Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vbrnka
13. apr 2012

@duplicka
jasne, potahy samotne okolo 5 a pol myslím 🙂
okrem toho blue melange ten je kusok viac lebo je v tom aj prebalovacia taška

ikarkulka
13. apr 2012

@kkristin ahoj, četla jsem, cos napsala.
vychází mi z toho, že stokke není špatný kočárek, ale že vám osobně nevyhovuje, protože máte jiný životní styl (procházky s velkým psem atd.), a proto potřebujete krapet terénnější kočárek.
je to tak?

to, co tu psala marcela91 (snad jsem napsala dobře nick) bylo ale konstatování (navíc nepodložené praktickými zkušenostmi), že stokke je špatný kočárek a hotovo.

je jasné, že ideální kočárek neexistuje. kdyby existoval, ostatní výrobci si už ani neškrtnou.
a taky je jasné, že každý preferuje něco jiného a něco jiného od kočárku očekává.

jsem ráda, že se proti tomu příspěvku holky ohradily. protože kdo o stokke uvažuje a hledá informace od lidí, které s ním jezdí (a tedy ho dovedou posoudit nejlépe), tak tady je najde. a pak příspěvek, kde je napsáno - stokke nikdy - tak může zmást. takže je fajn, že se to uvedlo na pravou míru.

penelopa
13. apr 2012

Ahojte babenky!
Poradíte mi?Ako mám vymeniť predné kolesá na Stokkiho? Vôbec sa s tým nedá hnúť,Ďakujem za rady a nápady ptáka Loskutáka 🙂.

mycats
13. apr 2012

@penelopa v babymarkete ti ich aj nahodia napriklad. a ak je kocik v zaruke, tak to mozu nahodit len oni

babymarket_sk
13. apr 2012

@penelopa
Treba uvoľniť šróbiky - je ich tam cca 10, na to je potrebné použiť hviezdicový "šróbovák"...vypadne doska, na ktorej sú zaisťovacou podložkou upevnené kolieska, tú treba uvoľniť a už by to nemal byť problém....

desinka10
13. apr 2012

Baby poradte, ak podlozku do stokaca tak z bocnicami alebo bez?

boska79
13. apr 2012

@desinka10 http://www.aesthetic.cz/?lvl=2&idk=10&idss=71 baby tu davali tento link...

a tiez som zvedava co Ti kto napise. 😕

2109siska
13. apr 2012

Babule mame prosim nejaku stranku venovanu len kociku STOKKE (myslim slovensku ) rada by som vedela v akych vsetkych druhov farieb sa predava a hlavne vsetku moznu vybavicku a doplnky 🙂 dakujeeem 😎

milankovazuzana
13. apr 2012

@2109siska Tu na SK predávajú Stokke Babymarket a Brendon, daj si pred to www a máš to 🙂

vbrnka
13. apr 2012

@2109siska
stokke.com sice v slovencine nie je, ale mas istotu ze tam najdeš naozaj vsetko 🙂

2109siska
13. apr 2012

@milankovazuzana dakujem :-*

milankovazuzana
13. apr 2012

@2109siska rado sa stalo 🙂

mycats
14. apr 2012

Baby!! Dnes som maleho uspavala v zazraku zvanom Peg-Perego 😖 😝 😝
Boze!!! to bola strasna krava. ked som prisla domov tak som musela vybozkavat svoj krasny, milovany kocik stokke 😀 😀 😀 a dookola si opakovat ake mam stastie, ze vazne som si ho mohla dovolit a nasla som ho. lebo keby som musela mat nieco taketo, tak urcite zostarnem minimalne o 20 rokooooov!!! 🙂

kalista
14. apr 2012

Jeeeej, tak vidim, ze je to tu zas 😀 😀 😀 ja to zhrniem pre tych co porovnavaju a hladaju chyby v podstate tam kde niesu 🙂
STOKKE verzus BUGABOO Cameleon
Stokke:ma vyhodu a obrovsku, ze je vyssi ako BGB
BGB: da sa otacat aj vanicka ked svieti slniecko.....to je jediny rozdiel medzi BGB a STOKKE
Ako zachranar kynolog mam 3 psov a v terene som s bola s mojou Leuskou od miminka! mali sme BGB a nepotrebovali sme ziaden iny kocik (ale tak maminka vzdy potrebuje zmenu samozrejme 😅 )

