Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

novamaminka
6. sep 2012

@boska79 jeej,aj moje sa zahadne vytratili🙂pravda sa asi zle pocuva..

klarawerder
6. sep 2012

@daikas Ahojky, psala jsem ti zrovna, když tu nějaký chytrák blokoval příspěvky... Já ten rukávník mám samostatný-stříbrný...a vzhledem k tomu, že mám Stokkáče a fialový winter kit, tak ho prodávám... Kdyby jsi měla zájem, tak IP 😉 Hezký den 🙂

daikas
6. sep 2012

@klarawerder dakujem, skoda ze strieborny, potrebujem cierny alebo bezovy.

ustrachana
6. sep 2012

myslim si, ze tato tema by mala byt sukromna 🙂 a asi by sme si tam popisali viac a dost zaujimavosti.....

vikiba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikolajova.zuzana
6. sep 2012

@daikas jaaaj :D no skoda ze ho nepredavaju samostatne - tiez by som brala :D

ustrachana
6. sep 2012

@vikiba v akej farbe? a cena?

vikiba
6. sep 2012

@ustrachana farba brown cena 120,- (30eur zlava oproti novemu ktory stal 150,-)

milankovazuzana
6. sep 2012

@klarawerder Klári, ešte máš ten muff? Spýtam sa kamošky, či ho nebude chcieť,

milankovazuzana
6. sep 2012

@ustrachana ale súkromku už máme 🙂 , tak šup tam 🙂

milankovazuzana
6. sep 2012

@daikas len si myslím, že by Ti na inom kočiariku nesedel, to uchytenie je špecifické, ale v pohode ti to šikovná švandlenka ušije aj s tou kožuškou 🙂

ustrachana
6. sep 2012

@milankovazuzana kde? 😀 😀 😀 😀 😀 to co tu dnes bolo ????????? no uz viem, kam nemam chodit na....t 🙂)) ani to slovicko nenapisem cele lebo budem cenzurovana 🙂))) ved viete co som myslela..... 😀 😀 😀 😀

jessicax
6. sep 2012

to je sila!!! Len potichu som tu dnes sledovala tu diskusiu ale neda mi nenapisat. To verejnost nema pravo vediet ake su praktiky pri vybavovani reklamacii v Babymarkete ked sa tu mazu prispevky 😕 ? Ved sa nejedna o 5korunove kociky. Rozum sa mi nad tym pozastavuje. Toto je mozne ozaj len na Slovensku 😝

daikas
6. sep 2012

@milankovazuzana no len keby bolo take jednoduche sikovnu svadlenku najst 😀

mycats
6. sep 2012

hmmm, no mam dost z tej aferky co sa tu dnes udiala :(

pallacinka
6. sep 2012

@mycats @jessicax Sledujem aj ja s nemym uzasom, co sa tu udialo. Keby sa aspon admin k tomu vyjadril, no nikde nikoho ☹

milankovazuzana
6. sep 2012

@daikas júj, tu ich máme habadej 🙂

pallacinka
6. sep 2012

@daikas Bezovy winter kit neexistuje a cierny sa prave iba zacina predavat. Ale dala si mi dobry napad, z toho mojho bieleho mozem zatial vyuzit aspon ten rukavnik, ak ho budem mat ako pripevnit aj bez uprav 🙂 Tej kozusinke sa ziadna nevyrovna, mala som aj site rukavniky a to je nebe a dudy 🙂

magica78
6. sep 2012

ahojte baby existuje kocik stokke aj pre dvojicky lebo nic som zatial nenasla .
dakujem

klarawerder
6. sep 2012

@milankovazuzana Ahojky 🙂 Už se mi tu ozvaly dvě zájemkyně, takže si ho asi jedna z nich vezme...v každém případě pokud by si ho ani jedna nevzala, tak bych ti písla do IP,ok? 😉

tehula
6. sep 2012

No, prave ked to tu blokli a zacali vo velkom vymazavat prispevky, som mala rozpisany odkaz pre uz neviektoru ohladom postupu reklamacie. Akoze strasne ma vie pobavit, ze je zrejme nemiestne sa tu ohanat Obcianskym zakonnikom paragrafom 622, lebo je to asi protizakonne. Len skoda, ze zas ked si tu niekto plati reklamu, si tu moze tarat, co sa mu zamanie a ten, co chce diskutovat a poradit, kvoli comu tu to forum je, tak je cenzurovany.
Kazdopadne drzim palce vsetkym pri reklamaciach a uz aspon vieme, kde nenakupovat.

jessicax
6. sep 2012

@pallacinka @daikas to by ma ani nenapadlo dat rukavnik zo stokkaca na plusko ale dobry napad a myslim, ze aj ten strieborny by nevyzeral zle pokial je strieborna konstrukcia a nie allblack 😅

pallacinka
6. sep 2012

@magica78 Nie, aspon zatial 🙂

pallacinka
6. sep 2012

@jessicax Ja si tiez myslim, len ho musim vyskusat pripevnit, ziadne krajcirske zasahy neprichadzaju do uvahy, nedam si znicit to dokonale umelecke dielo 🙂

magica78
6. sep 2012

@pallacinka no to nie je bohvieco :(

novamaminka
6. sep 2012

@jessicax no ved aj ja som to tu potichu sledovala,uz dlhsiu dobu ale proste ked to tu islo ako huby po dazdi s tymi reklamaciami tak mi to proste nedalo..a vidite vsetky ako to tu dopadlo..a to clovek napisal len vlastnu skusenost..aby sme tu neboli bloknute vsetky zajtra,co sme sa k tomu vyjadrovali 😠

daikas
6. sep 2012

@jessicax no ja ho chcem teraz primarne na neo, novorodenca do pluska nedam🙂 ale to je fakt ze k plusku by sa hodil aj strieborny keby som doplnila nejaku vhodnu striesku, all black nemam, mne sa to proste nepaci.

ikarkulka
6. sep 2012

@daikas tuším, že na mmb je někdo, kdo šije přesně podle originálů, možná ti někdo poradí 😉
minimálně na mk.cz je uživatelka janerate, zkus jí napsat, nechala si šít winter kit na mima xari a vypadalo to fakt dobře. právě někdo z mmb jí to šil.

daikas
6. sep 2012

@ikarkulka dakujem za tip, mrknem!🙂

hajanka
6. sep 2012

@jessicax o com to tu dnes bolo???