Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
1. júl 2014

@barborienulienocka čo dodať, mám sa tváriť, že som prekvapená?Ani náhodou ... my sme tu o tom písali a nejeden krát, ale boli sme za vyrývačky, tak tu to je...ale škoda plýtvať slovíčkami... ☹
Na všetkom ma mrzí to, že z radosti z kočiarika musíte riešiť takéto nepríjemnosti, dobrá značka v zlých rukách... ☹ ☹ ☹

barborienulienocka
1. júl 2014

@milankovazuzana neviem, nejak som to moc nesledovala, ale už každopádne viem...no a podla mňa to isté aj s bugaboo...

sufo
2. júl 2014

@barborienulienocka @tokina @adriankabalaz pani Barbora, opat som bola vyhodena zo skupiny. Zmazanym mojim re-rekciou na rekciu pani Palsovej. To znamena, ze p.Palsova @ebabo sa vyjadrila po 3 hidinach, ktorej vyjadrenie predchadzalo to, ze nas uz raz vylucila zo skupiny .... a takyto clovek ma viest skupinu ? Same klamstvo a klamstvo 😒

iwkaiffs
2. júl 2014

@sufo ja som tvoju re-reakciu v noci čítala teraz táno tam nie je a na Barborinom príspevku je z nejakých 60komentov už len 14 ☹ napísala som nový príspevok kde to všetko zmizlo 😠

sufo
2. júl 2014

@iwkaiffs pre kristove rany. Toto nie je asi ani mozne! Som velmi rada,ze si to citala lebo cez den moc nestiham pisat, tak som napisala svoj nazor a odpovede v noci, aby ludia citali kde ta pravda zacina a konci

iwkaiffs
2. júl 2014

@sufo ešte jedna mamička to stihla skoro ráno prečítať,jasne si ju tam zasa potopila,je to obyčajná klamárka

sufo
2. júl 2014

@tokina aj napriek tbojej poznamke sa nemoxem do skupiny dostat, aby som mohla reagovat... Ale za vsetko hovoria zmazane komentare a rekcie k p.Palsovej. A taka osoba ma viest skupinu, taka otazka sa natiska vela ludom

sufo
2. júl 2014

* pozvanke

sufo
2. júl 2014

@barborienulienovka pani Barbora, mna to tak vyhodilo zo skupiny, ze i na pozvanku ma to vobec nechve pustit spat.

tokina
2. júl 2014

@sufo ja niesom zakladatel @adriankabalaz ju moze vylucit

mima01
2. júl 2014

@sufo baby, ale sak to je verejna skupina....tam by sa nemalo dat len tak vyhodit a zablokovat pristup, nie? Sranda, ze ti to nejde 😠

barborienulienocka
2. júl 2014

@sufo @iwkaiffs aspon vsetci vidime ako odrbava...keby neklamala-nemusi mazat...su tam 3moderatorky,myslim,ze kazdemu dopne,kto nas vyhadzuje a kto to stopuje...a @tokina zober fakturu a opytaj sa pravnika/uctovnika ,lebo zatial mali vsetci iba neplatne alebo ziadne faktury...

sufo
2. júl 2014

@mima01 6x som skusila pridat sa a to i na pozvanku od @tokina. Nie je mozne. Dostatnem sa max.na uvodnu stranu.

sufo
2. júl 2014

Uz len to, ze tak drahe veci, kocare a prislusenstvo bez FA predava ny nemala byt tam kde je ..

mima01
2. júl 2014

@sufo 🙄

sufo
2. júl 2014

@barborienulienocka dobre, ze aspon pani @iwkaiffs citala moju reakciu. Moze potvrdit, ze nemam dovod sa utajovat, prip.neodpovedat na prispevku od p.Palšovej

iwkaiffs
2. júl 2014

@sufo bolo nás viac ;)

sufo
2. júl 2014

@vjaja mozete mi napisat tu vas prispebok, kde by bolo dobre, aby dom sa ozvala, kedze sa nemoxem dodtat do skupiny-stranku stokke. Dakujem

vjaja
2. júl 2014

@sufo som za pridanie @sufo a zahlasovať by mali aj ostatné

tokina
2. júl 2014

@sufo nechapem to

sufo
2. júl 2014

@marhulka2685 @janee3 ked vas poprosim, mohli by ste mi tu napidat, aky prispevok ste vkladali vedla v skupine stokke? Rada by som citala nazor a aj vase skusenosti. Dakujem

