Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mirkadena
19. jan 2011

@janka2110 ahoj, tak to si si vybrala super, fialový je nááááádherný, náš keď sme ho kupovali, tak sme ešte nevedeli na 100% pohlavie, vlastne ani teraz to nemáme na 100% potvrdené,tak sme radšej vybrali béžový. Ale fialový sa mi páči najviac.... 🙂

mirkadena
19. jan 2011

@janka2110 potom tu hoď fotky, ešte také prekvapenie ja som ku winter kit dostala aj tašku bielu, čo som nečakala, tak potom daj vedieť, či aj ten tvoj mal taštičku....je celkom zaujímavá 😉

janka2110
19. jan 2011

@mirkadena dakujem 😵
No mm sa vobec nepacil ked som mu ho ukazovala na nete.
On chcel cerveny,ale ten mali iba jeden a ten bol na predajni ako vzor a
bol uz spinavy a na dalsi by sme museli cakat asi mesiac...
A to by som nevydrzala 😀
Ale ked ho videl na zivo 🙂 uznal,ze je krajsia farba ako na obrazku.
Este by som chcela objednat ten letny set nech to mame komplet 😵

janka2110
19. jan 2011

@mirkadena viem,ze je taska...videla som to v obchode...
Ale neviem ci bude aj k tomu fialovemu..potom dam vediet...
Idem ti ho odfotit 😵

janka2110
19. jan 2011

takze par foto..
a ja ako mama troch deti som si kupila aj take haciky na tasky..
vsak clovek nikdy nevie 😀
a kupili sem aj drzak na flasku a pedanu pre dalsie dieta...to ked sa Chiara nebude chciet chodit 🙂
ale ja som kupovala iba sportovu verziu...vanicku mi uz netreba..

lenocka23
19. jan 2011

@janka2110 je uuuuuzasny... keby sme mali babu a par mesiacov nekor, urcite by som si tiez vybrala tento.. 🙂 (mame model olive z 2009)

janka2110
19. jan 2011

@lenocka23 dakujem 🙂

mirkadena
19. jan 2011

@janka2110 krááááááááááááááásny 🙂

andrejo
20. jan 2011

@lenocka23 Keby sme mali babu a o par mesiacov neskor tak vezmeme cerveny/borodovy. Takze ziena moje tu nezavadzaj ludi ;) 😀

lenocka23
20. jan 2011

@andrejo haha... z modelu 2010 jedine tento... 😀

andrejo
20. jan 2011

@lenocka23 este ze nemame dievca a o par mesiacov neskor 🙂

andrejo
21. jan 2011

inak ale je pravda ze 2010 ma niektore veci dotiahnutejsie ako zimna sada a podobne na druhej strane farebne to je trochu horsie. No a aj ten fusak novy sa mi nepaci tak ako ten co mame z 2009. Aby decko bolo v kozusine to aky pako vymyslel?

danielle25
22. jan 2011

@andrejo nemozem suhlasit 😠 my sme kupili k nasmu modremu stokacu modry winter kit, nanoznik aj tu kozusinku, je to krasne a teplucke, nasmu malemu sa v nom bude zarucene pacit 😵 a hlavne, ked bude von minus neviem kolko a bude "zamrznuty" po mne 😀 a ten rukavnik je super! Uz sa tesim ako nazivo budeme testovat buducu zimu 🙂

nadja11
22. jan 2011

na tom winter kit-e mi vadi jedine, ze ta kozusina je umelina, a rukavnik by mal byt podla mna hlbsi, pretoze ked tam dam ruky, mam ich takmer cele nechranene, aby sa 100% vyuzil by som musela drzat tu rucku vzadu, ale mozno to vychytaju v novej kolekcii 😀 alebo mam naprd ruky....🙂)

lenocka23
22. jan 2011

@danielle25 No ako poznam nasho maleho, mal by to furt v ustach, preto nas to nejak neoslovuje.. (andrejo je moj mm) keby to bolo napr.ovcie runo, bola by to ina rec... 😉 🙂
@nadja11 Ja chcem skusit ten rukavnik usit, tak aspon viem na co si mam dat pozor... (ze dakujem 🙂 )

danielle25
22. jan 2011

no nam to vyhovuje 😀 a ta kozusinka do kocika je prava ovcia... na winter kit-e je umela.

lenocka23
22. jan 2011

@danielle25 jaaaaj... 🙂 no aj tak je to uz teraz jedno, tuto zimu prezijeme a na buducu mozno ani kocar uz nebude treba... 🙂

denusa
24. jan 2011

ahoj smouli229, práve si čítam príspevky ohľadom kočíka stokke a takisto ako tebe aj mne sa veeeľmi páči. Píšeš, že sa ti ho podarilo objednať za veľmi zaujímavú cenu, naozaj ťa tá trojkombinácia vyšla super. Ja mám termín začiatkom marca a doteraz som nebola rozhodnutá, ktorý kočík, ale tento by som brala všetkými desiatimi, keby sa mi ho podarilo kúpiť niekde výhodne. Fialový je nádherný čakáme dievčatko.. Prosím poraď kde by som ho kúpila za takú cenu.

