Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
26. feb 2013

@miskasitka ja winterkit tiez este nemam a tento rok ho uz kupovatnebudem co ked pridu nove farby na druhu zimu a teraz kvoli mozno mesiacu a pol? Mam kozusinku od @klarawerder (krasne sije) ta mu da teplucko od spodu a davam ho do overalu a mame fusak. Dnes bolo krasne teplo tak sme isli normalne obleceny plus fusak. Fusak mam len taky do vajca maly mala som lodger ale nepasoval farebne do stokke. Tak tento zvysok zimy uz prezijeme a na druhy rok budeme vo winter kite.

cawes
27. feb 2013

@miskasitka ahoj tak vcera som pozerala a rozmyslala ako to vyriesit lebo tiez nemam este wk a urcite ho tento rok uz nebudem kupovat, tak som si objednala z babetkova za 24 euro zavinovacku do kocika, je to na nozicky takze tyc nebude zavadzat a maju rozne farby

miskasitka
27. feb 2013

@cawes ty si akcna 🙂 aj ja mam tu nozickovu zavinovacku tak asi si aj ja vystacim a pockam do buducej zimy na WK 🙂

cawes
27. feb 2013

@miskasitka tak lebo som mala fusak lodger ten som predala kamoske lebo ako vid moj album no ta farba nesedela do cerveneho stokke a kamoska ho chcela, tak som na tom nic nestratila. Lenze predajom som nemala co malemu dat. Klara mi rychlo spravila kozusinku tak som mala teplo na chrbatik ale co nozicky rucicky, riesila som to pozicanym mini fusacikom ( je do autosedacky pre novorodena) lenze ten je maly a vydrzi este chvilku a dekou. Tak som sa poradila a investovala do tej zavinovacky plus o 3 tyzdne mi pride stokke deka tak to bude aspon zladene. No a na druhu zimu wk dufam ze budu nove farby lebo neviem aku by som si zobrala, kedze fialova pre chlapca urcite nie, cierna je mi velmi cierna, biela zase velmi biela a zostavaju mi len cervena a navy no cervena sa mi nepaci tak neviem neviem

miskasitka
27. feb 2013

@cawes tak ja by som chcela biely WK, je super 🙂 myslim ze ta fialova je aj pre chlapca fajn...no je to mania toto stokke 😀

cawes
27. feb 2013

@miskasitka mojemu sa tiez paci biely ale biela je len biela neivem este bola by som rada keby spravili v tej hnedej ako je kocik. No fialovy som videla a nie to nemozem dat chlapcovi

penelope1
27. feb 2013

@cawes Ja mám fialový stokke pre chlapca... A fialový WK by podľa mňa nevadil pre chlapca. On je taký tmavší. Môžem sa ťa spýtať od koľkých mesiacov ste prešli na športovú časť?

cawes
27. feb 2013

@penelope1 kamoska ma fialovy kocik aj WK ja som to videla ja neviem neviem si to tak predstavit, ale v dnesnej dobe to je asi fakt jedno. No u nas to bolo tak ze my mame este jeden kocik kde sme pouzivali vanicku a vajce, sportova cast je zabalena. Museli sme zreklamovat konstrukciu a tak som sa rozhodla si kupit stokke uz len sportovu cast. A pouzivame to od minuleho pondelka a maly bude mat 8.3. sedem mesiacov. Keby som nemusela necham ho vo vanicke este mesiac. Ked sme boli stokke kupovat skusala som aj vanicku a dal sa mi tam v pohode aj z overalom a tlustou dekou

kostalovakaca
27. feb 2013

Ahojky teda přečíst těch 480 stránek to asi zabere pár večerů.... 😀
Snad vám tady nebude vadit nová členka, budeme mít na konci sprna mimi a do Stokku jsem zamilovaná, jen se chystám kvůli financím koupit bazarový,chtěla bych vás poprosit jestli mi můžete doporučit nějaké jiné bazary kromě MMB,Spechato,Sbazar,Bazos,hyperinzerci a Avizo...koukam denodenne...i na ebay...tak snad se časem zadaří sehnat pěkný za dobrou cenu zatím je času dost 😉

milankovazuzana
27. feb 2013

@kostalovakaca Ahoj, no na kočiarik máš ešte času dosť, ale treba si už pomaly prečítavať rady, skúsenosti a podľa mňa je lepšie kúpiť kočiarik od mamičky tu z diskusie a nemusíš riešiť bazár.Po čase zistíš, že kto má aký, kedy ho bude predávať a medzi riadkami vyčítaš i také veci, ako sa jednotlivé mamičky oň starajú.

