Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
7. feb 2012

@mycats no ale ked objednam v polovici marca tak mi dojde az koncom aprila

mycats
7. feb 2012

@jessicax - aha, ja som si myslela, ze budu dostupne aj na priamo. pridem, kupim a ide sa prezliekat. vzdy budu len na objednavku?? 😝

lodgermaniacka
7. feb 2012

@jessicax
@mycats baby, ja si myslím, že prva dodavka im préde asi za 6t, ale oni ich potom naskladnia určite viac, neverím že budu len na objednavku 😉 ja ked uvidim v DE skladom tak si objednam..

lodgermaniacka
7. feb 2012

@jessicax
@mycats baby, ja si myslím, že prva dodavka im príde asi za 6t, ale oni ich potom naskladnia určite viac, neverím že budu len na objednavku 😉 ja ked uvidim v DE skladom tak si objednam..

mycats
7. feb 2012

@lodgermaniacka - no ja dufam. este sa mi zda skoro a tento mesiac som uz kupila nieco ine, takze jedine az buduci. a ako cerstvy nadsenec preferujem "ihned k odberu" 😀 😀 😀

danielle25
7. feb 2012

@mycats ved hej, no ale lepsie sa mi bude spavat, ked uz bude doma 😀 😀 😀

danielle25
7. feb 2012

@mycats to mi hovor, ja som si to tiez tak myslela, ze pridem a hned kupim...

riki1
7. feb 2012

@mycats tak ja tam tiež stále šmírujem ,chcem vedieť aké farby v tom sú ,lebo z tej foto čo má babymarket vidím prd ,ak by tam bola aj blue ,keďže mám Stokke v tej farbe ,tak ho hneď objednávam ,ja som taký úchyl ,mne musí všetko farebne pasovať ...len tá blue v reále nie je modrá ,ale skôr taká svetlopetrolejová a tú farbu milujem 🙂

mycats
7. feb 2012

@riki1 riki, ja mam velke foto, posli e-mail 🙂 poslem ti velku. je to taka tmavo-modra a beige.
ja som taka ista, musi byt 100% 😀 😀 😀
na fotkach tu alebo v babymarkete vobec nic nevidno 😖 😖 len ja som nasla xxl obrazok 😀
mam ju aj vo svojom albume 🙂

mycats
7. feb 2012

ja neviem co sa to stokke flaka 😀 😀 stiahli ten script, kde si moze clovek nakombinovat doplnky, tak dufam, ze pri navrate bude aj s novym summer kitom, nech mozeme testovaaat 😀

riki1
7. feb 2012

@mycats jéééééj ,teším sa ,môj mail : riki1@free.iksnet.net

jessicax
7. feb 2012

@lodgermaniacka preco ho budes kupovat z DE? Myslis, ze tam bude lacnejsi?

jessicax
7. feb 2012

@mycats @lodgermaniacka ja si tiez myslim, ze ho budu mat potom aj na predajni len trocha sa bojim toho aby nenastala situacia ako v zime so striebornym winterkitom ked bol vsade vypredany lebo myslim, ze pre chlapcov budu maminy vacsinou kupovat prave tento modry pixel. Ale mozno sa mylim a vyjdu este nejake ine nove farby a tie budu krajsie

mycats
7. feb 2012

@riki1 😀 😀 uz cestuje

mycats
7. feb 2012

@jessicax 😀 😀 toto si myslim aj ja, ze bude stokke silenstvo a bude vypredany. no ved uvidime. budem sa ho snazit objednat cim skor 😀

mycats
7. feb 2012

asi zmazem inzerat na plastenku, lebo ti ludia si sedia na kabli!!! 😠 😠

jessicax
7. feb 2012

@mycats preco? Co ti vypisuju? Daj nech sa zasmejeme 😀 😀

mycats
7. feb 2012

@jessicax 😀 co ti poviem, iq vysokeho stupna uz od prveho pohladu, podla pravopisu 🙂
odpoved na inzerat: Bazos.sk - odpoved na inzerat 12652267 - Plastenka STOKKE beige

mam zaujem chcel bi som sa spitat ci je tento kocik poholovatelni a ci sa da sklopit odpoiste

mycats
7. feb 2012

len taka basnicka otazka.... a existuje nepolohovatelny kocik??? lebo ja som taky este nestretla 😀

lenocka23
7. feb 2012

@mycats asi by si mala dat fotku len poskladanu plastenku alebo krabicu, bez kocika.. 😉 ale inzerat je teda veldielo, by ma zaujimalo ako dlho to tvoril.. 😀 🙂 🙂 🙂

mycats
7. feb 2012

@lenocka23 nakoniec som to vzdala a vymazala som ho. taketo super odpovede chodili hlavne z bazosa. jj, mohla by som dat len plastenku, ale chcela som, aby bolo vidno na aky typ stokke to je. lebo aj mamicky, ktore stokke maju si obcas asi sedia na kabliku 😀 😀 a niektore mi davaju veeelmi zaujimave otazky 🙂
top otazka bola, ze ci nemam doma tuto plastenku v cervenej farbe 😀 😀 😀 cely sklad mam doma 😀

jessicax
7. feb 2012

@mycats no aky zlaty a ta gramatika 🙂 🙂 🙂

mycats
7. feb 2012

@jessicax zlaty 😀 😀

riki1
7. feb 2012

@mycats ďakujem ,no zdá sa ,že tá svetlomodrá bude možno v reále ako môj kočík ,no počkám ,kým ho bude niekto mať a pôjdem očumákovať naživo 🙂))

mycats
7. feb 2012

@riki1 ja si myslim, ze tento blue pixel urobili ako chlapcensku variantu pre dark navy a blue, plus beige. oni vsetko robia ladene s tym beige 😀 😀
ved aj ja cakam kym bude k odberu alebo niekde aspon vystaveny. chcem ho silou mocou, ale nerada by som stala sklamana nad skatulou ked mi to prinesie kurier 😀 😀

jessicax
7. feb 2012

@riki1 aj ja tam vidim tvoju modru, stiahla som si tu fotku na plochu a ocumujem 😀 mm mi povedal, ze som uchylna 😀 😀

mycats
7. feb 2012

@jessicax 😀 😀 😀 ja okukujem len ked spi, lebo hned by rypal 😀

riki1
7. feb 2012

@jessicax môj mm ma už polhoďku prehovára nech idem k nemu ,tak idem ,nech nestresuje 😀 😀 😀

riki1
7. feb 2012

@mycats ja to mám vymyslené ,vypýtam si ten kit k meninám 😝

mycats
7. feb 2012

@riki1 😀 😀 len ja mam meniny v septembri a narodky v oktobri 😀 😀 sa radsej sama obsluzim a nikto mi do toho nebude kafart. co keby sa mu nepacil a nakoniec skoncim s nejakym bodkovanym 😀 😀
toto nemozem vlozit do muzskych ruk, na to treba zensky rozum a intuiciu 😀 😀
moj mm povazuje bezovu a zltu za tu istu farbu 😀 😀