Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

drak25
5. jan 2013

ahojte nemáte skúsenosti s golfáčom Elodie Details biele bodky?

kilian
5. jan 2013

@ustrachana v babyone vo viedni maju scoot len vo Farbe purple.v ostatnych som ti mohla zistit...vsak tu byvam. 😉

vevika
5. jan 2013

Scootik melangáčik už brázdi ulice mesta 😉 @ustrachana 🙂

ustrachana
5. jan 2013

baby je doma 😀 ano @vevika napisala spravne, troska som ho otestovala 😀DD

kilian
5. jan 2013

@ustrachana aky je?????nehodis Foto??pls

milankovazuzana
5. jan 2013

@ustrachana fíha, už si doma? Akí ste boli friškí-vzali a uekali domkov.No keď budeš mať času, tak zhodnoť aspoň cca a nejakú tú fotienku keď pridáš, juj, zvedavá som... 😀

ustrachana
5. jan 2013

baby nie som doma teraz, som u nasich, vecer hodim foto ked prideme domov v normalnom case 😀

milankovazuzana
5. jan 2013

@ustrachana teším sa 🙂

sendy111
5. jan 2013

predava niekto kocik celu 3 kombinaciu stokke xplory???

milankovazuzana
5. jan 2013

@sendy111 Na bazáriku máš beige... a za dobré peniažky a vo výbornom stave, maminku poznám, kočiiarik je opatrovaný... má sice športiak a vaničku, ale sedačku v po dokúpiš tiež v bazárikoch

milankovazuzana
5. jan 2013

@mima01 Miriiii, ako nosič, v akom je štádiu?

ikarkulka
5. jan 2013
maminamaja4
5. jan 2013

@sendy111 suhlasím,ta beige trojkombiacia je za vyhodnu cenu a najnovší ročník,autosedacku si kup radšej stokke izi-go je lahšia, ja som mala maxi-cosi a bola super,lahučka a babo je v nej skoro v ľahu,takže sa aj v poho vyspal. Mala som cabriofix,ale na bazoši som videla maxi cosi peble cca za 100 eur,je trosku vačšie. Mojmu 10 kg 7 mesacnemu bol už cabriofix maly:[,teraz v zime.

kalista
5. jan 2013

@ustrachana aky jeee? Foto pls z kazdej strany :D za vsetky ti vopred dakujeme :D

miskasitka
5. jan 2013

Baby prosim vas davali ste do stokke sportiaku aj 4-5mes babo?aj ked samo este nesedi...v popise kocika som nasla ze sportiak je od 9mes...este ho len idem kupit tak neviem ci mam este cakat.dik

borja
5. jan 2013

chcem sa opýtať na váš názor, oplatí sa kúpiť športový stokke skoro pre 2ročné dieťa?

mima01
5. jan 2013

@ustrachana juchuuu, juchuuu, moooc som zvedava na prve reakcie 🙂 A foteeeees 😝
@milankovazuzana zlatinko nijak, neozvala sa mi, a pritom bola prihlasena aj vcera aj dnes 😒

milankovazuzana
5. jan 2013

@borja Jasné, bez váhania.

drak25
5. jan 2013

@ikarkulka moc ďakujem 😉

vevika
5. jan 2013

@miskasitka ja som moju malú dávala do športiaku už od 5 mesiacov, lebo chcela vidieť. Podľa mňa je v tomto Stokke stokrát lepší oproti klasickým športiakom, lebo je bábo krásne podopreté aj keď ešte nesedí a nikam sa nezosúva ani mu nepadá hlavička. Takže moje odporúčanie je jednoznačné- netreba čakať 🙂

vevika
5. jan 2013

@borja to záleží aj od tvojho dieťatka, či obsedí v kočíku, ale ja mám skoro dvojročnú dcérku, ktorá mi denne tri hodinky v kočíku spí a okrem toho sa veľmi rada vozí, takže každý den absolvujeme aj dlhé kočíkovanie a dúfam, že nám to vydrží tak do konca leta alebo aj dlhšie🙂 Takže z môjho pohľadu sa to oplatí a potom ho vieš stále dobre predať.

klarawerder
5. jan 2013

@finda No, obdivuju tě...já teda nevím, jak se se Stokke budeme loučit 😀 Asi si ho nechám někde zašitýho na kochání 😀 😀 😀

pajka7
5. jan 2013

@mima01 a ja som si myslela, ze som vadna 😉 kazdemu hladim po tych kitoch...mne ten moj pride...ta kozusinka,no taka akoby skrepovatena ...tiez sa brckavi...nie je taka krasna nacesana....ten chlp je akoby kratky....mam pocit ,ze vsetci okolo ju maju taku bohatu....tiez som kupovala novy kit...a tiez nezmokol...ale tak co uz 🙂 Uz si okolo mna tukaju na celo, ze mi sibe, ze to len cesem a kontrolujem. No asi diagnoza 😉 Teda u mna urcite 😒

mima01
5. jan 2013

@pajka7 jooooj, neboj nic, nie si vadna...touto diagnozou tu viacere trpime 😀 😀 😀 Moj muz ma pre to chvalabohu pochopenie...aj ked si niekedy tuka na celo, ale v principe to nejak uz nekomentuje. Ved sme sa tu so zuzkou akurat smiali, ze aky su nastudovani a ako to vsetko ovladaju, aj ked navonok hraju formu 😀 Moj manzel ma v malicki uz take veci, ze by niektori nechapali...a prehlad v kocikoch ma lepsi ako niektore baby 😀

milankovazuzana
5. jan 2013

@mima01
@pajka7 no veru, leštíme, drhneme a už aj češeme a samozrejme porovnávame 😀 😀 😀

borja
5. jan 2013

aké sú mínusy stokke xplory 2009? neviem sa rozhodnúť či do toho ísť. stokke sa mi veľmi páči,ale keďže krpec bude mať pomaly 2 roky neviem,či ho vôbec využije. chcela by som vedieť pre a proti - stokke.

ustrachana
5. jan 2013

@kalista bola som s nim len asi hodku vonku a "zoznamovali " sme sa 🙂)) ale potom som ho doma rozlozila lebo som potrebovala pre maleho upravit pasy a mozem zhodnit , ze je dost velky co sa tyka sedacej casti aj polohy lezmo, troska je nevyhoda, ze nema polohovanie noziciek, ale je tak velky, ze moj maly ma skoro 14 mes a stale mu staci na lezanie lozko ( nozicky mu nevysia), no a inak je v pohode
baby neviem co by vas zaujimalo konkretnejsie, co sa tyka skladania je uplne super lebo jeden tah a je zlozeny takze to je oproti xplory vyhoda a inak neviem co by vas este zaujimalo

kalista
5. jan 2013

@ustrachana no supis dakujeeem :-* este skus fotecky hodit prosim ... Ono nikdy nevies ci ho od teba nekupim 😀

zz134
5. jan 2013

babule ak mate niektora novy stokke napiste pls aky je...dakujeeeem!

zz134
5. jan 2013

Kocky pls poradte ...kupila som si WK biely a rukavnik uz mam neviem odkial a z coho zaspineny takym niecim fialkovym...neviem kde sa mi to mohlo stat...ako cistite WK? jaj nestastna som z toho :((((