Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
29. dec 2011

@eviss ano rozdiely su sice minimalne ale ked pises, ze je stary 4 roky tak ti nanho nebudu pasovat adaptery na autosedacku a tusim ten najstarsi model mal nejake problemove kusy kedy sa sedacka zosuvala nizsie

bleble
29. dec 2011

Milé maminky, rada by som vám dala do pozornosti dánsku značku Hevea, ktorá vyrába 100% kaučukové cumlíky, hryzátka a iné doplnky a hojdaciu postieľku Mawok zo Švédska, ktorá pomáha deťom zaspať, pomáha predchádzať syndrómu náhleho úmrtia dojčiat , kolike, predlžuje čas spánku, zlepšuje rozvoj svalstva a motoriku a zaručuje prirodzený a hladký prechod z matkinho lona do života "vonku" 🙂

eviss
29. dec 2011

@mycats TAK TO JSI me potesila, dekuju..

eviss
29. dec 2011

@jessicax to nevadi, pani ma i adaptery a i sedacku by mi popripade nechala, takze to je v pohode ale ted jsi me teda trosku zarazila a budu si to muset poradne vyzkouset nez to koupim ..

mycats
29. dec 2011

@jessicax @eviss - ja nemam tento problem, ale tak je to dobre vyskusat.

eviss
29. dec 2011

@mycats a jakej rok mas? ja jsem te pani volala a ona nevi ktera kolekce to je ☹..Jen rikala, ze jsou dceri 4 takze jsem usoudila - 2007/2008..Ty potahy se daji take sehnat??

kalista
29. dec 2011

A uz nas caka kociarik v obchodeeee....teeeesim...nakoniec predsa len vyhral navy blue..... 😀 😀 😀

mycats
29. dec 2011

@eviss to neviem ani ja 🙂 lebo nemam uz stitok na kociku. Ja som si dokupila forest set normalne v obchode. Potahy sa daju najst na niektorych bazaroch a na ebay som videla, ze siju na mieru. Na ceskom MMB je kopec mamiciek, ktore siju na zakazku, takze pripadne by si skusila niektoru z nich. Uz sa asi nove nepredavaju, neviem. Sedacky su vacsinou kompatibilne, tak pripadne je tu moznost este dokupit novu sedacku.

mycats
29. dec 2011

@eviss ozaj a aka bude farba???

mycats
29. dec 2011

@kalista - super volba 😀 😀

kalista
29. dec 2011

😀 😀 😀

eviss
29. dec 2011

@mycats juuu a nevis od ktere pani?myslis jako novejsi sedacka ze jde na starsi podvozek??asi takhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46626705&tab=9

jessicax
29. dec 2011

@kalista gratulujeme, navy blue je dobra volba 😀 😀 😀

jessicax
29. dec 2011

@eviss tusim na 2007 nepasovali adaptery, na 2008 uz ano ale radsej vyskusaj 🙂 Novy typ sedacky je kompatibilny so starym podvozkom len neviem ci sa ti to takto oplati kupovat lebo potom ked ho budes predavat tak tu druhu sedacku uz samu asi nepredas atakze ju das v podstate ku kociku gratis

eviss
29. dec 2011

@jessicax tak ja to nemam ani v planu, ze bych ji kupovala, pouze pokud by byl hodne vybledlej potah a nesehnala bych jiny tak bych do toho asi sla, kazdopadne ty adaptery tam pani ma, tak to snad bude ok 🙂..Ja se v tom nejak ztracim, kdyz nekde koukmam na potah tak tam uvadeji bez strisky??tak tomu moc nerozumim 😒

mycats
29. dec 2011

@eviss tyrkys je nadherny, my mame beige 🙂 .keby si potrebovala nieco dosit, tak skus: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892
tak to uplne neviem, ale starsie sedacky by mali spolu sediet, novu treba vyskusat, hlavne ked sa nevie model.
kazdy kocik by mal mat na podvozku rok vyroby.
presne ako pise jessicax, ci sa to potom vobec oplati kupit takto, ked si dokupis novy typ sedacky. potom sa uz asi oplati skor kupit cely novy kocik.

