Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

dolcee
9. apr 2013

@milankovazuzana
@vevika1 holky, díky, ty terciky jsem vůbec nenašla. Jdu to prozkoumat.

milankovazuzana
9. apr 2013

@dolcee sú oranžové, jeden je na zadnom kryte korbičky a druhý na tej vloženej výstuži, na ktorú sa lepí.

samot287
9. apr 2013

@angelina987 nemáám 😠 😠 😠
@milankovazuzana aj som sa zabudla opýtať aku farbu trippky si zohnala,len tak zo zvedavosti,nehladaj za tým nič zle 😝 😝 😝 😝 HADA 😉 😉

milankovazuzana
9. apr 2013

@samot287 prečo by som za tým mala hľadať niečo zlé, nerozumiem ... Mali všetky farby, vybrali sme si Pale Pink.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/milankovazuz...

ivanajelinek
9. apr 2013

Kocky. Idem si k vam zasa poradit. Mam cerveny stokkac a neviem ako ho zladit na leto/zimu. Ci ho skombinovat s dark navy alebo brown. Co by ste mi poradili? Dakujem🙂

samot287
9. apr 2013

@milankovazuzana jeeej super,to som rada,že si konečne píšeme 😉 😉 😉 😉 a farba supeeer 😉 😉 😉 konečne pokoj a mier na koníkovi 😀 😀 😀 😀 HADA 😉

samot287
9. apr 2013

@ivanajelinek dark navy 😉

milankovazuzana
9. apr 2013

@samot287 myslím si, že v tejto téme je všetko v poriadku, rozvíja sa, prichádzajú nové dievčatá a tým napreduje...

samot287
9. apr 2013

@milankovazuzana tak to má byť 😉 😉 😉

angelina987
9. apr 2013

@samot287 poslala jsem znovu 🙂

ikarkulka
9. apr 2013

@ivanajelinek Brown 😉

@dolcee @milankovazuzana @vevika1 Holky, mně ty oranžové značky sedí, ale taky si s tím musím pohrát, ten suchý zip přikládat hezky postupně, kousek po kousku, jinak to mám šejdrem.
Když jsem prvně nahodila stříšku a vyjeli jsme ven, kde jsme pak jeli přes koleje, tak nám padala dozadu. No já naštvaná, že jako co to má znamenat, drahý kočárek a bude mi na něm na nerovnostech padat stříška? Ale pak jsem na to přišla, že jsem ji měla přichycenou moc dozadu.
Tak myslím, že je to jen o té zkušenosti, pak už to mají maminky vychytané 🙂

A Soni, když tě tady vidím, napíšu sem, jestli nevadí - promiň, já ta prostěradýlka nemůžu najít 😅 Tak jsem zatím neposílala. Spěchá to? Ještě mrknu o víkendu u tchánovců, jestli jsem je tam s něčím neodnesla (máme u nich schované velké krabice, sem už sem nám nic nevejde 😀). Je to takové malé balení, asi jsem to někam založila.

marcela10
9. apr 2013

ahojte žienky, prosím vás, ako dám z vaničky dole tie dve čierne držiaky, ktoré držia striešku a sú ku každému kitu? díky

milankovazuzana
9. apr 2013

@marcela10 Pod čalúnením prstami pritiahneš tie 2 jazýčky k sebe a ten kĺb povytiahneš smerom von.

magica78
9. apr 2013

ahojte ideme asi kupovat nove auto a kocik by som chcela stokke ,chcem vas poprosit ci by mi niektora nevedela odmerat poskladany kocik ked ho davate do auta. dakujem

kostalovakaca
9. apr 2013

Ahojky holky, prosím vás sedí na Stokke autosedčka BeSafe Izi GO? jestli ano máte ji tady někdo? jaká je? celkem nad ní uvažuju prý je větší než Maxi Cosi

ikarkulka
9. apr 2013

@kostalovakaca Izi Go je naopak o dost menší https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/al....
Jinak na Stokke samozrejmě sedí, nemusíš kupovat ani adaptéry.

