Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
2. mar 2012

@monica_l 🙂

milankovazuzana
2. mar 2012

@monica_l určite každý model má svoje vychytávky-či už staršie modely, alebo nové, to si musíš rozhodnúť sama.

kilian
2. mar 2012

@monica_i ja som mala tiez obidva modely a veru porovnat sa nedaju...novy model je ovela lepsi,neviem ani o jednom negative oproti starsom.......

kalista
2. mar 2012

My už sa vozíme 🙂 zatial len po dome, ale vozíme 😉

kalista
2. mar 2012
duplicka
2. mar 2012

@kalista 😉 😉 😉 super,ze uz ste doma, tak rychle zotavenie a mozte chodit na prechadzky uz aj von, dnes bolo krasne 😉 😉

kalista
2. mar 2012

@duplicka ved aj ja som happy, lebo to bol sice veget, ale tak doma je doma. Pomalinky si zvykame na aky taky rezim, ale drobecek je superposlusne babatko klop, klop, klop 😀

boska79
2. mar 2012

@kalista drobcek je uzasny, vela zdravicka zelam 😵

duplicka
2. mar 2012

@kalista 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 blahozelam

kilian
3. mar 2012

@kalista krasnucky je!!!!gratulujem!a ten blue melange na tej fotke tiez!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

duplicka
3. mar 2012

ze v usa je aka cena 😕 😕 😕 http://shop.stokke.com/en/Accessories for Strol... za melange kit 😕 😕

mikolajova.zuzana
3. mar 2012

shop.stokke.com/en - na tej vam to najde - tu od duplicky nechcelo otvorit... :D

duplicka
3. mar 2012

http://www.stokke.com/en-us/stroller/xplory-bas... fakt neotvara, no ked teraz stlacite vpravo shop, tak sa cez doplnky sa preklik k cene a ta je 229 usd 😕 😕 😕 😕

pajka7
4. mar 2012

Ahojte...babenky co maju aj letny kit prosim o radu...v lete budeme mat v juli 5 mes....takze uz by sme mohli aj do sportovej casti...ale ma napadlo ako je poriesena ta zmensovacia vlozka pre take malinke deti......ta bude v akej farbe?Na obrazku nevidno taky detail...Neviem ci som napisala dost zrozumitelne co mam na mysli......aj ta vlozka sa da "prezliect" ? 😕 😕 😕 Dakujem za rady 🙂

kilian
4. mar 2012

@pajka7 nie,tu vlozku mozes mat na tom potahu alebo pod tym potahom...na to nieje ziadny prevlek. 😉

pallacinka
4. mar 2012

@kalista Nadherny drobcek, gratulujem!

mycats
4. mar 2012

@kalista vitaj drobatko 😀 😀 😀 krasnucky, aj babo a aj kocik 😀

mycats
5. mar 2012

babule, neviete ako je to s tym lentilkovym kitom?? v brendone nikde nic 😖 😖 😖

jessicax
5. mar 2012

@mycats no neviem ci ho budu vobec v brendone mat, tam tusim v zime ani nove farby winterkitov nemali, oni su v tomto nejaki opozdeni 😅

danielle25
5. mar 2012

@mycats ja stále čakám na objednávku...netrúfam si vôbec povedať, kedy príde...

jessicax
5. mar 2012

@kalista krasne babatko, gratulujeme a prajeme vela zdravia!!!

mycats
5. mar 2012

@jessicax to si ma velmi nepotesila. uvazujem, ze im prehovorim do duse 😀 😀 ta to na co su mi tie body!!!???
@danielle25 - ani nehovor, aj BM pekne spinka s objednavkami!!! 😖 😖
stokke normalne upada. polovica MK presla na BGB 😖 😠 a objednavky stoja ☹

jessicax
5. mar 2012

@mycats tak za ne kup aspon tu deku...

mycats
6. mar 2012

@jessicax - este pockam a ked nic, tak asi pojdem do babymarketu. no ale skoda 😖 😖 som mohla mat zaujimavu zlavicku

desinka10
6. mar 2012

@mycats ja tiez cakam kym sa v Brendone rozhybu. Este ani riflovy a hnedy nemaju. Neviem ci uz v babymarkete maju, ale v pre deti uz hej. Ale lentilkovy este nemaju..

duplicka
6. mar 2012

@desinka10 a aky je ten potah melange-riflovy, taky modry ci meliro sive?

mycats
6. mar 2012

@desinka10 dnes im asi napisem ci ho vobec budu mat, ci pre mna ma zmysel cakat alebo ho objednam cez babymarket. len aj tam mam objednavku uz pomaly dva mesiace a stale ju nemam doma.
@duplicka ten melange je prekrasny, na FB je foto, hore najdes link. aj lutujem, ze mam dark navy 😀 😀
ale uz nebudem menit 😀

duplicka
6. mar 2012

@mycats no ja som pozerala nan a netusim ci je to siva alebo modra, lebo pre bambulku by som, mam uz doma bezovy 😀 😀 😀 😀 😀 ale melange sa mi viac paci 😀 😀

duplicka
6. mar 2012

@mycats este predsa predne kolesa mas pri dark navy strieborne ci bezove 😉

mycats
6. mar 2012

@duplicka melange je taka tmava modra v kombinacii so strakatou sivou 😀 😀 .
ja mam kolieska strieborne, to je podla farby??? lebo aj na starsom beige som mala strieborne.
podla mna melange je skor taka chlapcenska farba, ale mne by nevadila ani pre dievcatko