Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kajakaja77
4. feb 2013

@sabrinka26 a prečo cez teba??? 🙂 🙂 😀

sabrinka26
4. feb 2013

@kajakaja77 no ved ked tam mam akoze 'protekciu' 🙂

kajakaja77
4. feb 2013

@sabrinka26 jaaaj trošku som vypadla z kontextu.... No veď budeš nám to bybavovať..... Ale už teraz začni hľadať cestičky ako.... 😔 😀 😀 😀 😀

sabrinka26
4. feb 2013

@kajakaja77 :D sedi vec 🙂

kajakaja77
4. feb 2013

@sabrinka26 A tebe čo osmičkovalo predné koleso? Mne to začalo robiť zadné a stále sa to zhoršuje už som to dala na reklamáciu tak uvidím ako sa vyjadria.... Lebo mi to lezie na nervy.....

sabrinka26
4. feb 2013

@kajakaja77 hej, zacalo mi osminovat predne koliesko a suchalo mi o ten ramik.. tak som bola objednavat nove a mali na sklade,tak dnes to vymienali v obchode.. drzim palce, lebo mne to suchalo par dni a islo ma slaktrafit.. 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabrinka26
4. feb 2013

@teegreen nie,ja uz ho nemam v zaruke 🙂 ale potesilo ma to,ze to vyriesili takto rychlo,lebo povodne bolo treba cakat az do 1.marcoveho tyzdna..

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
4. feb 2013

@sabrinka26 tak našťastie ja ho mám v záruke.... Tak dúfam, že to poriešia ale ja to riešim v rakuzku...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka211
4. feb 2013

@teegreen pride mi celkom vtipne ze uz aj detske kociky sa fakuju 🙂
pre mna za mna, je mi jedno ci je nieco fake, ale clovek nikdy nevie ci je to fake toho typu ze tovaren co to v cine vyraba vyrobila nejake kusy 1:1 naviac a snazi sa ich predat v sivej ekonomike, alebo je to taky fake ze cinania priblizne okopcili dizajn a materialy tvorivo dotvorili ... to uz moze byt pri kociku dost problem - stablita konstrukcie, bezpecnost skladania, obsah skodlivych latok ... to pri fakovanom tovare nikdo nezisti ...

Asi s tym stokke ma fakt problemy, pozerala som ich stranku a maju tomu specialne venovanu celu kapitolu: http://www.stokke.com/en-gb/counterfeit.aspx odporucaju kupovat iba u autorizovanych predajcov, co je v pripade SR iba par predajni/shopov ... by ma zaujimalo ze ked ma stokke takuto politiku ochrany trhu, ako sa k stokke dostali ostatni predajcovia ktori ho ponukaju ???
Inak celkom by ma zaujimalo za kolko sa tu ponukaju tie lacnejsie? Predpokladam ze cinan preda poliakovi/madarovi, ten cechovi, od cecha kupi slovak a predava dalej 🙂 Mna teda ta cinska cena 300 usd dost pobavila 🙂

A ak ma niekto podozrenie na rozsirovanie falsovaneho tovaru, stokke priamo ziada o zaslanie informacie na cf@stokke.com.

kajakaja77
4. feb 2013

@kvetinka211 nik tu neponúka fejky...... 😉

dolcee
4. feb 2013

@vralen no já jsem si nakonec koupila Maxi Cosi Cabrio Fix. stála 3 tis. a adaptéry 500 Kč. Vybírala jsem hlavně podle váhy, protože ta originál STOKKE se mi zdála už moc těžká. Ale sedí tam lépe než to Maxi Cosi, ta se na těch adaptérech trochu třepe, ale budu ji nosit i v ruce a rozdíl ve váze je skoro 2 kila...

tatianaanela
4. feb 2013

Ahojte baby. Nepredáva tu niekto háčiky na stokke???

klarawerder
4. feb 2013

@teegreen Já jsem si vyměňovala všechna 4 kolečka a stály mě téměř 4000 Kč, což máš nějakých 160eur...

blondiee83
4. feb 2013

@milankovazuzana Maju tam len znacku Stokke, okrem kocikov aj ich nábytok, stolicky, atd.

lcsisi
4. feb 2013

kočky nemáte niekto fotku deky vo farbe PINK?na nete je tak odfotená, že vôbec nie je vidieť tie farby....ďakujem....🙂

milankovazuzana
4. feb 2013

@blondiee83 Fakt??? To by bol pre mňa sen 🙂 🙂 🙂 A môžeš si aj ihne%d kúpiť, majú vecičky aj skladom?Fúúú, ešteže je to od nás ďaleko, už by som sa išla kochať 😀

blondiee83
4. feb 2013

@milankovazuzana je to malicka predajňa 🙂 netuším, ktore veci môžu mat skladom, ale podľa veľkosti predajne asi veľa nie.

dolcee
5. feb 2013

@blondiee83 a kde je prosím ta prodejna?

blondiee83
5. feb 2013

@dolcee V Budapesti 🙂

katarina1008
7. feb 2013

@mimamima je to najlepší kočík na svete, my brázdime ulice už dva mesiace, po snehu, po ľade, z auta, hore dole, je to bomba. Splnil všetky moje očakávania.

miskasitka
7. feb 2013

Baby mam malinky problem...strieska mi moc nedrzi tvar, ked ideme po nerovnom chodniku alebo nejakom mensom schodiku tak mi strieska spadne dozadu...tak neviem ci mam nieco zle upevnene alebo aj vam to tak pada? ☹ dnes este k tomu pekne fuka a tak som musela drzat striesku, lebo moja mala nema rada ked na nu co len trochu svieti slniecko...

ustrachana
7. feb 2013

@miskasitka ak ju mas v sportovom kociku tak skus ju upravit kde sa to lepi na suchy zips skus zadnu cast sportovej casti nalepit vyssie - neviem ci sa pochopime, ale mavala som taky isty problem a vzdy ked to upravila to bolo ok 🙂

miskasitka
7. feb 2013

@ustrachana vdaka 🙂 nasla som ten suchy zips a prelepila, tak uvidime 🙂

klarawerder
8. feb 2013

@miskasitka Pokud nepomůže přelepení suchého zipu, tak zkontroluj klouby, kterýma se bouda polohuje...jestli se nepletu, jsou tam nýty...a pokud by byly povolené, pak by mohla bouda "padat" a musela by jsi asi
na reklamačku...

katty84
8. feb 2013

ahojte babenky, som tu sice nova a zatial stokee doma nemam, ale zvazujem nakolko sa my veeeelmi paci.viete poradit nejaku stranku kde su stokke kociky complety, neviem cinsu vyhodnjsie cenny v nemecku.viete poradit 🙂 dakujeem

veronica30
9. feb 2013

dievcata ktora ste prali tu striešku z winter kittu???prali ste to v pracke??nepokazili sa tie vystuze???a ktora ste uz davali do cistiarne ten rukavnik???bol ako predtým???

vralen
9. feb 2013

@katty84 ja som objednavala z babyonlineshop.de
uz ho mam aj doma 🙂 super komunikacia a cena bola o dost nizsia ako u nas