Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
16. mar 2013

@cawes Aha, tak dík, já kvůli tomu lezla na půdu...

klarawerder
17. mar 2013

Baby, ono to sem teda moc nepatří...ale nemáte někdo zkušenosti s objednáváním z Nextu z UK? Jak vychází poštovné a za jak dlouho to dojde? Dík 😉

pajka7
17. mar 2013

@klarawerder Z UK mozes objednat len ak mas UK adresu. Ak nie...naspodu je zoznam krajin...zadas si tu svoju a mozes objednavat. Ceny sa prepocitaju automaticky na €. Postovne je zatial free aspon na SK.Pride to tak za 3-4dni.

klarawerder
18. mar 2013

@pajka7 Jéé, dík moc! Už jsem se chtěla začít vztekat, že mi nepůjde objednat 😀

cawes
18. mar 2013

@ikarkulka prepac vidis ma nenapadlo ti napisat, som myslela ze to tu uvidis.

dolcee
18. mar 2013

ahoj holky, tak se Vám jdu pochlubit, jaká jsem blondýna...
V sobotu jsme jeli pro kočárek a pán vybalil všechny věci a my s manželem říkáme, ale to není ta barva, co jsme chtěli, my chtěli tuhle- a ukazujeme mu BROWN.
Pán říká, ale to je brown a ne beige, co jste měli objednané- no prostě faux pas.
Ale na naši obhajobu musím říct, že jsme mu ukazovali barvu, kterou chceme v obchodě a já si akorát myslela, že je to béžová- takže nám ten prodavač měl říct, že je to hnědá už hned, když jsme mu to ukazovali a objednávali.
Ta béžová fakt byla úplně světlunká a ještě se nám zdála trochu do zalinkava.
No nakonec uznali chybu, i kvůli tomu, že jim to trvalo 12 týdnů (tudíž žádný čas na reklamace nebo vrácení) a za 2 týdny budeme mít browna 😵
Krom toho ten člověk, se kterým jsme to objednávali už tam nepracuje a měl tam takových chyb více...

Takže už chápu, proč jste mi tu furt říkaly, jak je beige nepraktický... no jo, hlavně, že bude ten náš vysněný, sice později, ale bude. A kdybych porodila, půjčí nám ihned náhradní. Ale autosedačku máme a v rodině ještě jedno mimino, tak bych si kočár mohla i půjčít, ale snad to nebude potřeba.
Každopádně přístup majitele byl super!

ikarkulka
18. mar 2013

@cawes V pohodě 🙂 Koukám, že jsem tam zapomněla dát smajlíka, tak to asi vyznělo naštvaně 😅 😀
(ale nevšimla jsem si, že ti to tu už někdo psal, nestíhám všechno dočítat, tak proto jsem pro to lezla na tu půdu)

cawes
18. mar 2013

@ikarkulka ah nie co si v pohode. no mi hovor tiez neako nic nestiham 😀

zinoc
18. mar 2013

Ahojte chcela by som sa spytat ci tu niektora nema na predaj Stokke pink limitovanu ediciu.Dakujem za odpovede.Este celkom neviem ako to tu funguje som tu po prvy krat 🙂

wingsseven
18. mar 2013

ahojte, premýšľam nad stokkáčom, teda som preň rozodnutá, ale chcem sa spýtať, aký veľký je rozdiel medzi farbami black melange a blue melange. Nemáte náhodou niektorá info, či bude v nejakej predajni na jar akcia na trojkombináciu? Dakujem 😉

dolcee
18. mar 2013

@zinoc myslím, že ho tu nikdo teď neprodává...

@wingsseven zase bude veletrh v Praze FOR KIDS ( http://www.forkids.cz/2013/cz/intercept.asp ), kde se bude dávat sleva na 20% na všechno z prodejen Babiez, kde mají i stokke- pořídila jsem k němu ale Maxi Cosi, ta jejich sedačka je hodně těžká. Sleva se vztahuje samo i na e-shop, ale nevím, jestli jezdíš někdy do Prahy, nebo jestli by ti tam někdo vyzvedl poukaz, aby sis to pak mohla vyřídit pře e-shop...
a rozdíl v barvě- černý je takový jakoby režný žíhaný černo-bílý a modrý modro-bílý, až džínový možná...

