Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

radikuk
6. dec 2013

mala som doma dnes opravarov na zaluzie, taki mladi, este ani 30 nemali podla mna a ked odchadzali, pozeraju na moj stokkacik pripraveny na chodbe a vravia, ze krasny kocik, vraj taky este nevideli... 😀 tu v UK ich az tolko nie je a potesilo, ze aj chlapi vedia ocenit 😀

milankovazuzana
7. dec 2013

@klarawerder Klári, no s tým CS sme to teda vyriešili takto, keďže bolo u nás neskutočne veterno, malý spinkal a už spomínaní soudruzi z Nórska někde udělali chybu 😀 😀 😀

klarawerder
8. dec 2013

@milankovazuzana Zuzi, díky za foto 🙂 Malý je rozkošný, jak je tam zahnízděný 😀 Ano, když se to dole nepřetáhne i přes tu podpěru, pak se to dá nacpat i přes větší dítko...moje malá má tu podpěru zatím na té prostřední úrovni, ale než se rozčilovat a rvát to tam jak koza bobky přes podpěru, ačkoliv by se mi to podařilo, tak to taky radši přetáhnu jen přes fusak a vyřešeno...účel to splní stejně, a dokonce to zezadu lépe kryje...

timea777
8. dec 2013

Viete mi poradit kde kupit cierny winter kit, novy?
A tiez som stratila alebo mi pukla poistka na vanicku.... a neviem kde kupit?

DAKUJEM VEEEELMI PEKNE 😉

ifkael
8. dec 2013

@timea777 http://www.babycare.nl/stokke-stokke-xplory-win... a na newkids-online.de som ho videla

farea
8. dec 2013

@timea777 aj v babymarkete ho mali minuly tyzden

dolcee
9. dec 2013

Holky, kožešinku na strisce wk mám trochu přeleženou, jak narovnat? Jen kartackem to nejde. Mám to navlhčit?

carmelamichaela
9. dec 2013

Tak vcera sme mali priemeru so stokke xplory. Bola som milo velmi prekvapena a priatel takisto. Schody zvlada perfektne :O naozaj na jednotku a to chodim dve poschodia peso. Lahucko jednoducho ide uplne sam dokonca neskace a nebucha a da sa to zvladnut jednou rukou. A to som mala nakup nalozeny. Isli sme snim aj cez travu aj blato ani nesekol krasne presiel ako po betone. Je pravda ze je tvrdsi ale nepovazujem to za chybu nakolko maly mi v nom hned zaspinka. Dokonca maly mi v nom ani nepipne co som stastna lebo prave kvoli tomuto sme ho aj kupovali. Moj syn odmietal kocik ma 5mes reval jak tur v kazdom v stokke nie aj ked sa zobudi pozre ba mna a spinka dalej. Isli sme snim aj v autobuse nemusela som nic sklapat vyklapat a pod pekne som ho zaparkovala a bolo nikomu som nezavadzala s mojim byvalim kocikom to bolo vyklopit zaklopit a .... no otras. Kocik je naozaj fenomenalny a nedala by som ho za nic na svete. Sice priatel to vola ze transforners :D ale s casti ma pravdu po schodoch ide sam obrubniky ziaden problem a ani mekky povrch nebol nic nastup vystup s autobusu tiez bez problemu. Odkladaci priestor habadej pokial mate dole velky vak mi ho tam mame a narvala som tam neuveritelne mnozstvo veci 🙂 tiez som odsudila tento kocik ale teraz lutujem ze sme ho nekupili od natodenia.

Este sa chcem spytat aky je rozdieo medzi starou a novou konstrukciou ? Ja tam ziadny nevidim.

milankovazuzana
9. dec 2013

@dolcee nieeeeeeee, skús ju dať na balkón, keď bude vlhko, vlnené veci sa vo vlhkom prostredí narovnávajú, ale nesmie prísť do kontaktu priamo s vodou.

cawes
9. dec 2013

tak baby idem prispiet boli sme v horach, vysoko v horach v lyziarskom stredisku. Prvy den uz nasnezene bolo ale prisli sme vecer, a len vybalili auto,na druhy den rano som sa zobudila pozreal von oknom a bolo vela snehu neviem 20cm asi fakt vela vela Tak som nevedela co robit, kedze Tobias pozeral na sneh ako na zjaveenie odmietal po nom chodil tak som mala len stokke. A presli sme 20cm snehom ktory nebol odrhnuty, presli sme po uzkom zeleznom viadukte, presli sme aj ked fukalo. Dokonca som chodila na peso v snehu kazdy den na plavaren, TObias si lezal vo fusaku navrch SC a bolo super teplucko.
Takze za seba mozem povedat len tolko ze som s kocikom max. spokojna nelutujem ani jedneho eura, som strasne rada ze mam fusak davala som ho aj do sani a som rada ze existuje strom cover

anita
9. dec 2013

@vero02 kde si kúpila kočík Stokke?

