Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
5. aug 2013

@teegreen tak to je mi jasne ze ak sa nieco stane asi som v zadnej casti tela, aj ked viem ze niekedy su vo firme stokke velmi mily a da sa zreklamovat priamo tam.

milankovazuzana
5. aug 2013

@teegreen tak toto by som sa neodvážila tvrdiť, toto posudzovať prináleží iným... na to musí mať človek relevantné dôkazy.Ja si skôr myslím, že tovar bol v poriadku, čo nebolo asi zvládnuté je obchod ako taký, skrátka biznis a veci vyplývajúce z neho-ako slušnosť, pricípy obchodovania. určite bolo aj veľa spokojných kupujúcich, ale boli aj nespokojné.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenulik1002
5. aug 2013

dekuji holky kolečka jsem sehnala v babiaze maly je tam na prodejni jupiiiiiiii.a tak keby mnela nektera zajem tak prodavam sveho fesaka s novyma kolama :(.

luciag3
6. aug 2013

Baby ahojte. pravdepodobne budem predávať Summer kit Blue Pixel. Mala by niektorá záujem? Pekný deň

jvesela
6. aug 2013

Dobrý den,
četla jsem zde pár komentářů na kočárek Stokke xplory.a měla bych na Vás velikou prosbu a dotaz. 😀
mám možnost tento kočárek koupit, ale je již po prvním dítku a je z roku 2010. Ve čtvrtek se na něj jedu podívat.Ale chci se zeptat zda tu někdo má již použitý kočárek a pokud ano tak zda byl v naprostém pořádku nebo byl nějaký problém, třeba s kolečky.Kočárek se mi moc líbí, ale bojím se že když ho koupím za ty peníze abych ho pak neposílala někam na opravu.
a ještě jeden dotaz bych měla a to zda náhodou nevíte zda by se dal koupit nový potah a kde ho seženu.
předem děkuji za odpovědi. Přeji Pěkný den Jitka

jannie88
6. aug 2013

Ahojda holky ,sháním na svůj Stokke purple přebalovací tašku, kdybyste nějaká prodávala, ozvěte se 😉 JInak nemusí to být nutně v barvě purple..díky moc 🙂

kristynakubecova
6. aug 2013

@jvesela Ahojky, nahradni potahy prodavaji v malviku.Ja mam kocarek z 2010 a byl v top stavu, jen jsem si ho v autorizovanem servise u Anny a Viktorie nechala promazat, vrzal.Stalo me to 400 Kc🙂.Ale jinak top stav🙂.

kostalovakaca
6. aug 2013

@zuuzka tak to je Škoda ze není na prodej zvlášť ☹ jsem se do něj zamilovala

dolcee
6. aug 2013

Holky SOS

Jsme v Chorvatsku a manžel dal rukojeť dolů (jako tu tyč do nejnižší úrovně) a asi prasklo nejaké lanko a nejde teď nahoru a ta sedá packa na posunutí tyče je uvolněná. Někdo má zkušenost? Co s tím tedka? Da se to nějak rozebrat a to lanko napojit nebo jak? Máme ještě týden u more, to tady bez kočárku nedám!

deyana
6. aug 2013

@dolcee Dá, musíš mít šroubovák s koncovkou T20, taková hvězdička. Odděláš to tam, je tam pár šroubků, a nasadíš to zpátky.

kristynakubecova
6. aug 2013

Holky nebudete se nektera zbavovat potahu na stokke evo? Krome modre na barve nezalezi, na stavu vicemene az na dirky taky ne🙂. Staci striska, potah madla a potah sedacky🙂.Diky diky🙂

jvesela
6. aug 2013

@kristynakubecova děkuji za odpověď ještě se kouknu na malvíku na potahy já je tam vůbec neviděla a ten servis je prosím kde?? díky

kristynakubecova
6. aug 2013

@jvesela ten servis je v prodejne anna a viktoria v hostivari. Tady je mail servis@ annaviktorie.cz

