Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
15. máj 2012

@riki1 Ja už po skúsenostiach tu na MK neprispievam nikde.Fakt mi to nestojí za to, aby sa potom mama, od kt. mám iný názor sa do mňa obuje, pouráža a ešte sa na tom zabáva.A téma Stokke??? Veľmi horúca pre niektoré mamičky... veľmi... 😀

klarawerder
15. máj 2012

@pallacinka Taky mě na Aukru podvedla jedna prodávající, od kreré jsem si kupovala stříbrný wk, dvě pláštěnky a moskytiéru...z toho všeho došel jen rukávníki na rukojeť a jedna pláštěnka...tak jsem ji udala na policii a Aukro by mi mělo vyplatit aspoň nějakou náhradu... Ale bylo to naprosto jako přes kopírák, co se stalo tobě...

novamaminka
15. máj 2012

@riki1 ako si si to mohla preboha dovolit,vyjadrit si svoj nazor?ale zaujimave,ze mna tam potichu odignorovali a zrovna ty si schytala tu palbu asi za nas vsetkych 😀 ale ved co,my stokkacky chodime s detmi len do auparkov a eurovei a boh chran aby sme sli von,ved predsa to ten kocik nezvladne 😀

bambi29
15. máj 2012

v babymarkete maju momentalne taku zlavu ze ak kupis trojkombinaciu dostanes 10% zlavu, co vyjde na nejakych cca 1200e za sportak, vanicku a autosedacku (ostatne doplnky treba dokupit). boli sme tam minuly vikend a silno som myslela na vsetko co som sa tu docitala, napr. ze kocik, hoci vyzera byt labilny ked je prazdny, urcite labilny nebude s babom 🙂 casu mame este dost takze este cakam na lepsiu akciu a stale rozmyslam ci mam kupovat aj vanicku, babo sa ma narodit na Vianoce. osobne si myslim ze sportovy s fusakom je ok ale manzel mi vravi ze nebudeme predsa riskovat zdravie dietata, ze v sportovej casti si tak dobre nepolezi, tak neviem :/

riki1
15. máj 2012

@novamaminka 😀 😀 😀 😝

novamaminka
15. máj 2012

@bambi29 v tej sportovej casti je v cene kocika taka akoby zmensovacia vlozka,podlozka ktore je vystuzena este extra vankusikom kvoli chrbatiku malinkych deticiek..ked uz bude vacsia tu vystuz vyberies a dalej mozes pouzivat tu podlozku..moja ma uz 16mes a stale tam tu podlozku ma a to cez den spinka iba v kociku a na jej vyvoj a rast to nema ziadne fatalne nasledky..je zdrava a nema ani ziadne ortopedicke problemy..

novamaminka
15. máj 2012

@riki1 skoda sa uz aj vyjadrovat niekedy..a to chce clovek pomoct a poradit z vlastnej skusenosti..a vy sa ako mavate inak? 😉

bambi29
15. máj 2012

@novamaminka ano, to viem ze tam je, len muz argumentuje tym ze sportova cast sa neda polohovat do uplneho lahu, ale do 10 stupnoveho sklonu.

novamaminka
15. máj 2012

@bambi29 jaj,tak nad tym som sa nejak nikdy nepozastavila,takze som si to ani nejak neuvedomila..pardon.. 🙂 ale teda osobne ze by to malej vadilo,aj teraz uz taha 2hodky...ale tak samozrejme,je to na vas ako sa rozhodnete,ja mozem stokke len chvalit a kupila by som si ho kludne znovu ale kazdemu vyhovuje nieco ine,,respektive kazdy ma ine naroky na tu danu vec,,,

bambi29
15. máj 2012

to je jasne ze to bude stokke, o tom niet pochyb 🙂 len sa mi zda zbytocne kupovat za dalsich 200 eur nieco navyse co vyuzijem realne mozno 3 mesiace ked v podstate vo fusaku moze byt aj v sportovej casti ale asi je pravda ze na tomto by som nemala setrit :D

lenocka23
15. máj 2012

@bambi29 tak skus kupit nejaky hlboky kocik z druhej ruky.. das mozno 50€ a to co usetris na vanicke Stokke, mozes vrazit do doplnkov na sportovu cast... 😉 😀 😀

bambi29
15. máj 2012

@lenocka23 dobry napad ;)

riki1
15. máj 2012

@novamaminka ...my v pohode ,Alexko je strašný špekulant 😝 ,všade vylezie ,prelezie ,on sa stále vrtí a potom nič nepriberá a vonku väčšinou cupitá ,takže naháňam jeho aj s kočíkom ,ale keď je unavený ,tak v stokáči v pohode aj zaspí ,už konečne začal brblať pár slov ,ale najviac melie svoju čínštinu ,ktorej nikto nerozumie ,ale všetko čo mu poviem chápe ....a čo tvoja babuľka ?