Som toho nazoru, ze rozdiel medzi nimi je minimalny. Hojdanie? uplne totozne, ani Stokke s vanickou nieje tvrdsi ako Bgb
Teren? detto - chodim po lesnej ceste denne ked sme prckom vonku a totozne s Cameleonom aj so zimnymi kolieskami.
Bgb mam len v zalohe na zimu @duplicka vie preco 😀 inak by som ho nepotrebovala

milankovazuzana
14. apr 2012

@mycats 😀 😀 😀 Maji, a kde si ho vzala🙂

mycats
14. apr 2012

@milankovazuzana boli sme na oslave 😀 😀 buduca sestranica ma uz doma kocik. velky, priestranny, ale tazky ako dve vrecia "krumpiel" a nemal rotacne kolieska!!! boze, skoro ma trafilo z neho 😀 😀 😝

mycats
14. apr 2012

@kalista 😀 😀 moj stokke chudatko uz tiez presiel vsetkym, uz som ho aj cez rolu tusim tahala 🙂 tu v dedine a vsetko zvladol bez problemov. trava, luka, kamene, sneh. ta funkcia tahania je super

milankovazuzana
14. apr 2012

@mycats Tak vidíš, po každom takomto zážitku si uvedomíš, ako Stokkáčika miluješ viac a viac 😀

lenkakrchova
14. apr 2012

mas multifunkcny stokkacik 🙂

mycats
14. apr 2012

@lenkakrchova 😀 😀 😀 pekne tu vidno aky je stokke vsestranny 😀

kalista
15. apr 2012

@mycats my tiez chodime cestou necestou a spokojnost najväcsia

penelope1
15. apr 2012

Baby, chcem sa spýtať, do kolko mesiacov veku dieťaťa sa dá používať športová časť otočená k sebe?

aanetta
15. apr 2012

@penelope1 my zaciname otacat teraz v 9 mesiacoch lebo chce na vsetko kukat 🙂 ale vydrzi aj ked ho mam k sebe este 😉

hajanka
15. apr 2012

@penelope1 dokial sa tam dietatko zmesti, do 3 rokov urcite 😉 a je jedno k sebe, alebo od seba (ale to uz vacsina deti v kociku ani neobsedi)

penelope1
15. apr 2012

@hajanka vážne až do troch rokov? Lebo niekde som čítala, že tak moze byt otočená len nejakú dobu, lebo potom mu tam už zavadzia tá tyč

vevika
15. apr 2012

@penelope1 ta stredova tyc nema ako zavadzat, lebo dieta ju ma medzi nozickami 🙂

kattarinab
15. apr 2012

@mima01 tak si sa rozhodla? super - aj ja pokukujem v tejto téme, lebo mooooc ma dráždi tento kočík, ale nemam skusenosti... hlavne tá športová časť ma zaujíma, ako sa tam spinká vašim detičkám?

mima01
15. apr 2012

@kattarinab ano anoo, my uz sme davno rozhodli pre tohto krasavca, uz sme len tak pozerali popritom este tie dva co som ti spominala. Stokke je proste laska na prvy pohlad♥ Ja ho teda odskusany nemam, len predajnovo, takze k sportaku sa zatial z vlastnej skusenosti vyjadrit neviem, ale tato tema ma presvedcila, ze to je skvela volba a ideme do toho....a moooc sa na to tesime 🙂

nibiru
15. apr 2012

ahojte baby potrebujem poradit kolko asi stoji stokke batoh alebo je to prebalovacia taska taka pevna ako kufrik na nete som nasla uz len klasicke prebal.tasky

kilian
15. apr 2012

@nibiru kolko stala volakedy nova neviem,vies kupit len niekde z bazara,eBay..to boli tasky este k tym starsim modelom.....