Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
5. jún 2013

Ahojte, my sa chystáme prezliecť a čo Vy? 🙂 Melangáčik prešiel 1. praním a veru látka je stále rovnaká, napnutá, krásna a pevná.Vôbec na nej nebolo vidieť znečistenie ale tak pre dobrý pocit... melange poťahy sú jedinečné...
Oprali sme aj SK, lebo tá vôňa novoty bola taká zvláštna, ale už je krásne voňavučký . 🙂
Ešte to slniečko,však? Možno ho privoláme, tešíme sa na leto . 🙂

miatara
6. jún 2013

Zdravim, muzete mi prosim nektera poradit z jakeho roku je tento odstin STOKKE Winter Kit ? Diky🙂

milankovazuzana
6. jún 2013

@miatara je to WK, ktorý sa začal vyrábať v r. 2010 a bol v ponuke do 2012 , ešte sa dal aj v jeseni objednať.... ako nabehli white a black WK, tento z ponuky vyradili.

miatara
6. jún 2013

...dekuji moc za odpoved a jeste jeden dotaz - pasuje na kocarky od ktereho roku?

milankovazuzana
6. jún 2013

@miatara niet začo, nové modely V3 sa začali vyrábať od mája 2010 , takže na tieto až po dnešné-prakticky sa nezmenili tvarovo.

miatara
6. jún 2013

@milankovazuzana ...Zuzanko moc moc dekuji...a vznikl dalsi dotaz😉 uplne se v tom zacinam ztracet...mame tento kocarek a na stitku je rok vyroby 2007. Je takto z vyroby, nebo je nejak zkombinovany podvozek a nastavba sedacky s kitem?
Kamaradka ma kocarek take rok vyroby 2007, je to ten samy jako je cerveny na druhe fotografii.
Mam v tom pekny zmatek😉 Dekuji za trpelivost🙂

zlatino9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
6. jún 2013

@miatara oba podvozky sú staršieho dáta, ale na tom béžovom kočiariku je sedák z V-čiže model-s tým bielym kolieskom a na ten sa dajú dať všetky kity.

ikarkulka
6. jún 2013

@milankovazuzana No asi taky vyperu, když to vidím 🙂 My teda máme všechno taky čistý, ale jak píšeš - pro dobrý pocit. Hlavně ta nákupní taška, není špinavá, ale jak je nejvíc u země, tak si říkám, že trochu zaprášená bude.

miatara
6. jún 2013

@milankovazuzana ...Zuzanka, dekuji moc - mejte se krasne🙂

deyana
6. jún 2013

@ikarkulka k té pláštěnce, mně tvrdí každý něco jiného, mám tu na novější stokke, a sedí teda perfektně na hlubokou i sportovní verzi.. ještě jsem se ptala, když jsem to kupovala, na kterou nástavbu to je, a prý je to stejné tak nevím teda..

veronica30
6. jún 2013

nema niektora zaujem o potahy Brown? aj do vanicky🙂

kajakaja77
6. jún 2013

@zlatino9 ahoj a o ktorú kožušku ide na celý kočík alebo len na ruky? Neviem či sa dá niekde zohnať na concord.... 😉

milankovazuzana
6. jún 2013

@miatara rado sa stalo 🙂

milankovazuzana
6. jún 2013

@ikarkulka vieščo určite, ja keď som mala purple, tak na vrchu vždy bol vidno prach-mám ho v obyvke a tak mi to pilo krv, keď som sa na to pozerala, ale na melangáči fakt nič nevidno, ajkeď vieš, že tam je-lepšie mi to robí na nervy 😀

ikarkulka
6. jún 2013

@deyana Já žádnou druhou nemůžu najít a fakt si nevybavuju, jestli jsem měla dvě nebo jednu.
Mám tu s gumičkou, ne s drukama.
Asi to teda vyzkouším, jestli to sedí i na sporťák.
Ale třeba tady http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/pl... to mají uvedené na korbu a na sporťák, přitom na fotkách se mi zdá úplně stejná, tak nevím.