mycats
29. dec 2011

@kalista az teraz som si vsimla, ze to bude uz tretie babo 😀 😀 😀
dufam, ze to nebude nevhodne, ale ja mam co robit uz s jednym, tak by ma zaujimalo ako funguje domacnost s 3 detickami?? najde si mamicka cas aj na seba?? a na pokec napr. aj tu na MK alebo nejake hoby??
ja by som velmi chcela druhe babo, ale bojim sa, ze vsetky konicky budem musiet ukoncit a cas sama na seba si najdem tak raz za tyzden 😝

jessicax
29. dec 2011

@mycats ja mam dve ale jedno by som este prijala. Len to uz mi mm tuka na hlavu, nech uz posuniem stafetu niekomu inemu 😅

kilian
29. dec 2011

kocky ja mam 4 ,ale este na jedno by som sa dala asi prehovorit. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jessicax
29. dec 2011

@eviss ked kupujes novy sportiak tak je so strieskou len strieska sa pouziva jedna na sportiak aj vanicke takze je uz potom zalezi kto to ako predava pouzivane. Najlepsie je asi ist si ho obzriet a vyskusat

mycats
29. dec 2011

@jessicax @killian - tak ja este ako 30tnicka mam deticky len pred sebou. teraz by som prijala aj dve - tri, ale pamatam cas ked som prisahala, ze ja deti mat nikdy nebudem 😀 😀 😀
a 3 deti su vela?? podla koho?? podla mna teda nie. ja by som troch nezbednikov prijala bez problemov, kludne sa na to daj jessicax 🙂

kilian
29. dec 2011

ja som po prvom porode povedala,ze v zivote uz nechcem viac deti... 😅 @mycats

mycats
29. dec 2011

@kilian ci uz ma clovek 2 alebo 4, to si uz podla mna ani nevsimne v tom behu aky musi byt kazdy den doma 😀 😀
sestra ma dve, jedine co mi vadi, ze sa to furt tlcie a vadi 😀

mycats
29. dec 2011

@kilian ja som mala velmi rychly a lahky porod, tak ja hovorim, ze kludne aj tri 😀 😀 😀

jessicax
29. dec 2011

@kilian tak u vas musi byt veselo 🙂 Mne sa strasne paci ked je doma vela ludi, ked to zije 😵
@kilian @mycats, ja som mala oba porody sekciou, prvy bol trocha horsi lebo som este do coho idem ale po druhom som uz vecer behala ako srnka a na 4ty den ma pustili domov lebo som uz bola uplne ok

jessicax
29. dec 2011

@mycats aj nasi si obcas robia zle ale ked maly zacne rucat mala uz bezi s cumlom, pomaha s prebalovanim, no zlata je 😵

mycats
29. dec 2011

@jessicax zlatucke!!! moj maly je na mna este velmi upnuty, tak pockam kym pojde do skolky a pochopi zivot v kolektive. lebo mna ani vlastny tatinko nemoze pohladkat 🙂

kilian
29. dec 2011

@mycats @jessicax no moje ked boli male bolo ok,ale teraz sa len hadaju a tlcu.ja neviemci uz idu do nejakej predcasnej puberty 🙄 to ma este len caka.......ja som syna ambulantne rodila.prvy a treti porod bol najhorsi.

mycats
29. dec 2011

@jessicax tak pri 4 detoch musi byt doma disco kazdy den 😀 😀 no tak pri tretej sekcii zbehnes uz len z operacky a sup domov 😀 😀
a kto vie, mozno sa konecne podari aj normalne.
ja som si myslela, ze budem rodit tak aspon dva dni a to som sa ani poriadne nestihla osprchovat a odlicit.

mycats
29. dec 2011

@kilian nestras!! 😀 😀