Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ellen13
22. apr 2012

@milankovazuzana ano, som z CA, aj Ty?

milankovazuzana
22. apr 2012

@ellen13 Jasné, aj ja.Však každý deň trajdám po CA s kočiarikom.Bývam na Žarci.

ellen13
22. apr 2012

@milankovazuzana ja budem trajdat az za nejaky čas - som 30tt, bývam na Drahošanke.

milankovazuzana
22. apr 2012

@ellen13 jémine, to je pešo štreka 🙂 To máš vačšiu polovicu za sebou, to ujde raz dva

mycats
22. apr 2012

@boska79 @milankovazuzana - Summer kit je doma a je to blue pixel 😀 😀 😀 Naaaadherny je. Zajtra si ho uz pojdem vyzdvihnut, dnes som bola len okuknut ci mam vobec spravny ked tak rychlo prisiel 😀 😀

mycats
22. apr 2012

@desinka10 Mam doma setik a spravny, takze ak objednas cez e-shop, cakas len par dni. U mna cca 3-4dni a bol tu 😀 😵

milankovazuzana
22. apr 2012

@mycats a ako ho zlegalizuješ? 😀

mycats
22. apr 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 usmevom na tvari a slovami, ze som ho kupila za babku

mima01
22. apr 2012

@ellen13 pozeram, ale na nete to nemaju. Jaaaaaaj, porazi ma z toho, ja uz ho chcem domaaaa 😠 Clovek ani nevie, kde ake akcie su, vrrrrrrr.

boska79
22. apr 2012

@mycats lebo si dostala moj a ja cakam teraz dva tyzdne navyse 😝

milankovazuzana
22. apr 2012

@mima01 moja, nikam sa neponáhľaj, máš ešte dosť času, a možno naďabíš na akciu inú a potom ťa to bude mrzieť.Ja som si kočiarik kupovala až okolo 24-25 tt.Tak skoro by som sa bála. 🙂

mycats
22. apr 2012

@boska79 😲 😲 😲 to myslis vazne??!! Ucap ich tam!!! Zlaticko, ale mas sa na co tesit 😵 😵 😵
zajtra dam aj fotky ak sa podari 😀

mima01
22. apr 2012

@milankovazuzana ja viem zuzi, len ma drazdi ta nemecka akcia, inak by som to este neriesila. Ked pozriem napr. brendon, tak ma ide rozdrapit, len sportak skoro tisicka....ako celkom rozdiel, kompletka so summer kitom za 960 a tu za to len sportak kupis 😠

boska79
22. apr 2012

@mycats to nevadi uz pockam... aj tak som vyskerena zatial z takeho aky je... si uzijem tu cervenu. kedy bude vtedy bude.chcem si teraz nieco kupit, a vzhladom na financne straty z minuleho tyzdna, ked som dosla o prachy, aj tak dobre.... 😔 kludne aj po rodicovskom ked bude.

milankovazuzana
22. apr 2012

@mima01 ja Ťa chápem moja, keď je to také lákavé a človek sa nevie dočkať.Ja som sa tiež nevedela dočkať a to som o Stokke ešte nevedela.A malý sa narodil a kočiarik stál na mieste ešte mesiac ☹((

ellen13
22. apr 2012

@mima01 skus tam zavolat a opytat sa. Zlavu 10% maju cca tak raz do mesiaca a manzel vravi, že akciu s letnym kitom maju až do konca maja. Prip. tam nechaj čislo nech volaju keby niečo.

ellen13
22. apr 2012

@milankovazuzana ja som sa tiež nevedela dočkat, už sme chceli kupovat davno, no nakoniec sme vydržali až do teraz.

milankovazuzana
22. apr 2012

@ellen13
@mima01 Babule, 10% si môžte uplatniť aj na kupón zo zľavovej knižky DM, je v každej emisii.Na 1 Vami vybraný produkt zo sortimentu Kika.

mima01
22. apr 2012

@ellen13 jeeeej, super, ty si poklad. Hned zajtra tam skusim crn. A mam priamo na nejaku centralu ci rovno do ostravy?
@milankovazuzana hehe, vidis, to tiez neviem....no mala by som si vstupit do svedomia a riadne zacat knurat 😀

desinka10
22. apr 2012

@mycats len ci to nebola nahoda ze im akurat prisli, lebo niekto si tu objednaval davnejsie a calal nejaky mesiac. No v kazdom pripade som uz vcera urobila objednavku, lebo tie telefonicke to si len niekde zapisu do zosita, a bohvie kedy tam nakuknu. Tak som sama zvedava kedy mi pride, ci im nejaky na mna ostal, alebo budem cakat do dalsej dodavky tovaru 😕

klarawerder
23. apr 2012

@swanqueen Přesně tak, spodní část se jakoby ohne, takže to ničemu nevadí. No, zkusím to vyfotit a hodit sem a můžeš se podívat, jak to vypadá 😉

swanqueen
23. apr 2012

@klarawerder jej dakujem pekne, odfot mi prosim ta, bud taka dobra 🙂

ellen13
23. apr 2012

@mima01 my sme komunikovali priamo s Ostravou. Skusim najst čislo.

ellen13
23. apr 2012

@milankovazuzana to som tiež nevedela, že je takáto možnost. Určite to využijem na nakup doplnkov ku kočiku v kike 🙂

mima01
23. apr 2012

@ellen13 v pohode moja, netreba, nasla som 😉 Ale dakujem 🙂

ellen13
23. apr 2012

@mima01
@milankovazuzana baby, ja si stale neviem rady, ešte možem zmenit farbu. Neviem či brat červený či radšej dark navy. Celu noc som nad tým rozmyšlala. To so mnou asi cvičia tie tehotenske hormony. Ten červený je krasny výrazny, no k navy sa mi lahšie zladia fusaky, dečky atd. a tiež vyzera super.

milankovazuzana
23. apr 2012

@ellen13 tak ja Ti poviem za seba, dobre?Vzala by som si dark navy, aby som nemala ďaľší červený v CA, bude nový a neokúkaný.A dá sa k nemu skvelo ladiť, len netreba všetko do tmava, treba tam urobiť kontrast, aby to nebolo tmavé, a to sa s doplnkami dá krásne docieliť.

ellen13
23. apr 2012

@milankovazuzana maš pravdu, no dark navy ma susedka od našich na dedine, kde budem tiež často chodit 🙂 preberiem to este s manželom, nech nemá pocit, že som si to rozhodla sama

mima01
23. apr 2012

@ellen13 no, mne sa viac pacia vyrazne farby, takze ja by som bola za cerveny. Aj ked zase na druhej strane, presne ako pisete so zuzkou, navy sa da krasne kombinovat skoro so vsetkymi farbami a vyzera to uzasne ked do tej tmavo modrej fuknes nejaku krasnu sytu farbu. A ak by si isla do navy, tak zase winter kit mozete zobrat cerveny 😉 A budes mat aj aj 🙂 Ja mam zase dilemu, co dat do fialoveho ako druhu farbu pre chlapca. Momentalne ficim na takej tej peknej zelenej (co sa zvykne s tyrkysovou kombinovat), ale paci sa mi aj taka ta bielo cierna kombinacia do toho....tusim to tu baby spominali par stran dozadu, taky zvieraci vzor to je.

mycats
23. apr 2012

@desinka10 😀 😀 drzim palce!! podla mna uz objednau aj nejake na sklad, ked je taky zaujem