Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

novamaminka
16. máj 2012

@mycats pozname,pozname.. 😀 😀 no nic,idem lebo uz je poloviciak doma a zazera na mna co tu tolko tukam 😠 tak dorbu noc,resp prijemne nakupovanie😀😀

mycats
16. máj 2012

@novamaminka 😀 😀 😀 dobru noc!!! moj ked vidi temu kociky, tak hned krici, nech sa neopavazujem nejaky kupit! 🙂 🙂

novamaminka
16. máj 2012

@mycats a bee uz videl? 😀 😀

mycats
16. máj 2012

@novamaminka 🙂 🙂 🙂 pride az v piatok, takze neeee 😀 😀 ja mam tajny bojovy plan ako ho odovodnit 😵

novamaminka
16. máj 2012

@mycats tak to som zvedava,ja umriem 😀 no nic uz tu niesom 🙂

mycats
16. máj 2012

@novamaminka este je moznost, ze vikendy bude nasa krasna vcielka travit u babky 😀 😀 a ani sa nemusi dozvediet 🙂

bambi29
17. máj 2012

@novamaminka, @nikasik baby, nechcela som tu sposobit ziadnu hadku ok? vdaka vsetkym zucastnenym za vyjadreny nazor, naozaj bude asi lepsie pre babo mat aj vanicku, o tom uz nepochybujem 🙂

ustrachana
17. máj 2012

kocky, pokial by ste vedeli o niekom kto by mal zaujem o stokke komplet s dalsim kitom blue melange, plus 2 tasky a fusak tak piste do IP, zvazujem predaj kocika

hajanka
17. máj 2012

@ustrachana a to preco, kupujete nieco ine?

aanetta
17. máj 2012

Ahojte.Baby prali ste uz niektora winter kit?Vsetko ostatne mi je jasne len neviem ako ten rukavnik s kozusinkou a ako striesku lebo vytiahnut sa da len ta najvacsia vystuz a tie dve sa nedaju.Tak neviem ci aj tak to mam dat do pracky?

vevika
17. máj 2012

@aanetta ja som ho este neprala, takze ti neporadim ☹ ale som velmi zvedava na rady od dievcat, lebo aj ten nas by sa zislo oprat.

aanetta
17. máj 2012

@vevika snad niektora poradi inak asi len do cistiarne.No uvidime 🙂

dastien
17. máj 2012

tak zatial mam usitu obojstrannu podlozku a pracujem dalej na celych potahoch

kilian
17. máj 2012

@dastien krasne to je.velka sikulka!! 😵 mne neusijes? 😀

dastien
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hajanka
17. máj 2012

@dastien jeej ta je super, je to niecim vyplnene?

dastien
17. máj 2012

ano jasne je to vyplnene take makucke

kilian
17. máj 2012

@dastien ja by som chcela do BGB kocika taku.aj ti zaplatim.vies aj taku vyrobit?😉paci sa mi tato ,co si usila, 😵

kilian
17. máj 2012

@dastien neviem sa vynadivat!!Bude krasny ten vas stokkacik.

dastien
17. máj 2012

@kilian co je bgb?bugaboo?

kilian
17. máj 2012

@dastien hej

livsa
17. máj 2012

@dastien to je uzas 🙂 A vies take usit do akehokolvek kocika? S takym potahom ma clovek pocit, ze ma novy kocik 🙂

dastien
17. máj 2012

@livsa do akeho kociku myslis?

mima01
17. máj 2012

@dastien jeeeeej, to je paraaadne. Sikulka! 😉 Krásny bude stokkacik. Potahy ides z takej istej latky sit?

dastien
17. máj 2012

@mima01 ano ano z tej istej.len strieska bude z hora taka kvetinkova a z vnutra jednofarebna

mima01
17. máj 2012

@dastien paaanecku, klobuk dole, ze si sa do toho pustila...si to sem ani nemala davat, teraz ta tu budeme vsetky otravovat, ze aj my chceme 😀 😝

dastien
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kilian
17. máj 2012

@dastien veru,teraz sa nas uz nezbavis.

mima01
17. máj 2012

@dastien nooo, dievca, tak sa priprav na kopec objednavok 😝 Veru uz sa nas nezbavis 🙂

dastien
17. máj 2012

@mima01 mna to bavi takze v pohode 🙂))))