riki1
15. máj 2012

@novamaminka ...inak ,aj ja som rozmýšľala ,že tam Alexovi vrátim tú podložku stokke ,lebo keď už nemá fusak ,tak mi príde ten môj drobec v kočíku taký stratený ,on sa tam vmestí ešte asi aj 5 ročný ,teraz má len niečo cez 9 kg 🙂

riki1
15. máj 2012

@bambi29 ...ja som používala vaničku do 6-tich mesiacov

vevika
15. máj 2012

@bambi29 ja som tiez mala malu do 6 mesiacov v hlbokej vanicke, mne sa to zda lepsie pre uplne malinka babo. Teraz to nejak nesledujem, ale ked som ho kupovala ja, tak samotny sportak bol len o nejakych 20€ lacnejsi ako komplet s hlbokou vanickou, takze nebolo o com 🙂

hajanka
15. máj 2012

@bambi29 sestrina mala vydrzala vo vanicke nejake prve 3 mesiace (ale iny typ kocika ale rovnaky typ sedacky) od 3,5m bola v sport. casti a od 4,5m v Stokke sportovej casti. Ona nechcela lezat, dvihala sa hore. Sedacka je sice vhodna od narodenia, ale osobne by som tam novorodenca asi nedavala, nie kvoli tomu uhlu (10st), ale predsa sa mi zda lepsia ta vanicka pre novorodenca vhodnejsia, aj ked ju mozno nevyuzijes dlho.
Preto by som radsej spravila takto, kupila by som kocik so sport. sedackou a vanicku by som kupila pouzivanu, ale len v tom dobrom stave, vanicky nie su vacsinou dlho pouzivane, tak by nemal byt problem.

ustrachana
15. máj 2012

@bambi29 urcite by som kupila hlboku cast, ak nepotrebujes novu tak kludne aj pouzitu, ved pouzite vanicky idu po par Eurach, ja by som take male babo a v zime do sportovej casti urcite nedala.Urcite nie, to si dobre zvaz ci ti par Eur stoji za zdravie, pohodlie a bezpecnost dietata predsa take male dieta je uplne krehucke a sportova cast podla mna tomu nie je absolutne prisposobena.
Ja by som urcite volila radsej hlboku cast z bazaru ako dalsi hlboky kocik tazky ako tank lebo Stokke je proste delo 😀

dastien
15. máj 2012

@patka1987 ja idem od zajtra riesit sitie tych potahov na stokke.nieco take ako sije ta z patyshop.mozem ti potom poslat foto

milankovazuzana
15. máj 2012

@mycats Maji, tak bledunkomodrý Emitex Cocoon objednaný.Iste vieš, že sa už nemôžem dočkať.Vieš, o čom hovorím, však? 😀 😀 😀

mycats
16. máj 2012

@milankovazuzana ja prave testujem bee, vies ako sa tesiiiim ja 😀 😀

milankovazuzana
16. máj 2012

@mycats héééééj??? Huš ho máš doma???

mycats
16. máj 2012

@milankovazuzana jj, ved pridam fotecky ked bude cas 🙂 mame limetku 😀

milankovazuzana
16. máj 2012

@mycats teším sa 🙂

pajka7
16. máj 2012

@bambi29 nam sa drobec narodil koncom februara a vo vanicke je doteraz...skusala som ho aj do sportovej casti...aj tam bol v pohode. Ale mne sa zda, ze v tej vanicke je take malinke babo viac chranene proti vetru....neviem takze na december by som urcite volila aj hlboku cast . Ale to je len moj nazor 😉

mycats
16. máj 2012

Velky a maly kamarat 😀 😀 STOKKE + BEE

lentila.g
16. máj 2012

@mycats krásavci🙂 ako sa pozdáva malému?

tannia87
16. máj 2012

@lentila.g ahoj mas uz stokke doma?mne dnes prisiel emauil ze je uz odslany kurierom tak uz sa neviem dockat

lentila.g
16. máj 2012

@tannia87 :( mne nič,a ty si mala akú farbu?a platila si to cez banku alebo kartu..či aj v tom nebude rozdiel.
Ja mám mail pusteny každú chvíľu,či sa nepotesim príchodom krasavca domov

tannia87
16. máj 2012

@lentila.g ja fialove vsetko som brala a paltila som paypalom takze paltbu mali okamzite