Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tannia87
19. apr 2012

@mima01 mas to tam 🙂 no ja som chcela vediet ako dieta lez v sprtovej casti sedi a tak ako sa s nim manipuluje tak som spokojna veelmi a u sa neviem nan dockat 😀

milankovazuzana
19. apr 2012

@boska79 už som ho mázla, ale napíšem tej kamoške, nech mi ho prepošle

milankovazuzana
19. apr 2012

@lea1333 ja v pohode, kupovala som starší model, ale kúpu som neoľutovala.Myslím, že to teraz nemusíš riešiť, až keď budeš mať mim inko na ceste 🙂

mycats
19. apr 2012

Moj mm ma 100% radar!!! Dnes prisiel mail, ze mam expedovany balicek so summer kitom. A neverite kto mi dnes klope na dvere so slovami: "Maminka, ty ma necakas??"

mima01
19. apr 2012

@mycats odpadavam z vas 😀 😀 😀 Zlaty 😝

klarawerder
19. apr 2012

@boska79 No, tak to jsem zvědavá...my ji teda ještě neprali, takže se zatím kocháme, jak je hezká...a doufám, že se to nějak moc praním neponičí...každopádně se to pak chystám vyprat v prostředku na uchovávání barev a vyperu to jen na 30´C...

klarawerder
19. apr 2012

@milankovazuzana Náááhodou, stejně si myslím, že většina těch frflajících prostě závidí...Na Stokke je hned patrné, že nestojí pár korun a polský tanky se můžou jít zahrabat... A design je právě to, co se mi na něm strašně líbí (v kombinaci s úžasně vychytanou funkčností)...já se s ním vždycky ráda promenáduju...jen ať se všichni kouknou, jaký máme krásný kočárek (a vykládat si můžou, co chtějí :-P )

mycats
19. apr 2012

@mima01 no a veru teda som ho az zajtra vecer s ukrytym setom cakala 😀 😀 😀

klarawerder
19. apr 2012

@milankovazuzana Mně zase byla adresovaná poznámka, že prý máme kosmickou loď...prý Startrek enterprise 😀 😀 😀

milankovazuzana
19. apr 2012

@mycats jéééj, tak sa už vytešuješ 😀

mycats
19. apr 2012

@boska79 - tiez si cez e-shop BM objednavala summer kit???

mycats
19. apr 2012

@milankovazuzana este nie, ved kurier nevie lietat. ja som z NR 😀 😀 podla mna zajtra rano mi zazvoni....

mycats
19. apr 2012

ked som na tajnasa kupovala kocik, v ten den prisiel moj mm necakane domov. teraz kupujem na tajnasa summer kit a sup, uz je drahy doma 😀 😀 😀

milankovazuzana
19. apr 2012

@mycats ja viem ja že už sa tešíš na ten zvonček 😀

mycats
19. apr 2012

@milankovazuzana budem sa tesit viac ked vymyslim plan kam poslat mm, aby nevidel toho kuriera a nemusela som pri montovani kitu pocut minimalne 500x "na cooooo" 😀 😀 😀

milankovazuzana
19. apr 2012

@mycats no, tak to teda neviem, ale pošli ho s malým na preliezky 😀 a ešte pre istotu aj nakúpiť 😀 😀 😀 lebo my očakávame foto 😀

boska79
19. apr 2012

@mycats hej..to uz ho budes mat?

mycats
19. apr 2012

@milankovazuzana nooo, podla mna budem prave na WC ked zazvoni kurier a rovno mu to ten fesak da do ruky, pri mojom stastiiii 😀 😀 😀

mycats
19. apr 2012

@boska79 jj, dnes pisali a to som ho v pondelok v noci tusim objednavala 😀

milankovazuzana
19. apr 2012

@mycats Mne zajtra dorazia tie háky Okiedog, ja som ich nechala poslať na miláčika do CZ a tak sa už tiež vytešujem.Taká drobnosť, ale jak sa tešíííím.A ešte si na ne musím dokúpiť takú naklikávaciu taštičku na brýlky-už boli dnes komentáre-že ale veď už si vravela, že nič na kočík už nejdeš kupovať, tak kam na to chodíš? Asi Ti MK zakážem 😀 😀 😀

mycats
19. apr 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 chlap nechape ake su to zivotu nevyhnutne veci!!! ved kocik je pre maminku ako pre neho auto 🙂
nastastie moj nevie kde chodim na tie super napady 😀 😀 😀
a to keby vedel, ze slintam po novej buggy 😀 😀 😀
zamkne branu a zahodi kluce 😀

