup 🙂 Ak chceš voziť dcérku smerom k sebe, je nutný fusak Stokke-ten je nožičkový-kôli tej tyči, alebo Emitex Cocoon.
My máme ešte džiak na pohár, fľaštičku-veľmi dobrá vec.Potrebuješ ešte deku-nemusí byť originál 🙂 a na maminkine rozmary letný a zimný set, ale samozrejme je praktický hlavne pre dieťatko, ale nieje nutnosť.Ak nebudeš mať letnú sadu, je dobrý slnečník...
Skús kuk na môj fotoblog, tam mám okrem letného kitu pofotené 🙂
Tie 2 fusaky využiješ v jazde opačne, ale pokiaľ je mimi malé, dá sa využiť aj v jazde ku tebe, ale je to tak prevesené cez tú tyč, neskôr to už nieje pohodlné pre mimi a ani to pekne nevypadá.

asimon
1. nov 2012

@milankovazuzana dakujem velmi pekne...aj ked som kupovala bugaboo tak mi tu na MK baby super poradili...😉

janka2110
1. nov 2012

@milankovazuzana vsak to Stokke je STOKKE 🙂
Ja idem kupit pink 😵

milankovazuzana
1. nov 2012

@janka2110 fúúúú, to je krásne, to je limitka a k nemu sú aj rovnaké doplny...

janka2110
1. nov 2012

@milankovazuzana ano uz som nasla po dlhom hladani...
Maju sportovy+deku+slnecnik (teda nasla som nastranke dufam,ze maju aj na sklade)
A nasla som aj fusak a preb.tasku 🙂

milankovazuzana
1. nov 2012

@janka2110 A BGB ide z chalupy? 😀

janka2110
1. nov 2012

@milankovazuzana nie ten si necham 😉
Je predsa skladnejsi takze ten bude do auta 😉

milankovazuzana
1. nov 2012

@janka2110 nooo, môj manžel hovorí, že dobrá výhovorka stojí groš 😀 😀 😀 , aj my máme preto 2 kočiariky 😀 😀 😀
ale nie, no bee je fakt spratnejšie

patka1987
1. nov 2012

@milankovazuzana skoda ze fusak neni pink...

kilian
1. nov 2012

@patka1987 ja som mala aj pink fusak...