jvesela
6. aug 2013

@kristynakubecova ještě jednou děkuji za informace 😀

vera_t
6. aug 2013
milankovazuzana
6. aug 2013

Tu a teraz sa priznávam.Áno, som pozitívna...Stokke pozitívna 🙂 Poznávate sa?Verím, že mnohé maminky z Vás určite. 🙂 A tak mi možno dáte za pravdu, že takáto závislosť niečo stojí.Dosť stojí... A tak sa snažíme naškriabať kde tu akú korunku a postupne si kočiarik dovybaviť tými lákavými a tááák potrebnými doplnkami, skrášľovatkami a potrebnými vecičkami.Kupujeme cez SK +DE e-shopy, cez baby bazáriky, veď napokon ani ten náš koníkovský nieje výnimkou.A tak, keď si niečo kúpime a mnohokrát nabúrame rodinný rozpočet , snažíme sa kúpené vecičky používať a opatrovať s výhľadom toho, že keď nám budú nepotrebné tak ich predáme a poslúžia ďaľšiemu miminku a jeho maminke.Zrazu príde ako blesk z čistého neba lákavá ponuka na zakúpenie nových vecičiek za ceny použitých-z bazárika.Neodolateľné, však? Ani sme sa možno nezamysleli, ako je možné, že WK nestojí 279 ale 170€, SK 110 nie 169€, prebaľovacia taštička nie 109 ale 65€...a tak by sa dalo pokračovať...Zamysleli sme sa vôbec ako je to možné? Veľmi nie, však? A tak sa začalo objednávať a mamičky vo verjnej téme boli po čase i hojne masírované samotným predajcom i jeho stúpencami.Spočiatku všetko fungovalo fajn, nebol dôvod na obavy.Kto vie aspoň trošku čítať medzi riadkami mohol zbadať, že tu čosi nesedelo, ale čo? Prehnané glorifikovanie osoby, prehnané hodnotenia, prehnaná až okatá milosť predajcu, prehnané všetko... a to je veľká nerovnováha a neprirodzenosť.Ale ! Začalo pribúdať najprv pomenej, potom viac mamičiek na pochybách-či z nedodania tovaru v termíne, alebo jeho nedodaniea, problémy s reklamáciami a podobne.Len akosi tých poškodených a nespokojných mamičiek nebolo počuť, iba v zákulisí .Prečo?Neviete? Kto zažil s predajcom vzájomnú komunikáciu, tak vie svoje...
Najviac z toho všetkého vzišla jedna vec a to je dehonestácia značky ako takej...dehonestácia Vašich peňazí.A opäť otázka-prečo? Tak nech sa páči... všimli ste si, ako prudko klesli ceny na bazárikoch??? Nepríjemné, však? Mamina si kúpi nový WK za vyššie spomínanú cenu, ponosí mesiac a rozhodne sa ho predať.Ejha, má ho tam mesiac i viac a nič.Kýmj pred koncom roka sa použité predávali za sumy od 190-210€, na jar sa nedali predať pomaly ani za 150! Že sa prebaľovacia taška predávala za 80€ a teraz za 50???A tak by som mohla pokračovať....
nedalo mi túto situáciu - i v súvislosti s novou anti témou skupiny proti predajcovi pripomenúť, že tí, čo predajcu glorifikovali ho teraz naháňajú... paradox??? Nie, bohužiaľ pitoreskná situácia 🙂

dolcee
6. aug 2013

@deyana tak bohužel problém neni v te horni časti, ale někde dole :( tam to neuvolní tu vnitrni tyč, aby se dala vysunout nahoru, ach jo :(

kostalovakaca
7. aug 2013

Neprodavate některá wk?

kostalovakaca
7. aug 2013

Jinak se Vám chci teda pochlubit 5.8. Ve 23:55 se nám narodila krásná holčička Nelinka s mírami 47cm a 2430g

rodka
7. aug 2013

Maminky a stokacky, neviete preco je stokke vo farbe green light tak malo dostupny? manzel sa zamiloval do tejto farby, co je uz co povedat 🙂 ale kociarik planujeme kupit az okolo vianoc. na niektorych weboch pise, ze je predaj iba do vyprazdnenia skladovych zasob, na nemeckom webe kociarik v zelenej farbe ani neponukuju. diky za info.

vevika1
7. aug 2013

@rodka to je farba predminuloročnej kolekcie a už sa nevyrába... Takže ju zoženieš len tam, kde ju majú ešte skladom.

junkfoood
7. aug 2013

@milankovazuzana je to sila.. 😒

kostalovakaca
7. aug 2013
cawes
7. aug 2013

@kostalovakaca jeeej fa je krasna

kristynakubecova
7. aug 2013

@kostalovakaca Prekrasna princezna, gratuluji, hodne zdravicka, at Vam dela radost a roste jako z vody.At se ji ve stokkackovi krasne jezdi.Uplne lituju ze jsem ho nemela uz od narozeni dcery.Mela jsem jiz vyzkousene bugaboo, ale stokke je proste jednicka🙂

klarawerder
7. aug 2013

@kostalovakaca Krásná babulka!!! Pevné zdravíčko malé princezně a mnoho příjemně ujetých kilometrů v pohodlí Stokkáčka 😎

zienka1609
7. aug 2013

@kostalovakaca gratulujem a prajem vela zdravia 🙂

dolcee
7. aug 2013

Holky, tak zvedání rukojeti sami neopravíme :( kočárek musi do servisu. Grrr.
Snad mi půjčí jiný nebo nevím :( já jsem smolař a zrovna uprostred dovolené a pak mám jet ještě na Vysočinu :( samozřejmě se to stalo v nejméně vhodnou dobu.

milankovazuzana
7. aug 2013

@kostalovakaca prajem krásny život miminku, hlavne zdravíčko. 🙂