cawes
27. feb 2013

@milankovazuzana teraz pred par dnami tu jedna predavala

cawes
27. feb 2013

@kostalovakaca malo to byt tebe teraz dnes alebo vcera som citala jedna mamicka tu predava stokke

cawes
27. feb 2013

@kostalovakaca napis mimi27712 vcera som s nou debatila ohladne stokke lebo svoj ide predat, ale uz jej vymazalli prispevok takze neviem aku ma farbu ani nic, len si pamätam ze ma este 2 roky zaruku

klarawerder
28. feb 2013

@mimi27712 prodává light green 😉

bebemaly
28. feb 2013

Kočky moc ma zaujíma 🙂 teoreticky ak by som kúpila športovú časť a autosedačku IZiSleep, keďže je polohovacia a špportová časť má novorodeneckú vložku, je nutné mať aj vaničku? Ďakujem za odpovede 🙂

klarawerder
28. feb 2013

@bebemaly Ahoj, já bych to takto nedoporučovala, sporťák i třeba s iziSleep nemůžeš srovnávat s korbičkou. Do sporťáku bych novorozence taky určitě nedávala - je určený až od 6 měs. (jo, malá šla v 5 měs. - ale je to něco jiného jak kdybych tam rvala týdenní mimino), navíc ta vložka, o které píšeš není "novorozenecká", ale "zmenšovací". Vaničku bych stoprocentně pořídila (tím, že ji baby mají jen chvíli, tak se dají sehnat bazarové v hezkém stavu a samozřejmě méně peněz, jak nová...pak ji po použití opět můžeš prodat s minimální ztrátou) Izi Sleep není na pravidelné spaní - stejně jakákoliv autosedačka, děti v tom nemají být déle, než jak je nutné na převoz... iziSleep je praktická v možnosti polohování, když ti dítě v autě zaspí, ale nepraktická je zas v tom, že je dost těžká, takže na nošení v ruce můžeš zapomenout a musíš počítat s tím, že kam se sedačkou, tam i s podvozkem (jestli tedy nejsi Rambo a nevadí ti nést v ruce třeba 15kg a víc 😀 ) . Lehčí je iziGo, ale ta je zase v porovnání s Maxi Cosi poměrně dost malá, takže tam větší dítě jak pár měsíců, zejména v zimě, nedáš (do MC Cabriofix jsem malou vepchala ještě ve 14měs., takže je její velikost velké plus...o tom, že je to kvalitní sedačka/výrobce psát snad ani nemusím 😉 ) Takže suma sumárum - určitě bych řekla koupit Stokke complete (hluboká + sporťák) a k tomu sedačku...

kostalovakaca
28. feb 2013

mě se nejvíc líbí krémový nebo hnědý....fialový taky ale minulý kočár jsem měla fialový.....taky si myslím že není nad to když je mimčo pohodlně položené v hluboké korbě a nemusí se nijak krčit 😉

kajuska01
28. feb 2013

Mala uplne odmieta kocik tak posuvame fialovy stokke...... 🙂

kostalovakaca
28. feb 2013

@kajuska01 a cena a foto?

kajuska01
28. feb 2013

@kostalovakaca kuk bazarik......

kostalovakaca
28. feb 2013

je krásný ale chtěla bych i s korbou, našla jsem u nás na bazaru krémový s korbou i sedačkou za tu cenu,jen já ještě řekám na peníze z pojištění a pán mi psal že už mu napsalo dalších 5 lidí ☹

penelope1
28. feb 2013

@kostalovakaca Ak by si mala záujem,tak ja mám na predaj fialovú stokke vaničku a autosedačku stokke...

kilian
28. feb 2013

Ja som sa rozhodla ,ze stokke scoot,Black Melange predam...

ifkael
28. feb 2013

@kilian nesadol?

kilian
28. feb 2013

@ifkael sadol 😀
Ked ja som buga pozitivna,nepomozem si...

ifkael
28. feb 2013

@kilian to ano... a gratulko k tehu..som nepostrehla az teraz kuk ...jaaaaj...ja verim ze aj my dame este jedno tak za 4-5 rokov..a mozno aj skor ako tak ochkam nad buffalo

;))))

ifkael
28. feb 2013

Dnes som si miesto beecka cvakla objektiv.. ale ved bude jar v plnom prude-neda mi to.

lentila.g
28. feb 2013

@ifkael neuveris hoci ťa nepoznám osobne do rana sa mi snivalo s MK (to ja uz bluznim z orbitu) a ze si mala pri mene 10tt...(to asi aj preto ze som dumala nad Mac.tvojim v bazare co máš🙂

kilian
28. feb 2013

@ifkael tak predsa bude este za par rokov prirastok? 😝
dakujem

kostalovakaca
28. feb 2013

@kilian koukám že jsme ve stejném týdnu 😉 Jen mě je pořád špatně ,už by to mohlo jako přejít....