milankovazuzana
19. apr 2012

@mycats 😀 😀 😀

klarawerder
19. apr 2012

@lea1333 Ahoj, my mame teda novy model, starsi jsme nemeli, ale nez jsme ho kupovali, tak jsem prosedela na internetu hooodne hodin koukanim na videa a sbiranim informaci...takze ti to asi muzu rict 😉 Madlo na starem je namontovane, na novem se da jednoduse odkliknout...na starem je madlo plastove, na novem je potazene latkou,na starem je mensi ta sitka v boude a chybi zadni potah sedacky...na boude u stareho modelu neni ten pripinaci ksilt, ktery daleko lip chrani pred slunickem, stary model ma na skladaci "desticce" sedy napis Stokke a ma sedou brzdu, novy to ma v oranzove barve...u stareho modelu se polohovani nozicek musi delat obema rukama, kdezto na novem jen jednou (stary model ma tu podperu nozicek takovou hranatou a novy zaoblenou)...a material ze kteryho jsou potahy vyrobeny se taky lisi u stareho a a noveho modelu. U stareho modelu je jeste jina nakupni taska, spis je to takovy pytlik na stahovacku, novy model ma takovy "box" na zip... Takze to je asi tak vse, na co jsem si vzpomnela 😉

boska79
19. apr 2012

@mycats ja som to platila tusim v utorok, takze buduci tyzden mozem striehnut kuriera mozno aj ja :D

charlotte29
20. apr 2012

ahojte odbornicky a expertky na stokkaciky🙂))potrebujem radu ohladne sportoveho kocarika,ja mam concord 3 kombinaciu,ale hrozne sa mi paci cerveny stokke,tak rozmyslam ze si ho kupim,aj ked uz z druhej ruky EVO 2011.v zime dcerka bude mat rok,a myslite ze potrebujem kupit fusak nozickovy??ja len ze je uz teraz velmi velka,ci sa mi donho zmesti,neviem,aka to je velkost(ci nie je lepsie kupit lodger,plus mam este dilemu,pani mi ho ponuka bez dokladu o kupe a bez navodu na pouzitie,tak neviem,ci bez navodu to zvladnem,🙂))myslitie ze sa mi pokazie??ked nemam doklad,nemyslim,ze stokke su kazove,ale neviem,co mam spravit,ked on sa mi tak paaaaaaaaaaci:(((poradte,inak ten kocarik je na bazosi,vyzera ako novy🙂))

milankovazuzana
20. apr 2012

@charlotte29 Ahoj, nožíčkový fusak je dostatočne veľký-do 3 rokov.Je vačší ako ostatné a potrebuješ ho ak chceš nosiť dieťatko otočené k sebe.Ak nechceš Stokke, tak si môžeš kúpiť fleccový Emitex Cocoon-ten je takisto nožičkový-naštuduj si na nete.Lodger sa hodí na vozenie dieťatka opačne-od seba.Ja mám nožičkový a chcem si kúpiť ešte 1 z tých 2 iných, lebo sa vnútro dá vybrať a je potom tenší-na chladné leto, jar...asi Cocoon 🙂
Ja mám cez bazoš kúpený starší modelik a kúpu som neoľutovala.Pani, kt. ho predávala bola z našej oblasti, tak mi ho doniesla domov a predviedla, ja som ho skontrolovala.Najlepšie je, aby si si ho išla obzrieť.S kúpou to máš ako s jazdeným autom... proste nieje to nové, ale musíš rátať, že môže sa niečo pokaziť, ale nemusí.Ja to tak aj beriem, ale myslím, že skôr sa nepokazí.Ja som spokojná, mám z neho taký super dojem-že je tak poctivi vyrobený 🙂 🙂
Pokiaľ si ho osobne pozrieš, pani ti ho predvedie 🙂Ale ináč by si na to prišla aj sama keď by Ti došiel zložený, pri skladaní by si na to došla raz dva 🙂

charlotte29
20. apr 2012

dakujem pekne za odpoved,si ma potesila,tak kupim aj nozickovy fusak a potom uvidim,praveze pani je z kosic:((tak som videla len na fotkach,snad sa mi nepokazi,manzel by ma asi prerazil,ked kupujem bez bloku,rozmyslam aj nad summer kitom ale to asi na tajnasa,len musim mrknut,kde mam objednat

milankovazuzana
20. apr 2012

@charlotte29 áno, na nové modely idú tie krásne všakovaké vecičky 🙂

mycats
20. apr 2012

@boska79 😀 😀 😀 pride ti mail, podla mna uz dnes alebo zajtra 😵 😵

lea1333
20. apr 2012

@klarawerder vycerpavajuca odpoved 😉