Ďakujem, Denisa 🙂

denusa
24. jan 2011

baby a takisto sa pridávam k priaznivcom kočíka STOKKE, aj keď ho ešte doma nemám prelúskala som už plno stránok odkiaľ ho výhodne objednať, takže keď sa nájde niekto kto poradí budem len a len rada 😉 je úúúúúúúúžasný

andrejo
25. jan 2011

no neviem o kolko lacnejsie ho dostat ale ja som nenasiel ziadnu stranku kde by vysiel nejak zazracne lacnejsie. Teraz su tie kociky uz od 800€ a mas v tom aj zaruku a cely servis ak by nieco bolo treba. Takze neviem ci sa oplati objednavat ho niekde vonku.

denusa
25. jan 2011

na lullabys.co.uk som ich našla kombinácie v dobrých cenách, ale ani jednu kombináciu nie je možné objednať... neviem prečo, takže ešte pokukám kde sa dá, a chcem sa opýtať za fusak ku kočíku, babo sa narodí okolo 11. marca mám si objednávať fusak k nemu, lebo potom už bude teplejšie a premýšľam, že si objednám fusak len na športovú časť, ktorú by som už pravdepodobne využívala nasledujúcu zimu. a tam mi treba ktorý??? ten s predelenými nôžkami, alebo klasika?

nadja11
25. jan 2011

@denusa da sa aj z babyonlineshop.de

andrejo
25. jan 2011

699€ + doprava .. to podla mna najdes aj na SK. teda podotykam len za sportak.

lenocka23
25. jan 2011

@denusa staci ti ten fusak s predelenymi nozkami... my mame tiez len ten a pouzivala som ho aj do vanicky...

denusa
25. jan 2011

ďakujem za infošky, už googlujem, dám vedieť čo sa mi podarilo nájsť

andrejo
25. jan 2011

@denusa skus sa pozriet v Kike. Viem ze oni maju nejaky program novorodenecky kde davaju aj zlavy. No a ak to skombinujes mozno to vyjde aj menej ako ked to objednas zvonku a zaplatis dovoz.
Inak potom este babymarket v BA. v Pre deti sme ho kupili my (lenocka23 a ja) ale tam uz nechodime lebo boli vo vsetkom drahsi a neochotny. V Babymarkete sme kupovli vsetky dalsie veci potom. Dokonca sme tam objednali nahradne kolesa ak by niekedy bolo treba.

danielle25
25. jan 2011

@denusa my sme ho objednali tiez z tejto stranky este minuly rok v decembri, naozaj tam bola najlepsie cena aj co sa tyka doplnkov. Vsetko super prislo, takze mozem stranku odporucat. Prave som na nu klikla a mas pravdu...asi prerabaju ceny...mozno na este lepsie 😉

denusa
25. jan 2011

@danielle25
som zvedavá, možno máš s tými cenami pravdu, mohlo by to tak byť 😝 fakt mali skvelé kombinácie a perfektné ceny, teraz mi už vôbec nevyhadzuje ani ponuku na tej stránke, uvidím poslali mi baby nejaké odkazy aj na iné stránky tak si ich idem posurfovať čo zaujímavé nájdem, môj drahý je už napoly zlomený že môže byť 😝 musím rýchlo konať kým si to nerozmyslí 🙂

danielle25
25. jan 2011

@denusa veru- veru, konaj rychlo 😀 ale urcite sa mu bude pacit! Neviem, co moze byt s tou strankou...skoda. Skus im napisat mail, urcite odpisu. Ja som vpohode, celu objednavku, riesila s nimi mailami... A dodavka bola za styri dni od objednania 😲 na to, ze z Anglicka, tak expresne, mozem povedat.

denusa
25. jan 2011

@danielle25
len tak mimochodom pozerám, že máš termín 1.4. vtedy sa narodila aj moja mamina, super termín 🙂