Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

chantalhumenne
2. mar 2013

Ahojte babinky. Nepredáva z Vás niektorá poťah na vaničku-len to vnutro polstrované do vaničky-farba dark navy alebo beige?

ikarkulka
3. mar 2013

Ahoj holky, nevím, jestli to sem už @ladymacbeth nedávala. Založila na CZ koni Stokke skupinu, kdyby se chtěl někdo přidat 🙂
https://www.modrykonik.cz/skupina/1948/detail/

cawes
3. mar 2013

@ikarkulka
@ikarkulka a ja sa cudujem preco tu nikto nic nove nepise

25nikolla25
3. mar 2013

@veronica30 no vidis,mala si vyskusat tu pracku 😉

dolcegucci
3. mar 2013

suhlasim s @25nikolla25 Ja som teda este rukavnik nemusela cistit ale radsej by som si ho sama doma vycistila ako do cistiarne.S cistiarnou mam len zle skusenosti ☹ Viac veci sa mi cistiarnou pokazilo ☹

veronica30
3. mar 2013

@25nikolla25 no ved mala:((((((((((((

ikarkulka
3. mar 2013

@cawes Jeee, tím to snad nebude, doufám 🙂

cawes
3. mar 2013

@ikarkulka no neviem alebo vsetky kocikujete

ikarkulka
3. mar 2013

@cawes To spíš, dneska bylo krásně, svítilo sluníčko, já jsem kočárkovala 🙂

cawes
3. mar 2013

@ikarkulka ja tiez 🙂 aj ked len chvilku kvoli nohe ale v dedine stokke nikto nema 😀

klarawerder
3. mar 2013

My byli taky celý den venku...konečně bylo po x dnech hezky 🙂 ...akorát Stokkáče jsme zanedbali, jelikož jsme vyvětrali Bee 😀

cawes
3. mar 2013

@klarawerder no chapes, takto ho zanedbat hm hm hm

klarawerder
3. mar 2013

@cawes My mu to zas zítra vynahradíme 😉 Dneska jsme popojeli ke Griefensee autem, pak k jezeru nakrmit kachny a labuťě a pak kolečko okolo statku, mrknout na krávy a zpátky do auta a dom, takže jsem nechtěla vláčet Xplory, když jsme byli autem 🙂

cawes
3. mar 2013

@klarawerder jaaaj tak to chapem, kazdy den niekte chodime a uz ho poskladam aj z pamäti a poslepu 🙂

ikarkulka
3. mar 2013

@cawes Ani u nás ne 🙂 Takže jsem si užívala ty pohledy a taky ty řeči typu: "Ty voe, vidělas to, to byl ale hroznej kočár, co?" 😀

danielkoc
3. mar 2013

Ahojte stokkacky. Nemáte niekdo zaujem o môjho krasavca v plnej výbave? Je červenej farby a je hrozne krásny. Potrebujem niečo skladnejsie do auta, tak stokacik musí ísť. Ak by ste o niekom vedeli dajte vediet prosím, predavam dvojkomibinaciu s fusakom, dvoma taskami, slnecnikom a drziakom na nápoje za super cenu. Ďakujem

cawes
3. mar 2013

@ikarkulka hej na nas tiez vela ludi pozera ako na zjavenie

ladymacbeth
3. mar 2013

Holky, nevíte náhodou jestli bude mít Stokke nové vzory na summer kity? Má smysl teď objednávat nebo mám počkat? 🙂

ikarkulka
3. mar 2013

@ladymacbeth Něco nového by mělo být, prosákl na veřejnost obrázek (asi) nového SK, který má na boudě kšilt. Ale vzor byl blue pixels, takže jestli kromě toho kšiltíku budou i nové vzory...? A jestli to bude už na tuhle sezonu...? 😒
Já taky pořád čekám. Mám ten blue pixels, líbí se mi, ale kdyby přišli s novým, lepším, tak měním 🙂

ladymacbeth
3. mar 2013

@ikarkulka no právě, že jaro je za dveřmi pořád žádná novinka ☹ no nic tak já budu ještě čekat....a když se nic neobjeví, jdu do stejného jako máš ty 😀

Hele a kde je ta fotka s tím kšiltem? Ať se mrknu na tu novinku... 😉

ikarkulka
4. mar 2013

@ladymacbeth Byla v nějakém SK eshopu, ale rychle ji stáhli 😅 😀

ladymacbeth
4. mar 2013

@ikarkulka oni s tim nadělají, že? 😀

cawes
4. mar 2013

aj ja cakam ze co bude ci nebude a hlavne kedy

klarawerder
4. mar 2013

Fotka SK byla na Babymarketu, byl tam vyfocený SK pink pixel s kšiltem...začaly se jim hrnout reklamace od maminek, že od nich SK mají a kšilt, co je na obrázku tam není...Takže to BM zahrál do outu a fotku bez dalšího vyjadřování rychle smazal... 😉

kostalovakaca
4. mar 2013

@danielkoc Ahoj škoda že není v jiné barvě? a za kolik?

danielkoc
4. mar 2013

@kostalovakaca ahoj. Je to najnovšia verzia evo 3 používaný menej ako rok a nastriedacku s iným kočíkom. V cene je športový kocik, hlboka vanicka, fusak, slnecnik, dve tašky, dve plastenky a predavam ho za 680€, ale viem sa este v prípade vazneho záujmu dohodnúť na cene.

dolcegucci
4. mar 2013

@kostalovakaca aku farbu by si chcela?Ja budem predavat dark navy 🙂

kostalovakaca
4. mar 2013

@dolcegucci krémovou nebo hnědou,při nejhorším černou :D

cawes
4. mar 2013

@kostalovakaca nekupuj kremovy, videla som ho nazivo a je sice nadherny ale myslim si ze je nevyrazny. Hnedy mi pride tiez velmi krasny.

dolcee
4. mar 2013

@veronica30 koukám, co ti udelali s WK. Doufám, že nemáš podepsané, že čistili na tvoji zodpovědnost. Dnes se v čistirnach takto chrání a několikrát jsem to musela podepsat (byly tontřeba fleky na bílých kalhotách atd. ), takže pokud tohle nemáš podepsané, máš velkou šanci. Take bych jim donesla zbytek WK a účet, aby proplatili celou částku a pokud ne, reklamaci nepřijímej a nech si udělat posudek. Pokud je to, jak píšeš, tak jsi v právu. Nenech se odbýt jen částečnou náhradou. Držím palce.
Pokud by posudek zněl, že opravdu čistili podle etikety( což je dost nepravděpodobné), tak by ti měli STOKKE dat novy WK.
@kostalovakaca a já zase béžový mám a jsem nadšena. Ditko budu oblékat barevně dost, mám rada decentní barvy. A na leto SK Beige dots. Takže záleží jen na tobě. Spíš mám strach, aby se nespinil. Hned druhého favorita jsem měla black melange, ale nakonec jsem zvolila béžový. Uvnitř je hnědý, je takový dvoubarevný.

Holky, proc se založila ještě jina diskuze?