Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
7. aug 2012

@boska79 blue melange bolo super co sa tyka toho, ze na nom nebolo nic vidiet, som mala ten zeleny aj a to bola hroza, som bola otrok kocika stale som si musela dezinfikovat ruky ako slahnuta aby som ho nemala spinavy 😀 😀 😀 😀
no aj ja som myslela, ze novinky tu budu skorej ☹

boska79
7. aug 2012

@ustrachana tiez som stale behala s vlhkou utierkou okolo neho 😀 co mas teraz?

ustrachana
7. aug 2012

@boska79 maclaren hnusny este stale, ale uz som ho konecne predala len cakam na uhradu 🙂 a idem mrknut na nove perego ay som mala aspon nieco kym pride nove stokke

boska79
7. aug 2012

@ustrachana nove pp book bude kedy nevies? Nieje idealne ale asi by som si zvykla.

Ja mam inglesinu- milujem tu znacku! Zippy- perfektne golfky. Maclaren xlr si kupime na jar a v tych to doklepeme asi nase kocikovanie..

Zippy ma otocne rucky kocika, cize sa super tlacia jednou rukou

ustrachana
7. aug 2012

@boska79 uz je 🙂 dnes alebo zajtra idem po nom 😀

boska79
7. aug 2012

@ustrachana som zvedava na info 🙂

ajdije
7. aug 2012

stokke je skvely kocik no ma jednu nevyhodu dost sa spini vsade kde pride je stredobodom pozornosti mnohi take nieco este nevideli a vascina ma potrebu sa ho dotykat a hladkat ho 🙂 🙂 🙂 ruky prec lidicky 😠

boska79
7. aug 2012

@ajdije ja zas myslim, zeich je uz tolko ze uz to taka atrakcia nieje 😉

ustrachana
7. aug 2012

@boska79 som zvedava co ma na tom kociku uputa lebo kupujem ho z povinnosti 🙂 mas pravdu uz je stokke na uliciach tolko, ze uz nie je taky zaujimavy 😉 ale je super

ajdije
7. aug 2012

tu kde zijem ja som ho videla raz pred porodom aj to len autosedackou a raz som videla zeleny 😝 takze mi sme tu s nasim tyrkysovym za atrakciu 😀 pre mna bol tento kocik laska na prvy pohlad 🙂

ijanka27
7. aug 2012

@ustrachana Tak to si veru dávajú na čas 😒 a keď si k tomu pripočítam cca 4- 6týždňov, tak hurá Vianoce 😅 , možno by sme sa konečne dočkali. Ja už idem tiež objednávať, až poskúšam ešte na staršom krtkovi, kým sa narodí malý prdko 😀

ikarkulka
7. aug 2012

bude i bílý WK, tak teď si jen vybrat 🙂
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4006128...

pallacinka
7. aug 2012

@ikarkulka A bez oranzoveho zipsu, konecne!!! Tusim ho kupim do zasoby, aby som mala, ked ho bude raz znova treba 🙂

ustrachana
7. aug 2012

kocky pokial by ste vedeli o niekom kto by potreboval fusak Stokke - nozickovy (beige) tak piste do IP

strawberry7
8. aug 2012

Kočeny viete mi poradiť kde zoženiem blue melange potahy ? Dakujeem

strawberry7
8. aug 2012

@ustrachana ten starší či novší? Lebo známa zháňa ten starší s guličkami 🙂

ustrachana
8. aug 2012

@strawberry7 novsi, potahy maju v Baby markete

strawberry7
8. aug 2012

@ustrachana skoda lebo vraj ten starsi je bledsy a potrebuje ten 🙂 a cenu mi asi neviete povedat ze? A to je v BA? Dakujem

mycats
8. aug 2012

@ustrachana ja som vedela preco idem kupit radsej bee. lebo podla mna aj tak tie novinky budu na objednavku a nakoniec sa toho kocika realne clovek dozije tak na vianoce! 😝

mycats
8. aug 2012

@pallacinka 😀 😀 😀 tu sa nieco chysta????

pallacinka
8. aug 2012

@mycats Ja ho pre pokoj duse musim objednat hned, ako bude v obchode. To bude posledna vec, co kupujem (okrem tej missoni deky teda 🙂), potom idem na shoppingovu odvykacku.

mycats
8. aug 2012

@pallacinka 🙂 🙂 🙂 no len aby po druhe babo nebol nejaky krajsi.
mne sa paci aj ten cierny, asi by som si kupila oba.
nastastie som ale stokke nasla novy domov 😀 lebo mm by odo mna usiel 😀

pallacinka
8. aug 2012

@mycats Krajsi ako tento biely neexistuje a ja ho pre svoj vnutorny klud po tych vsetkych peripetiach musim jednoducho mat. U mna to bude tiez akcia v najprisnejsom utajeni, nemysli si 😀 Kupovat set za skoro 300 Eur na kocik, ktory nemam a tak skoro ani mat nebudem, dalsie tehu je v nedohladne 🙂

mycats
8. aug 2012

@pallacinka 😀 😀 😀 ty si horsia ako ja 😀 aj ked to chapem.
ja som radsej stokke predala, lebo uz to vidim, ze dva kity by cestovali ku mne 🙂

pallacinka
8. aug 2012

@mycats Maji, ako ta poznam, este nemusi byt vsetkemu koniec 😀

mycats
8. aug 2012

@pallacinka no ved cakam este na novinky od stokke 😀

janina1008
8. aug 2012

@patka1987 ahoj ešte je ten strieborný WK na predaj?

mima01
8. aug 2012

Kocky, ak by ste mali niektora zaujem o fialovy winter kit alebo vedeli o niekom, kto zhana (uplne novy, ani raz nepouzity), dajte mi vediet do IP. Mne srdco pisti po bielom, a dva winter kity by moja polovicka nepredychala, tak musi ist fialovy ta het. 😅

boska79
8. aug 2012

@pallacinka to ja kvoli wk nahovorim tusim mm na stvrte dieta..ak by som ho mala uz doma, by som spavala omotana kitom a na stokke kozusinke 🙂))