Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

sabrinka26
25. jún 2012

@bambi29 to som tiez pocula,ze maju byt 2 nove typy..to bude akurat,kedze planujeme kupit az na jesen,tak september je idealny 🙂

bambi29
25. jún 2012

@sabrinka26 len tie ich dodacie doby :/

babymarket_sk
25. jún 2012

@sabrinka26
@bambi29
...keďže zatiaľ nemôžeme zverejniť foto nových modelov, tak aspoň opisne... jeden bude mať veľkú vaničku-80cm a podvozok vhodný viac do terénu, športová sedačka ako u predchádajúceho modelu....ďalší model bude niečo podobné ako BGB Bee - zloží sa jednou rukou, odpružené kolieska...
...dodacie doby sú 4-6 týždňov, samozrejme pokiaľ nie je kočík skladom na predajni....

bambi29
25. jún 2012

@babymarket_sk hm 🙂 ten hlavny crt tam ale ostava - to kvoli comu je stokke len jeden - posuvna uroven vanicky/sportaku (hore, dole)?

ellysa
25. jún 2012

@babymarket_sk no tak na tú buggy som veeeeeeeeeeeeeľmi zvedavá

junkfoood
25. jún 2012

baby neviete z akeho dovodu je stokke v brendone o tolko lacnejsi ako napr. v babymarkete? neni to nejake podozrive??? @bambi29 dik za info o akcii v BM, idem to hned kuk

bambi29
25. jún 2012

@junkfoood nemas za co ;) a co sa tyka toho rozdielu ceny, neviem kolko to je v brendone, ale nie je tam len sportak? alebo tak?

junkfoood
25. jún 2012

no vajicko 240, sportak 740 a vanicka 135..cize tam to vyjde aj normalne vlastne tolko ako ked je v BM akcia..ale brutal ze dodacia doba do septembra, to aby som pomaly objednala, ked mam zaciatkom decembra termin..

bambi29
25. jún 2012

@junkfoood no tak hej, ale oni maju kamenny obchod? lebo toto v babymarkete je take safe, ze keby daco tak im to tam pekne odnesies a hotovo. kdezto pri tych eshopoch nikdy neviem.. tie dodacie doby su brutal, ale tak to kvoli tej akcii. vsak uvidime, do septembra pockame a potom nabehneme do obchodu 🙂

junkfoood
25. jún 2012

@bambi29 no jasne ze maju, obrovsky obchod, to je jeden z najvacsich s tymito detskymi somarinami.. 🙂

junkfoood
25. jún 2012

@bambi29 a este nevies co cakate? my asi chlapca, takze pojdem asi do dark navy...

bambi29
25. jún 2012

@junkfoood jaaj 🙂 blondinka som nevedela. my este neviem, ale praveze sa s tatinom nevieme dohodnut na farbe. ja som za fialovu on je za cervenu..

junkfoood
25. jún 2012

@bambi29 noo ja by som pre dievcatko brala cervenu, este pockam tri tyzdne ci nahodou pipik nezmizne, a ked nie tak objednavam dark navy..a beries fialovy/cerveny aj pre chlapca?

bambi29
25. jún 2012

@junkfoood ano, tomu dietatu to je jedno 🙂 to len my dvaja sa nevieme dohodnut :D a tato tajne dufa v dievca, ale fakt je to jedno. ten fialovy je taky elegantny, cerveny velmi svieti podla mna, ale aspon nas nezrazi auto kedze byvame kusok za dedinou :D

junkfoood
25. jún 2012

@bambi29 no jasne, sak ja by som dala aj chlapca do hociktoreho okrem ruzoveho, len ja akurat fialovu nemam rada..ale aj keby si mna videla, dnes som oblecena ako papagaj a to mienim praktikovat aj na dietati..ziadno cisto ruzove alebo cisto modre vybavicky.. 🙂 🙂

bambi29
25. jún 2012

@junkfoood vies co, mne uz tie neutralne veci lezu na nervy. to ked chcem dietatu nieco kupit tak bud to du saty alebo to su rifle. jednoducho cisto dievcenske/chlapcenske veci. vsetko ostatne je otras neutralne, ako keby nemohlo byt pekne zelene, oranzove, fialove, atd. ja som este nic ani nekupila!

junkfoood
25. jún 2012

@bambi29 no presne..mne sa tiez paci zelena, zlta, hocijaka len nie ruzova/modra..chudence tie male dievcatka sa musia citit ako cukrova vata ked su furt len v ruzovom..a ja som kupila zatial len jedno Paul Frank bodycko..biele a farebna je tam akurat ta opica..

mycats
25. jún 2012

@babymarket_sk 😵 😵 😵 joooj, tesime sa!

bambi29
25. jún 2012

@junkfoood PF budeme mat aj my - krstna maminka je zavislacka :D

junkfoood
25. jún 2012

@bambi29 teraz maju v poluse v PF obchode 30% zlavy, keby chcela krstna maminka vediet.. 🙂

bambi29
25. jún 2012

@junkfoood ach boze, dufam ze uz dost nasetrila z tych jej brigadiciek :D

kilian
25. jún 2012

@babymarket_sk len tak potajomky do IP sa neda poslat fotka??nikomu to neprezradime😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

bebel
25. jún 2012

@babymarket_sk juuuuu Deni, tak to som zvedavá na ten buggy model 😵 😵 😵 😵

boska79
25. jún 2012

@babymarket aj mate urceny datum, kedy fotka novych modelov moze byt zverejnena?

bebel
26. jún 2012

tá novinka je robená spolubranding s britaxom?

kilian
26. jún 2012

@bebel ale to bol britax,co mi vysiel a ten existuje uz davno.a je otrasny😀😀
Novinky sa volaju scoot a crusi

bebel
26. jún 2012

@kilian 😀 oki

kilian
26. jún 2012

@bebel alebo Cruz a scooti?😀😀😀😀😀

mycats
26. jún 2012

@kilian a to si kde nasla???

kilian
26. jún 2012

@mycats vsak to pisala Pani s @babymarket_sk 😀😀😀len polovicu citas?😀😀 @bebel scoot a cruzi.