Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
5. okt 2011

@kilian 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kilian
5. okt 2011

@hajanka a aky je?juj,ako rada by som to videla.uz si nafotila?

hajanka
5. okt 2011

@kilian jeeeej ahoj, konecne ta vidime 😀
vyzeralo to velmi dobre, len s kitom bude este lepsie, lebo ta strieska klasicka nie je taka tmava ako kit. Bambula tam cucala ako pat penazi ani nepipla 🙂 ako v bunkri.
nefotila som este... so storm coverom, ja som zacala fotit, spravila som asi 3 fotky a dosla mi baterka na fotaku, zatial som ju este nenabila. A nemozem pridavat fotky do diskusie ☹ ak to pojde a bude pofotene, tak ukazem 😉

kilian
5. okt 2011

@hajanka dakujem...
ked to nepojde,posli email..a dokedy budeme cakat,kym to pojde??uz ma to nebavi... 😠

hajanka
5. okt 2011

@kilian nesim ako dlho to bude trvat! uz som pisala aj na nahlas chybu a furt nic. Skusala som sa dokonca prihlasit aj cez Mozillu a dalsie prekvapko ma cakalo, nechcelo mi zobrat prihlasovacie udaje, tak nic z toho... este pockam a ked nepojde, poslem cez mail, ale musim este dofotit 😀

kilian
5. okt 2011

jeeeeeej idu mi nahrat fotky. 😀

kilian
5. okt 2011

@hajanka ale len do albumu!!! 🙄 😠

hajanka
5. okt 2011

idu? idem aj ja skusit!

nejdu ☹

hajanka
5. okt 2011

@kilian 😀 😀 😀 mi prislo smiesno 😉

kilian
5. okt 2011

@hajanka ja som tiez len isla skusit a do albumu viem nahrat,ale do diskusie neide. 😠

hajanka
5. okt 2011

ideeeee 😀 zatial len tolko mam nafotene, to boli prve dve cvaky a skapala baterka. Idem ju dat hned nabit.

zajo79
5. okt 2011

@hajanka pre chlapca mas fialovy fusak aj kit?

ja skapem aky kocik fajnovyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hajanka
5. okt 2011

@kilian Martijasen mi poradil updatnut Safari, ja som mala verziu 5.0, uz je 5.1, tak skusa aj ty

hajanka
5. okt 2011

@zajo79 to je pre dievcatko, sestrina bambulka 🙂
ale ja by som kludne aj pre chlapca!

hajanka
5. okt 2011

sorry za preklepy, pisem rychlejsie nez rozmyslam 😀 ale som happy ze mi tie fotku idu 😀

zajo79
5. okt 2011

@hajanka skoda ze nemam babu.. ta fialova..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach

ja mam neaky vnutorny problem pre chlapca uplne cely cerveny kocik. kit je v pohode cerveny, ale kocik mi uz pride moc..
a pritom cervenu milujem zo vsetkych najviac!!!

cize vedie bledomodra...

hajanka
5. okt 2011

@zajo79 ano, bud cervena alebo bledomodra sa aj mne velmi paci!

kilian
5. okt 2011

@hajanka jeeeeej,super.je nadherny!!!!!!!!! 😵 😵 😵
musim aj ja moj vybrat z auta a vyskusat ako sa to k tomu hodi...

janga
5. okt 2011

@hajanka kraaaasa, ja sa uz tak tesim, nas uz cestuje z Nemecka 😵 😵 😵

jessicax
5. okt 2011

nasadila, pofotila 🙂 Ale nechala som tie povodne uchytky a na tie som nasadila striesku

jessicax
5. okt 2011

@lenocka23 jasne, pridi, pridi, cakame ta 😉

jessicax
5. okt 2011

@hajanka krasna je ta fialova 😵 😵 😵

hajanka
5. okt 2011

@jessicax jejeeeej fantasticky to ladi, super vyzera!!!!!! Krasne skombinovane! a ten strieborny kit je ozaj krasny!

jessicax
5. okt 2011

@hajanka ano je krasny a tie rukavicky eno nuno 🙂

pallacinka
5. okt 2011

@hajanka @jessicax Nadherne su vase kociky, tusim sa prvykrat normalne tesim na zimu (a tusim nie som sama 🙂)

desinka10
5. okt 2011

Ahojte, hlasim sa k vam, tiez som STOKKE POZITIV. Termin mam v januari, tak onedlho mozno uz objedname. Len dnes som sa informovala v babymarkete, a vraj sa chystaju nove farby od januara, ale ze ani im zatial nechcu prezradit ze ake. Tak ak by ste niektora niekde vynuchala nejake info tak sups s nim sem. Nechcem sa unahlit. Strasne sa mi paci fialovy, ale budeme mat chlapca takze nic. A z ostatnych farieb si neviem vybrat. ☹ Keby tak chceli zaradit taku cokoladkovu.......taka este nebola, no ale pochybujem.

kilian
5. okt 2011

@desinka10 vitaj medzi nami.to mas pravdu taka pekna cokoladova by bola super,alebo nejaka farebna kombinacia. 😀 ale mne je to nanic,uz novy nekupim... 🙄

hajanka
5. okt 2011

@desinka10 to som tiez zvedava, ci a ake budu nove farby, presne, nejaka farebna by sa hodila 😀

... oranzova a zlta uz bola, biela tiez... co ja viem aka este 🙂

desinka10
5. okt 2011

Mozno len ine odtiene..... 😒

lenocka23
5. okt 2011

tak davam nieco na pobavenie.... baby mozte sa citit ako celebrity.... 🙂 🙂 fakt mi je luto ze ho uz nemame... 😝 😀 😀 😀
http://www.pluska.sk/soubiznis/spravy-klebety/n...