kostalovakaca
9. apr 2013

Tak to je teda mega rozdíl..to jdu teda raději do MC..moc děkuji

angelina987
9. apr 2013

https://www.facebook.com/groups/514319398605256/
kdo má chuť - přidejte se 🙂

junkfoood
9. apr 2013

@kostalovakaca no ja ju mam, a je fakt uplne mala hrozne..som zvedava dokedy mi v nej krpec vydrzi...

sufo
9. apr 2013

INFO: najde sa mamicka, ktora vlastni Stokke Crusi? (pocit, funkcnost atd.)manipulacia a kosik prosim ohodnotit. radu od mamicky na Stokke X.. do tasky pod korbickou, vmestim 2-3psikov? mozno to vyznieva dost divne, ale mam 4och malych psikov (cca 1,5kg) z utulku, ktori medzi ludmi vobec nechcu chodit a pri buducich prechadzkach,a traveni dost casu mimo bytu to bude dost velky problem ich nechavat o samote. je ten "batoztek" dost pevny, co sa tyka cca 5kg zataze?

strawberry7
9. apr 2013

@sufo ja myslím,že hej ... ked tam narvem veci pre malú ( plienky,obrúsky,jedlo atd ) k tomu moju kabelku a ešte aj ked niečo kúpim ja myslím že tá taška je dosť velká a spevnená zo spodu je 🙂 mám Xplory ten novší typ to len pre predstavu aby sme vedeli o čom sa bavíme 🙂

vevika1
9. apr 2013

@sufo určite sa ti tam vojde aj 10 takých psíkov, tá taška má vnútri všitú sieťku, ktorú nacpem tak, ze siaha až po samotnú korbičku. Ale aj bez toho sa ti tam psíci zmesitia, lebo aj samotý botožtek je dosť veľký. 5kg znesie v pohode, ja tam vozím aj ťažší náklad 🙂

sufo
9. apr 2013

@strawberry7 , @vevika1 : som si myslela, ze najlepsie ohodnoti nestranna - neznama osoba. dost buducich mamiciek, ked sa opytam na nazor Stokke tak ho hodnotia ako "fuj" a "nepohodlnost" a este aj predvadzanie sa. zatial spokojna...este keby sa niekto na ten crusi nasiel 😒

ifkael
9. apr 2013

@sufo a budu chciet byt privrety v taske? my nasu yorkshirku nosievame dole v kociku, ale v stokke to bol problem... jednak mi o prislo divne ju davat do tasky - ani tam nechcela byt, a prislo mi to divne davat ju niekam kam davam nakup. som zo stokke nebravala kosik, nakupila tam do tasky a vylozila pri pokladni... a potom zas sup do tasky

taska ako kosik tam bol genialny napad..

cawes
9. apr 2013

@ivanajelinek ahoj ja mam cerveny stokke, na leto som kupila blue pinxel a k tomu dark navy nakupnu tasku, madlo a popruhy a na zimu este uvidim aky winter kit kupim ak nebude novy ktory by sedel k cervenej tak kupujem dark navy

ikarkulka
9. apr 2013

@sufo Toto se tam vejde https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/al... (a ještě jedna fotka za tím), tak posuď 😉 3 malí pejsci se ti tam vejdou v pohodě 🙂

vevika1
9. apr 2013

@ikarkulka @sufo ja len pre doplnenie.... 🙂

luly3
9. apr 2013

@samot287 no mne sa to vôbec, ale vôbec nepáči 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipi
moja aaaaa napíš mi tie ceny...a teším na scoot 🙂

sufo
9. apr 2013

@vevika1 pre boha 😀.. to ako si tam natrepala 🙂 🙂 🙂 jaaa z teba odpadnem

vevika1
9. apr 2013

@sufo 😀 v prípade potreby by som tam ešte čo-to natrepala 😀