Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
7. apr 2012

@boska79 ja som na str.62 hodila fotky ako vyzera s lodgerom ale vacsie dieta uz musi byt otocene opacne lebo by zavadzala ta tyc medzi nohami 🙂

mycats
7. apr 2012

@boska79 aj ja mam lodger, fotecky mam v albume 🙂

mycats
7. apr 2012
boska79
7. apr 2012

@mycats mne sa paci, co tam maju ten akoby z vlcej kozusiny..cez 160€ tusim...ja nad nim rozmyslala..ze ooo, aky drahy...a ze ci ho potrebujem...a pozerala na UK strankach, a tam kocik pre psov, dvaja mopsikovia v kociku a ten moj "drahy" fusacik....ze diiiiiiiiiiiiik. 😀 😀 😀 😀 😀

ale kazdy jeden je pekny... aj su super vypracovane 😵

mycats
7. apr 2012

@boska79 hod linku nech sa pokocham, lebo tak si ma nablaznilaaaa 😀 😀 😀 len ja mam doma 2 rocneho nezbednika a 3 fusaky 🙂 mm porazi ked uvidi novy 😀 😀
kociky pre psikov som uz aj ja videla 😀 len mi to pride srandovneee 😀
vidis, niektore psy sa maju lepsie ako slovenske deti 😀

boska79
7. apr 2012

@mycats http://www.google.sk/search?q=buggysnuggle+wolf...

uz som ho na tej stranke nenasla...ktovie ci sa da este objednat...skusim ho posnorit niekde

mycats
7. apr 2012

@boska79 juuuuj, no uzasne vyzera 😀 😀 skus babymarket, mozno by vedeli urobit objednavku ked ich predavaju 😀 uz som bola spehovat tie hviezdickoveeee 😀 😀
pre dievcatko bude suprovyyyy!!!

boska79
7. apr 2012

@mycats tak napodiv babymarket ich ponuka... 190€...fuuuuuuuuuuu...nato sa musim vyspat...

jessicax
7. apr 2012

@mycats jaaaj ten hviezdickovy je kraaasny 😵 😵 😵 ten by sa mi zisiel 🙂

jessicax
7. apr 2012

@mycats inak normalne mi je za stokkacikom luto, dnes sme boli s mm v avione a tam siel oproti nam fialovy aj so zimnym setom, aj sme sa za nim otocili a povzdychli si 😔 . Ale na leto bude plusko hadam stacit 😅

milankovazuzana
8. apr 2012

@mycats Maji, od jedného Ťa potom odbremením 😀 😀 😀

mycats
8. apr 2012

@boska79 😀 😀 😀 tak za star musi byt aj cena star

mycats
8. apr 2012

@jessicax 😀 😀 ja uz tiez slintaaaam, ze by sa zisiel aj ako podlozka 😀

mycats
8. apr 2012

@jessicax 😀 😀 😀 bee all in black sa mne strasne paciiiii. ale ja by som si nechala vzdy aj stokke. na jesen si ho musis kupit znovu 😀 😀 tento hviezdickovyyyy fusacik by na nom ziaril 🙂

mycats
8. apr 2012

@milankovazuzana 😀 😀 ten si este nechavam zatial. skor som dnes rano skaredo pozrela na lodger 😀 😀 s otazkou, ze ci nehlada novy domov, ze mam nieco ziarivejsie 😀 😀 😀 tak sa rychlo skryl do skatule 😀

milankovazuzana
8. apr 2012

@mycats jááááj, ty si podarená Majuška 😀

mycats
8. apr 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀

vevika
8. apr 2012

@boska79 no, mne mamina prechodny fusacik usila, nakolko mala mi v kociku dost casu prespi, takze ju mam tvarickou k sebe. Chcela som sem dat aj fotku, ale nejako mi to nejde 😒

milankovazuzana
8. apr 2012

@vevika skúšaj moja, sme zvedavééé 🙂

vevika
8. apr 2012

toť môj fusačik 🙂 ešte ho nafotím aj samostatne a dám foto...

kilian
8. apr 2012

@mycats kde maju tie hviezdickove?Aj ja chcem.......... @jessicax

boska79
8. apr 2012

@kilian da sa objednat priamo z buggysnugle.com

mycats
8. apr 2012

@kilian ja som ho nasla v babymarkete, alebo aladin-kociky.sk 🙂 tusim. ale nasla som len cerveny, ten tmavy som nasla len cez google, ale isto ho niekde maju. ja asi vezmem ten cerveny 😀
http://www.babymarket.sk/sk/1844-1-1/fusaky

kilian
8. apr 2012

@mycats @boska79 Dakujem<3

mycats
8. apr 2012

@kilian potom aj fotecku poprosime 😀 moj lodger ma na maleeee 😀 😀

boska79
8. apr 2012

@mycats 😀 😀 😀 to ja si dokola musim opakovat...staci mi jeden buggysnuggle, viacej netreba zatial... 😅 moc to nepomaha.. ale tak snaha sa ceni.

mycats
8. apr 2012

@boska79 😀 😀 ved ja by som si tiez mohla povedat, ze jeden fusak staciii. ale nejako to nepomaaaha 😀

milankovazuzana
8. apr 2012

@mycats aby, to čo to tu zase vymýšľate? ? ? 😀 😀 😀 Už ja ja pozerám Lodger... 😀

milankovazuzana
8. apr 2012

@mycats no mne sa páči ten psačí, aj farebne k nášmu Stokkáčiku miláčiku 😀 http://www.babymarket.sk/sk/3772/1973/buggysnug...

kilian
8. apr 2012

@mycats no moj Problem je,ze medzicasom vlastnim 7 fusakov!!!
Ale tento hviezdickovy by som aj brala.. 😉