marhulka2685
2. júl 2014

@sufo ja som napisala, ze som rada, ze sa v skupinke riesia aj taketo vazne veci aj ked ma mrzi, ze ste oklamane ale sirite osvetu. Drzim palec

janee3
2. júl 2014

@sufo tiez som pisala ze by sa mala hovorit pravda v skupine a nie zamlcovat a ze vas je volako vela co od nej kupili a nevedele ste o sebe az kym ste sa vy dve neozvali

sufo
2. júl 2014

@adriankabalaz som sklamana vasimi reakciami a postupom, akoxe k comu cakat, ze po 45 dnoch sa mi konecne aktivne zacala rirsit reklamacia???to ze som bez penazi a podla pani rodrbaneho podvozku, ktory bol cca 20-30x jazdeny??? To co su za argumenty, aby ste chranili kamaratku ? Ja nemam potrebu byt clenom stranky stokke, ale svoje si pred ludmi obhajim, ja som korektne jednala dlhy cas. Nie som bezchsrakter a podvodnik, luhar. V nepodlednom rade nemam 20 rokov, ze ma budete opijat rozkom, mozno ako niektore maminy. A nehnevajte sa...tieto vase postupy a tiez sposob jednania dost vypoveda aj o vas, nakolko vehementne a cez mrtvoly stojite za clovek-svojou kamaratkou i ked vam tolko ludi napisalo tak katartrofalne referencie na p.Palsovu. Jedine koho by som vypichla z tejto "kopy" je evidentne @tokina, ktora ma zrejme kus chrbtovej kosti, inteligencie a empatia, ktora ako admin by tuto situaciu poriesila promptne a bez debilnych dalsich dalsich dokazovani, ktore su aj tak stsle o tom istom.

sufo
2. júl 2014

Verejne davam na znamost, ze do hodiny vlozim foto FA, kde je uplne ina suma , ktoru dom zaplatila kurierovi a fokonca dph vypocitana ako japonskou kalkulackou.

marhulka2685
2. júl 2014

@sufo ja som uz napisala za seba adminovi, ak to neporiesi ani on, ja odchadzam

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborienulienocka
2. júl 2014

Toto je normálne zlý sen...tak máme otrasné skúsenosti, napíšeme to aby sme upozornili ostatné a aha...no ešte ja a @sufo skončíme ako najväčšie trúby...ja som napísala svoju skúsenosť, takisto @sufo, do rána polka komentárov fuč, príspevky sú tiež preč...vložili sme tam aj faktúru a doklad od kuriéra...takisto vymazané...ešte tam idú niektoré písať ako si to máme riešiť cez IP...odpadla som...keby ona kúpila za 890eur kočík, o ktorom jej niekto naklamal tak by som bola zvedavá ako by to riešila cez IP...

barborienulienocka
2. júl 2014

A keďže je nám stále všetko "nevyhovujúce" mazané tak Vás baby, ktoré ste reagovali na naše príspevky označujem tu...bohužial nevidím kto presne čo komentoval, išla som rad za radom podla upozornení, kto chce nech sa zapojí, lebo ja si myslím, že pokial nás nebude viac tak sa nič nevyrieši a kto nie tak nech toto odignoruje...ospravedlňujem sa za spam a teda babizne : @iwkaiffs @sufo @blondiee83 @zienka1609 @janee3 @marhulka2685 @vjaja @janocka @ivanajelinek @zuzanka2302 @riki1 @nicoletta12 @chrislucas @anet2292 @tomila @minicko @123zara123 @sonka14 @lucinkap6 @mima01 @milankovazuzana @neli18 @faylynka @luciag3 ...dúfam,že som na nikoho nezabudla a nikoho týmto neurazila, ale akúkolvek pomoc spolu so sufo uvítame, keďže sa to ešte postupne otáča proti nám...ďakujeme

iwkaiffs
2. júl 2014

@barborienulienocka ak ti mám pravdu povedať tak nemám už ani chuť a práve pre toto čo si tu napísala,nakoniec bude ona to chudiatko.Ona si tam robí čo chce každý to videl,škoda slov a len sklamanie z tých posledných príspevkov. Načo je dobrá potom taká skupina??? Moj názor po tomto NA NIČ