Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

desinka10
9. dec 2011

@tonko_babymarket a kedy asi budu dostupne?

kilian
9. dec 2011

uuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj,riflova???????????????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kaya60
9. dec 2011

@kilian esteze som sem nakukla, komu treba klepnut po prstoch?! 😀

tonko_babymarket
9. dec 2011

@desinka10
nové farby budú dostupné už koncom februára 🙂

desinka10
9. dec 2011

@tonko_babymarket a bude sa dat kupit zvlast iba prezlecenie? Pripadne sa da u stokke objednat napriklad len strieska, alebo ine zvlast? 😕

hajanka
9. dec 2011

@desinka10 doteraz sa vzdy dal kupit samostatny textile kit, tak dufam, ze aj teraz to bude rovnako 🙂

desinka10
9. dec 2011

@hajanka no ved dufam aj ja.Lebo presne som vedela ze bude ta hneda, ked som po nej tak tuzila a presne ako som uz kupila. Zakon schvalnosti nesklamal. No ale ze riflova, tak to sa este viac tesim. A dalo sa kupit aj zvlast, napriklad len strieska? alebo madlo? alebo len cely textile kit. Ale myslim ze niektora tu kupovala novu striesku, ze sa jej znicila v lietadle alebo take nieco, tak mohlo by sa to dat. By som to nejako vykombinovala.

kilian
9. dec 2011

@desinka10 riflova bude zevraj limitka,tak tam sa tie textilie nebudu dat kupit zvlast. 🙄

hajanka
9. dec 2011

@kilian aj na ruzovu limitku sa dali (daju) kupit, ved ja som o nich rozmyslala 😀

kilian
9. dec 2011

@hajanka hej,uz si to moc nepamätam,ale nieco sa mi mari.asi mas pravdu...teda dufajme,lebo ten riflovy bude urcite super 😵 😵 😵 😵 😵 😵

danielle25
10. dec 2011

@vbrnka no my sme s farbou spokojní aj s kočíkom 🙂

pallacinka
12. dec 2011

Pomoooc baby, ze denim, vsak sa zblaznim a mm so mnou 🙂 Hneda ma nelaka, na kocikoch ju nemam rada, no ten denim... na ten by som ho mohla skor zlomit ako na pink 🙂

pallacinka
12. dec 2011

Este sa musim aj verejne pochvalit, vcera mi napadlo dat Stokke fusak do nasho turistickeho nosica Deuter a sadol teda perfektne, malej bolo v nom krasne teplucko a mm sa nezmohol na slovo 🙂

kaya60
12. dec 2011

@pallacinka anooo, zlom ho 😀

kaya60
12. dec 2011

@pallacinka genialny napad, moja turistka malinka, ked uz musi s vami tie krkolomne tury absolvovat, aspon jej je teplucko 🙂

zimonka
12. dec 2011

ahojte, nema niekto na predaj Stokke Xplory Winter Kit silver? 😅 dakujem

kalista
13. dec 2011

zienky premyslam nad kupou Stokke mám však zopár otázok. Ako sa sprava kocik v terene? Má to aj nejaké odpruženie? (My máme totiž skratku do škôlky cez les 😀
Dajú sa nové poťahy použiť aj na starší Stokke, prípadne winter kit???
Ked som bola v obchode a pytala sa preco by som si mala kupit Stokke, tak mi predavacka povedala, ze ked mam doma BGB Cameleona ani nemam premyslat nad Stokke.
???? Nepotrebujem ho, ale chcem ho 😀 😀 😀

hajanka
13. dec 2011

@kalista ahoj, napisem to co viem, ak sa mylim, dievcata ma urcite opravia 😉
Stokke nema odpruzenu konstrukciu, nema klasicke pruziny ake byvaju na kocikoch, preto je vyrobcom odporucany pre hladky povrch, ma vsak velmi silnu, pevnu a stabilnu a lahku konstrukciu a 6 1/2" odpruzene kolieska (s gulickovymi loziskami pre plynule ovladanie, minimalizovanie vibracii), z vlastnych skusenosti, aj napriek chybajucemu odpruzeniu konstrukcie, na nerovom povrchu nema problem.
Nove potahy a winter kit sa myslim ze nedaju pouzit na starsie typy, je mozne ich ale pouzit po uprave, budes potrebovat sikovnu krajcirku.

kalista
13. dec 2011

Dakujem velmi pekne

sonka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucisa
14. dec 2011

@sonka1 já stokke nemám (bohužel), ale viděla jsem tady spoustu maminek, které měly mimčo už od narození ve sporťáčku vleže, koukni se třeba tady do alba, malá je od narození ve sporťáčku:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/bouncig_czec...
nebo se jí zeptej na zkušenost, asi to tak bylo ok 😉 protože podle ohlasu na téhle diskusi je to dost vychytaný kočárek a je to v pohodě.

sonka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jessicax
14. dec 2011

@sonka1 ja stokke mam ale novorodenca by som do sportaku urcite nedala, najskor od 4och mesiacov. To je vsak len moj nazor 😅

mirkadena
14. dec 2011

@sonka1 ahoj, jednoznačne aj vaničku. Ja osobne si neviem predstaviť, žeby sme ju nemali a mále bábo do športovej hneď to absolútne neodporúčam, ani prvé mesiace. Je to nepohodlné, aj keď by si mala novorodeneckú vložku. My sme mali dcérku vo vaničke 6 mesiacov a vôbec som nepociťovala, žeby sa tam nezmestila. Bola v nej spokojná, do športovej nechcela ísť ani o 4 mesiacoch, skúšala som, no ona si rada ležala. Je to pohodlnejšie! 😉

mirkadena
14. dec 2011

@sonka1 prikladám aj fotografiu. Vo vaničke má malá 6 mesiacov a na druhý deň sme ju dali prvýkrát už na stálo do športovej. Ale potom som ju ešte menila a ešte cca. 2 týždne potom sme používali striedavo vaničku aj športovú 🙂)) keby si chcela ešte vedieť, či tá tyč medzi nožičkami vo vaničke nejako prekážala, tak nám nie. Aspoň som nepocítila, žeby bola nervózna.

pallacinka
14. dec 2011

@sonka1 Suhlasim s babami, tiez by som novorodenca do sportaka nedala, aj ked viem, ze to niektore mamicky robia. Tot moj nazor 🙂

sonka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mycats
15. dec 2011

Baby 😀 😀 Nejaka dobra dusicka nema doma rezervne koliesko alebo ste niekde nevideli na nete?? Potrebujem to na strane brzdy. To moje koliesko na mna kazdy druhy den imituje iny problem 😖 😖 😖 😖 , uz skusalo samouvolnovanie, rapkanie, vrzganie, aj 8cku 🙂 a ked uz uz idem predat kocik, ze mam toho dost, tak 2 dni poslucha ako hodinky!!!
ja uz som z neho uplne na prasky 🙂
stale si hovorim, ze skoda predat ked som len teraz dokupila preb. tasku, fusak a forest set. a kozusinku som zabudla. nechala som si usit aj nanoznik, tak by som to aj schosnovat mohla 😉

mycats
15. dec 2011

😀 😀 😀 http://daddytypes.com/2011/12/14/stokke_xplory-... woooow!!! na spapkanie

jessicax
15. dec 2011

@mycats maju ho v alltoys ale je strasne nizky 🙂 S kolieskom ti zial neporadim, skus nastriekat tym WD40 pripadne nahradne kolisko ti mozno objednaju v babymakete