Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vevika
17. feb 2013

@cawes pláštenka na vaničku aj na šporťák je súčasťou a takisto aj sieťka proti hmyzu. Do hlbokej vaničky môžeš v pohode použiť lodger. Moja malá spávala v hlbokom do 6 mesiacov, zmestila by sa aj dlhšie, ale nechcela tam už byť lebo nevidela 🙂 Teraz má 2 roky (95cm) a zmestí sa do športovej časti úplne v pohode aj s fusakom.

cawes
17. feb 2013

@vevika dakujem za info ja budem kupovat uz len sportovu cast, vanicka mi uz neni na nic maly ma uz 6 bude mat 7 mesiacov. Len sa bojim ze zase zainvestujem peniaze a potom sa mi tam neda atd. Ako je to ked sa ide do lesa na prechadzku? Alebo nastupovanie do vlaku, do takeho co ma schody. A nevyzera v tom tvoja mala ako keby jej to bolo male? Ma to pohodlne? KOlko vazi? Prepac asi vela otazok ale ja som taka zmätena ze co mam robit. Chcela som ho nez sa maly narodil, no mm sa nepacil kupili sme iny cenovo rovnako ako stokke a teraz po pol roku zacina neak nefungovat. Je super ale raz tu treba namazat, tu treba utiahnut atd no nebavi ma to. Tak mi povedal ze nech teda kupime sportovy stokke. Najprv som bola stasta ze ho teda pojdem kupit ale bojim sa ze co ked nebudem spokojna. Co ked bude po chvili maly, co na zimu ako maleho zababusim atd. Videla som tie winterkit ale to sa da dat len ked je to v tej pozici na lezanie ci? no fakt neviem mam zmätok

cawes
17. feb 2013

a este som ho nasla na tejto stranke http://babiecare.com/index.php?route=product/ca... za 550 libier co je 640 euro aj z postovnym len sa trosku bojim

luly3
17. feb 2013

@cawes ahoj 🙂 ja som kúpila stokke, keď mal malinký 7 mesiacov 🙂 tiež som nebola veľmi stotožnená s tým kočíkom, dnes si dovolím tvrdiť, že je to kočík najkrajší najlepší a najmilovanejší 😀 😀 😀 😀 som sním spokojná úplne vo všetkom 😉 😉 😉 a teraz má malí 15 mesiacov a teda vôbec mu nieje malí 😉
@cawes túto stránku nerieš, ak tak tá DE je úplne spoľahlivá 🙂 inak aj na bazáriku máš stokke kočíky len športové časti, nepozerala si??? či len nový chceš???

cawes
17. feb 2013

@luly3 takze tu anglicku r neodporucas, no na de som ho nenasla zrovna lacny. Nemusi byt len novy niektaj zanovny len nechapem ked niekto pouziva kocik rok a predava ho za 800 euro tak to si uz kupim novy

luly3
17. feb 2013

@cawes nieže neodporúčam, ešte som nepočula o nikom kto by odtiaľ objednával je to neoverená stránka 😉 😉 😉
z DE kočky objednávali a všetko ok 🙂 🙂 🙂aspoň čo som ja postrehla 🙂 🙂 🙂
hej stokke si drží cenu 😉 😉 😉ale sú tu kočíky aj pod 600€ treba pozerať 😀 😀 😀

vevika
17. feb 2013

@cawes moja malá váži 13kg, každý si myslí, že má o dosť viac ako dva roky, lebo je fakt dosť veľká. Do kočíka sa zmestí úplne pohodlne, ešte tam má aj rezervu a to je v bundičke a s fusakom. A spí mi v ňom každý den 3 hodiny v kuse, tak usudzujem, že sa tam cíti pohodlne 🙂 My bývame na konci mestečka pri lese a zatiaľ som nenatrafila na terén, ktorý by sme neprešli a to chodíme skôr po necedtách ako cestách 😀 Ani v hlbokom snehu sme nemali problém. Winter kit sa dá používať v každej pozícii.

vevika
17. feb 2013

@cawes pozri na stranu 470, tam mám aktuálnu fotku malej v kočíku.

cawes
17. feb 2013

@luly3 nasla som a uz som aj z jednou rodinkou v kontakte

@vevika ja uz som taka vystresovana ze uz neviem co robit
strasne ho chcem ale ako sa nam teraz tento zacal kazit tak sa bojim ci mam kupit novy ci nie nieco sa pokazi nahodou a co potom no som fakt k.o.

cawes
17. feb 2013

@vevika idem kuknut

vevika
17. feb 2013

@luly3 pod 600€ sa predávajú väčšinou staršie typy

cawes
17. feb 2013

@vevika jeeej tak to nema chybu. Paradne to vyzera. Ja len dufam ze moj maly nebude tak rychlo priberat ma 6 mesiacov a 8,5 kg tak mam strach

cawes
17. feb 2013

@vevika tento co je na bazosi je novy typ kukni a povedz co si myslis je taky bezovy za 570

luly3
17. feb 2013

@cawes ten je novší typ 🙂 🙂 🙂
@vevika nájde sa sem tam 😉

vevika
17. feb 2013

@cawes áno je to nový typ 🙂 Neboj to priberanie sa už spomalí a okolo roka sa úplne spomalí, naša malá pribrala za rok len 1,5 kg

cawes
17. feb 2013

@vevika tak to dufam lebo z ho nevladam nosit

cawes
17. feb 2013

@petra2012 ahoj skusala si tu stranku z tou odpovedou v anglictine lebo ja som to tiez nasla.

cawes
17. feb 2013

myslite si ze mozem mat cerveny stokke pre chlapca?

vevika
17. feb 2013

@cawes jasné! Aj moja segra má červený pre chlapca ( veď aj Ferrari je červené😀)

cawes
17. feb 2013

@vevika pravda , nasla som super set ma to aj vanicku, sportovu cast, fusak, sommer kit maxi cosi. Len ten sommer kit je novy uplne novy este ho nepouzili a je dievcensky tak by som ho predala. Tak ak ma niekto zaujem moze sa kludne ozvat rada ho predam aj z adapterom na maxi cosi.

veronica30
17. feb 2013

@cawes a aka je cena?

cawes
17. feb 2013

@veronica30 celeho setu?

klarawerder
17. feb 2013

@cawes Tak pro představu 🙂

cawes
17. feb 2013

@klarawerder jeeej ta je krasna ta tmavsia sa mi paci viacej taka by mohla byt 🙂

cawes
17. feb 2013

Chvalim sa mame stokke cerveny 🙂 zajtra budu fotky

angelina987
17. feb 2013

@cawes Gratulace, jaký je prosím ten SK a jaká cena?

cawes
17. feb 2013

sommer kit je zo starsej kolekcie taky ruzovo sedy z listkami cena sa mozme dohodnut.
http://www.backinaction.co.uk/xplory
skoro taky ako je dole ten pink ale neni uplne pink vyzera byt taky bezovy s cervenymi listkami

cawes
17. feb 2013

pridavam fotku sommerkitu na predaj tak isto aj adapter na predaj cena dohodu

deyana
17. feb 2013

holky, jdou sundat přední otočná kola???

cawes
17. feb 2013

@deyana som nova stokkacka ale co viem tak sa daju kupit nahradne takze asi ano