V KIKA mají teď Tripp Trappku v akci za 3.999 Kč.

merryllinka
18. mar 2013

@wingsseven Já mám kočárek bluM a fusak blackM. Pokud nevíš, že jsou jiné tak to ani nepoznáš. Oba sou jako riflovina žíhaná. Black má zipy černé a je i prošívaný černou nití. 😉

wingsseven
18. mar 2013

@merryllinka, @dolcee ďakujem za info. Zajtra skúsim kuknúť vo viedni. Možno aj kúpim už? 😉

milankovazuzana
18. mar 2013

Tak kočky, tento rok nové SK nebudú, tu máte dôkaz - odpoveď jednej maminky priamo zo Stokke.
Sorry Lucia, not this year, check out the selection available here http://www.stokke.com/stroller/stokke-xplory/su..., thanks, Jennifer

cawes
18. mar 2013

@milankovazuzana oh no. A to som sa tesila ze ake farby budu ☹

cawes
18. mar 2013

@milankovazuzana inak sa mi zda ze tu otazku som im dala ja ze ci bude new collection of sommer kit and when

milankovazuzana
18. mar 2013

@cawes ništ nebude, tak aspoň vieme...

cawes
18. mar 2013

@milankovazuzana ach tak to aby som kupila blue pixel hmmm no tak nic dufam ze aspon wk budu nove

milankovazuzana
18. mar 2013

@cawes ja by som tak či tak kúpila bodkáčika, to je láska na 1. pohľad 😀

cawes
18. mar 2013

@milankovazuzana ktore teraz myslis toho blue pixel ci toho bezoveho?

cawes
18. mar 2013

@cawes nasla som dnes na bazosi a neviem ci mam kupit z bazaru ci novy

milankovazuzana
18. mar 2013

@cawes beige dots

ikarkulka
18. mar 2013

@milankovazuzana Tak to do háje, já jsem se na ně tak těšila ☹

milankovazuzana
18. mar 2013

@cawes no záleží v akom je stave.Niektoré mamičky sa o vecičky starajú a tak je niekedy výhodné kúpiť aj používaný-ono pixelové sú maximálne rok staré, takže aj je mamička zodpovedná, priloží Ti samozrejme obstarávací doklad kôli záruke...Samozrejme treba vedieť, či všetky druky držia tak ako majú...

milankovazuzana
18. mar 2013

@ikarkulka ja mám dušu na mieste, lebo aj tak by som nekúpila iný, aj keby boli novinky 😀

ikarkulka
18. mar 2013

@milankovazuzana My máme blue pixel, líbí se mi, ale doufala jsem, že přijdou s něčím novým, co se mi bude líbit ještě víc. Mám všechny doplňky koupený, tak mě svrbí ruce, ladila bych dál 😀

cawes
18. mar 2013

@milankovazuzana ah ten sa mi az tak nepaci, blue pixel mi pride taky vizualne lepsi. NO tak to som tiez rada ze nemusim cakat a mozem ho kupit. No uvidim napisala som jednej co ho predava ale urcite tam poslem niekoho z rodiny to omrknut ked tak,ale ako sa poznam aj tak kupim asi novy. Len som chcela trosku usetrit vratila som sa z nakupov z london takze vies ako som dopadla kazdy den next bola som asi v 5 roznych plus gap atd

cawes
18. mar 2013

@ikarkulka no tak ty si teda uz mas a premyslas o dalsom. Ty si ako ja furt nebudes spokojna stale treba ladit 😀 a ja som si este nechala usit podlozku na jesen/jar k tomu chranic na madlo (lebo nechcem to mat ako svinu) a radsej budem prat latku inu ako origos a este organizer dufam ze @klarawerder to uz ma a ze mi konecne posle neake fotky

ikarkulka
18. mar 2013

@milankovazuzana
@cawes
Mně se ten bodkatý líbí, ale spíš pro holčičku, to bych brala hned. Raději než ten pink. Ale pro kluka zase spíš blue pixel.

Hmmm, podložku jo? 😀 Že bych si taky něco spíchla?

cawes
18. mar 2013

@ikarkulka hej taku peknu z takej cierno farebnej latky no ved hodim fotky ked bude. Mne sa velmi pacia tie pixel ci uz blue alebo pink, no ale kedze mame doma pipika tak blue