Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

dolcee
13. júl 2014

@tomila tak to mam dobre. Dekuji.

tomila
15. júl 2014

@dolcee Za máličko 🙂

martynka_za
15. júl 2014

Ahojte baby, nepredavate prosim niektora Stokke xplory sportovu cast tak okolo 500€? 🙂

00bubka00
29. júl 2014

Kde by som kupila summer kit pink pixel 🙂

trully123
30. júl 2014

@e.l.i.e.n.k.a dobrý .Bidela som fotky starého stokke a nového.Máte V2 a dali ste nový zimný kit&,ako Vám pasoval lebo ja neviem ,chcem si totožto kupit na V2 winter kit a neviem či mi bude pasovať.Ako ste to urobili že pasuje.Museli ste ho trošku prerobiť?ĎAkujemza odpoveď.Lucia

00bubka00
30. júl 2014

@babymarket_sk
Ved ta stranka neexistuje 🙂

cawes
31. júl 2014

baby premyslam o predaji mojho stokke kocika a kupe bugaboo bee+, respektive mozna vymena plus doplatok.
mam cerveny stokke kupovany vo februari 2013, pouzivany normalne, nikam neletel, len cestovanie autom, od februara 2014 ho skoro nepouzivame.
prislusenstvo
cerveny style kit ( v tej farbe bol kupovany)
sommer kit blue pixel , k nemu modra shopka a modry potah na madlo a apopruhy
winterkit red pouzivany len minulu zimu aj to len cca 2 tyzdne na horach takze ako novy
kozusinka nie original ale na mieru sita, a na nerozoznanie
taska stokke na madlo look blue pixel cize k sommer kitu
taska a podlozka v rovnakej farbe na jesen/jar sita tiez navyse

ide len o sportovu cast

babymarket_sk
31. júl 2014

@00bubka00
to bol skopírovaný link z PRO shopu modrého koníka, tak asi majú chybičku 😉...alebo pozrite na našom e-shope

dolcee
3. aug 2014

@cawes uz prodavas jo? A co na druhe nechat? 😀
A co cena? Kamaradce se moc líbí..
Ja teda mam uz take golfky, ale na zimu plánuji používat.

cawes
3. aug 2014

@dolcee ahoj ano maly mi zajde uz aj tury a naco to drzat je ako novy ved som s nim jazdila malo
No cena nech mi kamoska napise neako sa dohodneme. Ja este neviem aku mam prrdstavu o ceme takze zalezi na vzajomnej dohode.

klarawerder
3. aug 2014

@cawes Jo, tak už i ty? 😀 Já nechám Stokkáče ještě přes zimu a pak si ho bere Eminina kmotra 😀 Jako co si budem nalhávat, malé je víc jak 2,5 roku, doma 2 kočáry, v garáži auto, takže už nám Stokkáč i Beečko spíš stojí doma... No, Stokkáče právě chci ještě na zimu "kdyby náhodou", pak ho pustím do světa a nechám ještě Beečko... Btw naposled jsi frflala, že se ti Beečko nelíbí 😀 😀

cawes
3. aug 2014

@klarawerder ja vuem ale zacalo sa pacit🙂

bimba01
4. aug 2014

Caute baby. Mate niektora na predaj sportovy kocik stokke crusi vo fialovej farbe? Alebo kde, aj v zahranici, su naj ceny? Dik

klarawerder
4. aug 2014

@cawes Buď v klidu, mně se taky nelíbilo...a teď líbí 😀 Hlavně co jsem zjišťovala, tak jsou to jedny z mála opravdu dobrých golfek na trhu...A co se týče praxe, tak Beečku taky nemám moc co vytknout - polepila jsem si podvozek komixovou fólií, tak je takový kruťácký 😀 😀 Akorát se Stokkáčem se mi právěže už nechce moc tahat... No nic, přezimuje ještě doma, kdyby mě chytl rapl a já v zimě (pokud teda vůbec nějaká bude) chtěla dělat nějaký túry...páč Bee a sníh ne-e... No a pak si poplaču a půjde...

ando999
6. aug 2014

pROSIM,AHOJTE,KDE KUPIM KOCIK STOKKE NA SPLATKY ????poMOZTE,PORADTE,MOC DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

milankovazuzana
6. aug 2014

@ando999 tak to neviem, ale vybav si pôžičku - napr. Cetelem, Profi Credit , alebo spotrebný úver v banke a splácaj tam.

bimba01
6. aug 2014

Baby, kupovali ste niekdo cez Amazon? stokke tam je lacnejsi. cim to je?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bimba01
6. aug 2014
ifkael
7. aug 2014

videli ste stokke s terennymi kolesami? to je hruuuza..aj na scoot to dali..

milankovazuzana
7. aug 2014

@ifkael ee. daj link

sufo
7. aug 2014

@ando999 urcite ho davaju na splatky. Videla so to u jedneho predajcu, ale musim hlboko prekutrat hlavu, ked ma to napadne, pisknem ti

ifkael
7. aug 2014

http://www.bestbuggy.co.uk/2014/08/2014-stokke-...

bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ifkael
7. aug 2014

http://prntscr.com/4al2el kks...ze ake copy bgb

ifkael
8. aug 2014

@ando999 neviaz sa kvoli kociku...kup naco mas ;)

lala123
8. aug 2014

Ahojte dievčatá, potrebovala by som Vašu radu. Moja mala ma 6 mesiacov a ked bola v zime v hlbokej vanicke tak som mala fusak sleepingbag down. Kedže uz od septembra plánujete dat malu do športovej časti tak by som chcela vediet ci využijete nozickovy fusak kedže si chcem kúpiť winterkit. Ked napríklad bude mala chodit v novembri to ju dám aj s topankami do nozickoveho fiasku? A este jedna otázka do športovej sedačky existuje nejaká podlozka alebo plachticka? Lebo teraz vo vanicke som mala plachtu a je to super ani raz sa mi nespotíla🙂 dakujem za rady

patka1987
15. aug 2014

kto by este nemal ;)) Setik proti urieknutiu: pre babatko, mamicku a maslicka na kocik s menom ;)
kuk na moju FCB:
https://www.facebook.com/pages/Ys-Bracelets-By-...

magnolia
16. aug 2014

Omlouvám se, že Vám lezu na rozjetou diskuzi na Slovensko 😉 , ale potřebovala bych poradit. Koupila jsem si svůj vysněny winter kit, použitý v " super" stavu a teď nevím co s ním. Kožich kolem boudy je pěkně jetý, zkoušela jsem to rozčesat a nic, oproti tomu rukávník je nepoužitý, takže rozdíl obrovský. Prosím poradíte mi někdo nějakou údržbu? Prosím, prosím.