lala123
9. dec 2013

Ahojte dievčat uz som písala na predchádzajúcej strane , nepredavate niektorá stokke vo farbe pink? Chcela by som radšej nový ale v tejto farbe kedže je to limitka z roku2011 ho uz nikde nezozeniem. Alebo predsa? Neviete poradiť? Dakujem

kuko7
9. dec 2013

@lala123 videla som v bazariku 🙂

chani23
9. dec 2013

@cawes ja som dneska 1x otestovala SC.. Maly bol od rana mrzuty, jedovali ho zubky. Nechcel sa hrat, spinkat a kedze bol nevyspaty, bol este horsi. Cely den prsalo a fukal vietor, takze aj prechadzku som zamietla. Nakoniec som to vzdala, zababusila ho do nozickoveho fusaku a kedze stale prsalo, dala aj SC. Prechadzali sme sa v dazdi a maly spokojny konecne zaspinkal.. Bol v suchu, neparil sa pod igelitom, takze prespal celu hodinu 🙂 takze konstatujem, ze WK je super vec a oplatilo sa investovat 🙂

milankovazuzana
9. dec 2013

Ja som dnes testla pre zmenu vodeodolnosť samotného WK v dnešnom lejaku a nášho ED fusačiku a môžem zodpovedne povedať, že obe veci zostali zvnútra absolútne suché.A to tu lialo dosť husto, žiadna pláštenka nieje nutná a už vôbec nie v snehu...(kožušinky šli dolu, lebo tie by to už nerozdýchali 🙂 )

klarawerder
9. dec 2013

@chani23 Tak to je 🙂 Neznám žádnou mamku, co koupila WK a litovala by...je to opravdu praktická věc...osobně by mně porazilo vozit malou v zimě pod pláštěnkou 😀

klarawerder
9. dec 2013

@milankovazuzana Taky jsme dávali WK zátěžový test v dešti...stejně tak bez kožešinek...a nejenže nic nepromoklo, ale tím, jak je impregnovaný, tak se do něj ani kapky nevsáknou a sklouznou pryč 😉

milankovazuzana
9. dec 2013

@klarawerder áno, presne tak. 🙂 Raz darmo, WK je nielen pekný, ale i funkčný. 🙂

petkaa28
9. dec 2013

Baby možem otázku? Asi ma vysmejete :D aký je rozdiel medzi storm cover a winter kit? Či je to to iste, len dva názvy? Ďakujem 🙂

ikarkulka
9. dec 2013

@petkaa28 Storm cover je část Winter kitu, je to ten vršek, který se dává přes tělo a nohy dítěte - nánožník.

petkaa28
9. dec 2013

@ikarkulka ahaaaa 🙂 a to sa kupuje zvlášť, či je to uz v rámci wk? 🙂 prepac, za blbi otázku, ja ho este stále okukavam :D

klarawerder
9. dec 2013

@petkaa28 To je v rámci WK - WK sestává ze zadního potahu sedačky, boudy, rukávníku a onoho CS-Storm coveru jakožto nánožníku... 🙂

petkaa28
9. dec 2013

@klarawerder ďakujem 🙂

dolcee
10. dec 2013

@milankovazuzana tak venku s nim jezdím a kozesinka se nenarovnala :(

milankovazuzana
10. dec 2013

@dolcee a to máš od začiatku?

cawes
10. dec 2013

@dolcee nedala by si fotku tej skrivenej kozusinky?

lada19
10. dec 2013

Devcata, mam na vas dotaz. Mate nektera Stokke autosedacku Easy Go? Potrebovala bych vedet, jestli tam jde nejak nastavit delka pasu?

klarita1979
10. dec 2013

@lada19 ja mam easy go autosedacku, vzadu je taky kryt, ktory otvoris a zdvihnes taku malu paku bud smerom hore alebo dole a nastavis si vysku pasov a dlzku pasov nastavujes vpredu medzi nohami take sive tlacitko...dufam ze som to napisala zrozumitelne.... 🙂

mimi27712
10. dec 2013

@dolcee aj j mám takú pokrčenú od novoty

lada19
10. dec 2013

@klarita1979 dekuji mockrat 😀 jsem zvedava, jestli to pomuze. Mela jsem totiz problem tam vtesnat meho novorozeneho chlapecka. Otestuju to a dam vedet, zda pomohlo 😀