dolcee
6. jún 2013

@deyana já mám dvě pláštěnky. Mám kočárek rok výroby 2013, úplně nový a moskitiéru, vše v rámci základní ceny

sweet81
6. jún 2013

Já mám taky dvě pláštěnky

zlatino9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikolajova.zuzana
7. jún 2013

@ikarkulka podla mna su dve - podla mna ta na vanicku nema zips v strede, podla fotiek je tam rozdiel, na vanicku je priehladna cela a na sportiak vidno sivy zips na fotkach a si myslim ze su dve, ved aj tam je to na vyber ze ktoru chces :D teda si myslim :D

krovka9
7. jún 2013

baby prosila by som o radu ci nemate niektora skusenosti s firmou baby rox - je to anglicka firma a tu na slovensku ponukaju kociky stokke za dobru cenu, platba cez western union, za 2 dni ho mate doma. KOmunikujem s nimi, poslali mi aj proforma fakturu, ale aj tak sa bojim, lebo som na nete nenasla na nich ziadne referencie, iba to ze ta firma normalne existuje. Nestretli ste sa niektora s tym? diky moc

cawes
7. jún 2013

@krovka9 no keby mi niekto povedal posli mi 500 euro cez western union tak ho poslem kade lahsie. Posles a ked ti nahodoh nic nepride tak co? Lebo western union ti peniaze nevrati.

dolcee
7. jún 2013

@krovka9 přes western union nebrat.. Jedině na fakturu- převodem na účet.
Nechci nic soudit, ale platba přes WU je v podobných případech podvod.

krovka9
7. jún 2013

dakujem kocky, nepreviedla som to nastastie vdaka mojmu syncekovi, ktory sa vcera pocikal v aute ked sme sli na postu to zaplatit. nastastie zlaticko moje male.
urcite to bol podvodnik, aj ked vyzeralo to vieruhodne.

dolcee
7. jún 2013

@cawes jak je v US a co nakupuješ, podávej info 😉
@krovka9 to jsi udělala moc dobře si myslím.

cawes
7. jún 2013

@dolcee je tu super. Neskutocny zazitok. Prve dni bolo krasne slnecno tak sme behali po pamiatkach socha slobody, empire state, muzea atd. Nasli sme dizajn outlet zam sme nakupili par veci. Vceta sme nasli levis outlet takze sme pokupili vela rifli cca 35 euro za kus. Dnes sme boli v Macys najvacsie obchodne stredisko na svete malo 7 poschodi a patrilo mu cely blok. Tam sme pokupili topanky Guess a ine znacky za super ceny.
Este ideme neskor do dalsieho obchodu.
Zajtra rano do muzea a uvidime. Ono nakupujeme tak skoro stale 🙂 jaaaj a este som bola vo victoria secret 🙂 a idem si kzpupit paul frank tricko zatial mam len pyzamo. Malemu mam carters a levis za 7 $

juliaaana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dolcee
8. jún 2013

@cawes wow- to zní bezvadně. závidím 🙂 A co tam jezdí za kočárky, viděla jsi nějakého STOKKE?
Já tam jezdila před 10 lety, tam byly nákupky bezva. hodně sjem nakupovala v Marschalls a TJ MAX - outlety značkové.

cawes
9. jún 2013

@dolcee tj max mame kusok od hotela. Videla som zatial len jeden stokke. Ono tu sa s kocikom velmi chodit adi neda bud schody alebo vytlky. Inak tu maju same golfky aj male babätka som v nich uz vodela; hroza pozerat.

cerstvamamina
9. jún 2013

ahojte baby, chcem sa opýtať, či sa z vajíčka izi sleep dá nejako odopnúť strieška a vyprať, alebo či sa dá vymeniť za inú, Ďakujem