Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jannie88
26. okt 2013

@klarawerder Hahaa, tak to je dobrej mimozemšťan :D :D No my jsme zatím v hluboké korbě, malému budou 3 měsíce...Ty jsi prala v pračce i ten kšilt?

vralen
26. okt 2013

kde by som zohnala rukavnik na zimu?mam sedy kocik- melagne

klarawerder
26. okt 2013

@jannie88 Ano, celýho Stokkáče nemilosrdně oholit, našupat do pračky (ale tak, aby to nebylo moc natěsno...pokud peru veškeré textilie, pak mi to třeba vychází na 2 pračky), na 30´C, bez aviváže kvůli impregnaci textilií a z pračky jakoby vylezl nový kočár 😀 Neskutečně praktické...neumím si představit, že bych měla kočár, kde se textil nedá sundat a já bych to měla šmudlat nějakou houbou s jarem...

klarawerder
26. okt 2013

@vralen Pokud myslíš origo rukávník, tak to budeš mít asi smůlu, 99% inzerátů se prodává komplet Winter kit, takže bych se hodně divila, kdyby ti byl někdo ochoten prodat pouze rukávník. Jinak tedy zbývá koupit univerzál a ten ti jako origo nebude pasovat přes celou ručku...jde ale zapnout okolo jedné té tyčky, takže v podstatě účel splní... Anebo přestat vymýšlat a jít do WK 😎

vralen
27. okt 2013

ked sa kupuje wk, je zvlast na hlboku korbu a vzlast typ na sportak?

jannie88
27. okt 2013

@vralen Nene, myslím, že to pasuje jak na hlubokou korbu, tak na sportak 😉

vevika1
27. okt 2013

@vralen WK je jeden a ten pasuje aj na vaničku aj na šporťák a je to úžasná a praktická vecička 😉

danella
27. okt 2013

ahojte chcem sa spýtať od kolkých mesiacov ste dali dieťa do športovej časti alebo ci ste ho tam dali aj ked nevedelo este poriadne same sediet?

zuzanagajdzikova
28. okt 2013

Ahojky idem predavat moj stokke xplory kupovany pred letom pouzivany 2 mesiace ak by mal niekto zaujem piste mi do ip 😉

klarawerder
28. okt 2013

@danella Od 5 měs. pouze v poloze vleže, dokud se dcera nenaučila sedět bez opory...

zz134
28. okt 2013

Babule pls mate skusenost s posielanim tovaru do Nigerie? 🙂))) Na kocik sa mi ozvala pani z USA a chce aby som ho poslala jej dcere do Nigerie ...no velka sranda...DHL mi vycislila prepravu na 5147eur 🙂 posta to vie urobit za 215eur ale ked som tak googlila vraj v Nigerii je problem, ze by mohli tovar zhabat...? neriesili ste niektora takuto jobovku?

maya.h
28. okt 2013

@zz134 ahoj, urcite nikde nic neposielaj!!! Je to cisty odrb, s prepacenim, citala som, ze sa presne takto ozyvala a este chcela aj priplatit.

zz134
28. okt 2013

@maya.h ano presne mi ponukla este vysiu cenu ako chcem ja...No mne sa velmi nechce so zasielkou do Nigerie babart, tak na to kaslem. ALe tak ja slusny clovek som sa snazila aspon zistit ze ci predsa by som jej nevedela vyjst v ustrety...hm

maya.h
28. okt 2013

@zz134 ja tomu nerozumiem, ako mozu existovat taki hnusaci, co chcu oklamat mamicky s malym bejby. No hlavne je, ze si jej nic neposlala 🙂

zz134
28. okt 2013

@maya.h no ale pokial by som nedostala peniaze na ucet tak by som aj tak nic neposielala...Ale ak naozaj takto klamu tak nakopat!

