Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
25. apr 2012

@duplicka Ten potah ide urcite pod tu novorodenecku vlozku a nie na, som si ista. A plusko celkom vyuzivame, aj teraz sa s nim chystam po malu, sluzi nam zatial dobre 🙂

kalista
25. apr 2012

@kilian
@duplicka aj cam, aj bee All black

kilian
25. apr 2012

@kalista ako ja😉len ja som vymenila potahy za denim107.

boska79
25. apr 2012

@duplicka nemam veru ..ale myslim ze to sa dava ako sucast vanicky.alebo ked to clovek kupuje spolu, nie?

klarawerder
25. apr 2012

@lenka0283 Ano, my máme fialový Stokkáč a takovou bílo černou puntíkovanou podložku (pár stran zpět jsou fotky) a podložku máme z www.pinkie.cz 😉

mycats
25. apr 2012

@hajanka 😀 😀 skus sa spytat napr. jessicax alebo niekoho z ba, lodgermaniacka je tiez z ba

mycats
25. apr 2012

@boska79 jasne, je to na tebe. ja tu nakupnu tazku vyuzivam realne len pri nakupe a ked sa ide na ihrisko 😀 inak je prazdna, takze by som to riesila takto. ja si myslim, ze kit predas bez problemov. vezmi ho a urcite sa niekto najde 😀 😀 koho potesi

mycats
25. apr 2012

@duplicka ja mam kit bez toho frote potahu, normalne som nechala sedacku dark navy a pripla k tomu striesku a chrbatik 🙂 🙂 takze ak mas navy, tak len nahodis polku toho kitu a nosis aj tu baby vlozku. vyzera to dobre 😀 😀

no ved ja neviem preco sa @boska79 vzdava kitu za taku blbinu. ja by som isto vymenila madlo a poriesila tasku 😀 😀 😀

boska79
25. apr 2012

@mycats preco sa vzdavam kitu za taku blbinu? no pre mna nieje blbina, aby som mala kocik, co jej kikirikiiii preplacany... a 230€ si dolozim radsej na plusko 😉

mycats
25. apr 2012

@boska79 no ved ja by som tiez nechodila strakata ako kravicka 🙂🙂 poriesila by som to tak ako som ti napisala, ze spodna taska fuc, vymena madla a veci by som nosila v tej kraaaasnej taske co mas v albumceku.
inak prebelovacia taska stokke, pripadne ina, sa uchytava na tie uska pod sedadlom. to len ja to nosim na rucke, aby moja vysost nahodou nemusela zohnut 🙂

boska79
25. apr 2012

@mycats ale ten kit je pekny, ked je vnutro kocika tmavomodre... cize stale potrebujem navlek old navy.. a to teda uz kupovat fakt nemienim.

mycats
25. apr 2012

@boska79 jaaj, ja som myslela, ze by si to nosila s tou orginalnou podlozkou, ktora je v kite. nie je chces moju specialitku, krizenca 😀 😀

boska79
25. apr 2012

@mycats s original podlozkou by to bolo v pohode...ale tu tam nechcem... biela podlozka..to neeeeeeeee

on tak krasne ozivy ten tmavy kocik... ze ale pekne to vyzera elegantos, ked je vnutro tmave a z vonka take pjekneee veseleee

mycats
25. apr 2012

@boska79 😀 😀 ja som mala na plane pouzivat tu origos podlozku, len ako som obliekala kocik, tak si hovorim, ze eee, to tam nechceme 😀 😀

hajanka
25. apr 2012

@vevika no super 😖 ale dakujem ze si mi dala vediet 🙂

kalista
25. apr 2012

@kilian to mam aj ja v plane 🙂

riki1
25. apr 2012

@zuuzka ja som komplet celý textil ( úplne všetko 🙂) prala v práčke na programe ručné pranie ,dokonca aj slnečník a nič sa s ním nestalo ,len mám práčku na 8 kg ...

kilian
25. apr 2012
hajanka
25. apr 2012

@kilian a to je cooo? kraaasne 😀

kilian
25. apr 2012

@hajanka nejaka kocka si to objednavala.nieje to origos stokke.ale pekne to je.opytam sa kde.

mima01
25. apr 2012

@kilian jeeeej, to vyzera fajne...ja by som si tiez potom poprosila kde to objednavala 😉 Dakovalaaa

hajanka
25. apr 2012

baby, niektora tu sa tu kedysi pytala, ako sa "obliekate ku kociku" 😀 😀 ze k takemuto kociku stekle a pod... uz si to presne nepamatam, ja som vtedy odpisala, ze klasicka tenisky, alebo baleriny ako obycajne, nic speci.
Teraz som nasla takuto fotku na FB (zo skupiny stokke lovers), tak toto je prosim pekne uplne moj styl 😀
ziaaadne stekle 😀 ziadne specialne oblecenie 🙂

kilian
25. apr 2012

@hajanka @mima01 na facebooku si vyhladaj patishop.ona sije vsetko na stokke.

hajanka
25. apr 2012

@kilian jaaaaj dakujem, to nie je nahodou ta Polka co sije na Stokke?

kilian
25. apr 2012

@hajanka to ti neviem povedat.ale zevraj ten kit je super urobeny.

hajanka
25. apr 2012

@kilian neviem preco.. ale mam pocit, ze kedysi som niekde citala, ze je Polka 😖

kilian
25. apr 2012

@hajanka no ked sa pozries na meno,tak by to mohlo aj sediet.

hajanka
25. apr 2012

@kilian jaaaj, jasneeeee 😀

hajanka
25. apr 2012
kilian
25. apr 2012

@hajanka to je ten,len zle odfoteny.