Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
2. apr 2012

@milankovazuzana - Zuzi asi tak 🙂 ved ked som ho tam skusala dat a videla som ako tam "sedi" no hroza, chudacik 😀 teraz sa sice ochladilo, ale ked olo teplejsie tak som jeho "nervy" riesila tka, ze som mu stiahla striesku a pozeral mal fajn vyhlad a bol spokojny, teraz mame kocik ovesany hrackami a celkom v pohode sa kocikujeme.ked je teplo ho sem tam vyberiem na ruky popozera sa par minut a znova si lahne a je spokojny.este ma cas pozerat sa na tento "sprosty" svet 😀

milankovazuzana
2. apr 2012

@ustrachana aká si Ty šikulka?Super, veď v športiaku sa ešte nasedííí že až.veru, tie šoky na tomto svete ešte nemusí dopodrobna vidieť 😀 😀 😀

mima01
2. apr 2012

@aanetta a ta zlava plati len na obchod ako taky alebo aj na internetovy? Lebo na webe maju klasicku cenu a to 279 😕

aanetta
2. apr 2012

@mima01 len na obchod 😖

mima01
2. apr 2012

@aanetta a nevies dokedy? To aby som si urobila vylet do BA v najblizsej dobe 😀 Kocik ideme asi z nemecka objednat, ale kit by som kupila tu, ked to vychadza tak isto 😝

aanetta
2. apr 2012

@mima01 to oni nikdy neuvadzaju presny datum,maju vzdy do odvolania.Jedine si tam zavolat aby si nesla zbytocne a nechat odlozit 😉 Aku farbu by si chcela?

mima01
2. apr 2012

@aanetta chceli sme biely, ale kedze je nezohnatelny, resp. aj je, ale za prachy, ktore do toho nie sme ochotni investovat, tak fialovy. Kocik sice este nemame, chceme objednat niekedy o dva tyzdne, ale bude to urcite fialovy. A co som pozerala cez jednu nemecku stranku, tak tam normalne winter kit vychadza nejakych 229 tusim, cize cca tolko, co by stal teraz v babymarkete. A nemusim ani postovne velke platit.

aanetta
2. apr 2012

@mima01 aj my mame fialovy aj fialovy winter kit 😵 A vies kde by sa dal zohnat biely?Ja ho velmi zhanam a zatial sa mi nedari 😒

babymarket_sk
2. apr 2012

@aanetta
biely bol k dispozícii minulú zimu 2010/2011 a bohužiaľ už bolo problém ho zohnať pred začiatkom tejto zimy 2011/2012 ☹

aanetta
2. apr 2012

@babymarket_sk takze uz sa neda zohnat vobec ☹

babymarket_sk
2. apr 2012

@aanetta
bola to limitka ☹...

aanetta
2. apr 2012

@babymarket_sk ved to ☹

lenka0283
2. apr 2012

ahojte...baby ja mam starsi typ stokke kocika ..oplati sa mi teraz kupit novy ked mala ma 12 mesiacov? dokedy ste ho pouzivali? Dakujem 🙂

aanetta
2. apr 2012

Baby ako vyzera ten novy blue melange?Ja som videla len vzorku latky a neviem ako vyzera cely kocik.Videla ste niektora uz ten kocik?

mima01
2. apr 2012

@aanetta biely uz nezozenies novy, teda pochybujem ze by sa niekde dal. Moja kamoska si ho teraz kupovala, ale zije v zahranici a vydrazila ho za tusim za 290 eur, este ho nema doma, takze ti neviem povedat v akom stave, ale na fotkach vyzeral ok. Jeeeej, aj vy mate pre chlapca fialovy? Som rada, ze nie som sama taka "postihnuta" 😀 A inak, tiez to bude asi dominik 😝 A ten melange je pekny, videla som aj vanicku aj sportak. Teda mne osobne sa paci. Je to taka sivo modra, zvlastna farba. Na dotyk mi prisiel ten material iny ako pri klasickych farbach, taky hrubsi. Ale mozno to bol len pocit, neviem. To skor baby tu budu vediet, ci je to rozdielne. Ja som len zaciatocnik 😀

aanetta
2. apr 2012

@mima01 mne sa zdala ta latka skor taka siva ako moda-riflova.Tak neviem,snad uvidim aj cely kocik 🙂
Je mi jasne ze novy nie,len cez bazar ale aj to je problem ☹
Ano,mame fialovy a Dominika 😵

mima01
2. apr 2012

@aanetta no ona je taka skor siva, ale je taka lahko melirovana, ako keby do modra, presne ako hovoris, taka riflovina. Ale fakt je pekny, mne sa paci....ale predsalen pojdeme do fialoveho 😝 A ten biely kit, neviem, mozno skor na ebay sledovat...

aanetta
2. apr 2012

@mima01 mne sa tiez ten fialovy uuuplne najviac paci,je taky najvyrazneji zo vsetkych farieb 😎 Len vymyslam nad este jednou farbou 😀

luciag3
2. apr 2012

@e.l.i.e.n.k.a ahoj z blue pixel je naozaj supeeer....no len ako som vravela to počasie

e.l.i.e.n.k.a
2. apr 2012

@luciag3 na ten si brusim zubky aj ja 😉 len neviem, ci uz nie je velky na vsetky vyhody summer kitu..mozes hodit real foto?

penelope1
2. apr 2012

@aanetta ja som ho videla naživo v Nitre v Mlynoch v obchode pre deti. Tam ho majú! Mne osobne sa nepacil, ale pre ostatných to moze byt super farba 🙂

luciag3
2. apr 2012

@e.l.i.e.n.k.a no momentálne je ešte zabalený v skrini ☹

aanetta
2. apr 2012

@penelope1 dakujem.Ja som prave tiez nebola ohurena z tej vzorky a preto by som este rada videla nazivo kocik.No snad ho niekde uvidim.Ale Nitra je pre mna daleko 😀

kalista
3. apr 2012

Kočky kde v BA majú na sklade MyCarrier nosič????????? Mne sa nechce čakať do mája ☹

kalista
3. apr 2012

@aanetta oničom fotky, ale tak real je takýto....až tak som z neho na zadok nepadla :-P

aanetta
3. apr 2012

@kalista a to je tvoj? 🙂 No neviem ci radsej nepojdem do dark navy

kalista
3. apr 2012

@aanetta hej hej 🙂 no Blue melange bude krajši šporťak a zatial máme dark navy, to je miláčik 😎 😎 😎

poleva
3. apr 2012

o ničom vanička a hlavne v zime

aanetta
3. apr 2012

@kalista ja som prave chcela uz na sportiak ten blue melange a nikde som ho nevidela nazivo ☹ kedy budes nahadzovat sportiak?