maya.h
28. okt 2013

@zz134 ona ze potom prida nejaku zapletku s bankou, neviem presne aku, ale je to urcite odrb,,mozno ti tu niekto este k nej popise, a cele to znie tak ze ona je v usa a zo sr pislat do nigerie 🙄

zz134
28. okt 2013

@maya.h no mne pisala ze ona je v USA a chce ten kociar pre svoju dceru, ktora je v Nigerii.... zaujmave je ze na MK mi napisala po slovensky a potom mi poslala siahodlhy mail v anglictine. uz som ju zrusila ze to je pre mna komplikovane a ze to nebudem riesit. A stale ma otravuje ze ake je to pre nu urgent a pod...

kristynakubecova
28. okt 2013

@zz134 e to podvod,me se ozvala zena z usa na muj quinny mood ze ho chce pro dceru do nigerie,ze mi prevede penize na ucet jenze pak ti posle doklad o provedenem prevodu ale je to podvodny doklad,k pripsani penez na ucet chce tracking number balicku.Nabidlami dvojnasobek,ja to odesilat nechtela dokud neuvidim penize na uctu a porad me pushovala vyhrozovala,bylo to nechutny.Ja ji pak odpalkovala a uz se neozvala.Ale je cela diskuze nekde na webu,tech pidvedenych lidi je hrozne moc a scenar vzdy stejny.Nic neposilej!😉

lupatko
28. okt 2013

@zz134 aj mne pisala.. presne ten isty scenar... chcel aodomna kupit bee+

dolcee
28. okt 2013

Holky, nic neposílat!!
S Nigérii neni žádná trestní odpovědnost. Proto všechny tyhle podvody jsou odtam.
Znám i případ, kdy byly peníze vidět v příchozích platbách a podvedená osoba poslala zboží a ten podvodník platbu stáhnul. Myslím na to maji právo. Takže ani kdyz budete mít peníze vidět na úctu- NEPOSILAT NIC!!!

penelope1
29. okt 2013

@zz134 neposielaj nič nikde! Ja som pred pár dňami dostala takú istú ponuku...Je to podvod!

zz134
29. okt 2013

neposlem a uz ani nekomunikujem s nou ...jaj sprosta som.

cawes
29. okt 2013

ako baby nic v zlom, ale nepride vam divne ze napise neaky clovek niekde z riti sveta s prepacenim ze potrebuje kocik pre svoju dcera ktora byva v inom zadku sveta a zaplati vam dva krat tolko? ved taky kocik v nigerii stoji par supov niekde z ruky, a v usa detto.

vralen
29. okt 2013

nepredavate niektora wk hnedy alebo sedy? alebo poradte kde zohnat za rozumnu cenu (aj inej farby). dakujem

wewe8584
29. okt 2013

@cawes myslim, ze ty si spominala, ze pouzivas denne stokke na schodoch, vsak? mozem chodit hoc aj na druhe poschodie a maleho mat stale v kociku? dnes som ho tak brala, na dvoch kolesach a veru parada, len sa bojim, ze casom urvem tu rucku 😀

klarawerder
29. okt 2013

@wewe8584 Já chodím po schodech taky každý den, jelikož jsme ve zvýšeném přízemí bez výtahu... Kočár používám téměř denně už 2 roky, přičemž mám často napchaný shopping bag nákupem a malá má 11kg... Jediné, co mi ručka udělala, že začala vrzat...ale to se dá pořešit. Samozřejmě je třeba, aby šel člověk trochu opatrně a pomalu...aby s tím nehrkal jak s trakařem a trochu si ten kočár šetřil... 😀

cawes
29. okt 2013

@wewe8584 klara ti uz odpovedala presne tak ako by som ti to napisala aj ja 🙂

wewe8584
30. okt 2013

@klarawerder @cawes vdaka baby, ja len ho nechcem nechavat stale dole v aute a takto, ked maleho nasadim uz v byte, je to ovela lepsie 😀 k tomu este posilujem 😀

ikarkulka
30. okt 2013

Ženy, prosím vás, už mám zase problém s pláštěnkou 😀
Mám tady jednu a nevím, která to je. Nevíte, podle čeho bezpečně poznám, jestli je na korbu nebo na sporťák?
Nasadit jsem jí zkoušela, nasadím ji, ale zdá se mi divná (na sporťáku).

janocka
30. okt 2013

@ikarkulka plastenka na sportak ma zips (podla mojich info) 😉 plastenka na vanicku zips nema