Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luly3
27. máj 2012

@mycats aj ja chceeeeeeem aké je to krásne to ste mi dali zasa s kočíkom teraz len špekulujem 😀 😀 😀

mycats
27. máj 2012

@luly3 uz sa ale ten setik nepredava, jedine niekde na bazariku by sa este dal kupit 🙂

luly3
27. máj 2012

@mycats na cvoky potrebuješ cvokovač už segra moja kukala nato či dokáže ušiť také niečo a povedala že by to nebal byť problém mnooo tak som zvedava

luly3
27. máj 2012

@mycats nedal už sem všetko obšmejdila ☹

mycats
27. máj 2012

@luly3 😵 😵 😵 problem to nie je ak ma clovek prax a dostatocne vybavenie, to si myslim aj ja 😀

mycats
27. máj 2012

@luly3 ked som predavala ja moj, tak uplna bitka bola na bazaroch. za 1 den sa mi ozvalo asi 20 ludi!!!

luly3
27. máj 2012

@mycats tak tomu verím teraz je tu na MK nejaký hnedý pozri nanho je aj ten pekný????a je dobra cena???

mycats
27. máj 2012

@luly3 myslis tento bodeckovy 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/14zt/sto...

ja si myslim, ze urcite dobra cena, esika sem k nam obcas aj chodila 🙂
len podla mna tento sa hodi len k beige kociku, ale inak je pekny.
@pallacinka ho mala, ze 🙂 🙂
taky unisexovy 🙂

agalia
27. máj 2012

ahoj, chcela by som poprosit o pomoc,
po dlhoooom rozhodovani konecne objednavame stokkacik z nemecka - a prave som si vsimla, ze su tam 2 druhy adaptera na maxicosi - len jeden stoji 34,99EUR a druhy co je medzi prislusenstvom stoji 38,99EUR ale ze ten je len na urcite seriove cislo ci co.
Teraz fakt neviem podla coho vybrat? Rozdiel je len v cene inak neviem identifikovat ktory mam kupit. Poradite? Srdecna vdaka

luly3
27. máj 2012

@mycats ale ja mám beige 🙂 som jej písla ešte neodpísla 😀 😀 😀 som dala predať vaničku ani neviem či som nedala vysokú cenu 😀 😀 😀

mycats
27. máj 2012

@luly3 😀 😀 ona sa isto ozve, neboj. len cez vikend su aj mamicky na materskej vytazene a vela rodiniek si robi vylety, nakupy 🙂 pockaj do pondelka 🙂

hajanka
27. máj 2012

@agalia bohuzial v tomto ti neporadim

mima01
27. máj 2012

@agalia ja som to tiez pozerala, ale na rozdiel som neprisla 😕

mycats
27. máj 2012

@agalia podla mna jeden bude na evo a druhy na 2009nu, ale lepsie urobis ak tuto konkretnu vec kupis niekde v obchode, kde ti budu vediet aj poradit. 🙂

agalia
27. máj 2012

vdaka kocky za ochotu ste zlate - chcela som to objednat uz dnes, ale asi im tam budem musiet napisat

duplicka
27. máj 2012

@mycats prosim ta a je rozdiel medzi letnym kitom napr bodkacik a pixel, na pixel je ta sietka a neda sa prekryt? ako napr ked fuka?

mycats
27. máj 2012

@duplicka ziadny, len vzor a farba je ina 😀 bodka je bodka a pixel je kocka 😀

pallacinka
27. máj 2012

@mycats Ano, to je moj bodeckovy, dokonca na tej fotke v inzerate je to presne ten moj 🙂 Pre mna krajsi neexistuje 🙂

duplicka
27. máj 2012

@pallacinka a tam je prosim ta tiez odzipsovatelna cast pre cirkulaciu vzduchu ako na klasik strieske
@mycats a ako je to na pixel

mycats
27. máj 2012

@duplicka jj, myslim, ze ano. to maju vsetky tie "novsie" striesky od stokke. len na tych prvych modeloch to nebolo. moj pixelovy to mal a myslim, ze aj tento bodeckovy to isto ma 🙂

pallacinka
27. máj 2012

@duplicka To si uz presne nepamatam, zda sa mi, ze ano. Ale urcite je to tak isto ako na pixel, vsak to je rovnaka kolekcia a rozdiel medzi nimi nie je.

duplicka
27. máj 2012

@pallacinka
@mycats no superrrrr 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pallacinka
27. máj 2012

@duplicka Mas nanho zalusk? 🙂

duplicka
27. máj 2012

@pallacinka 😉 no dumkam ci nekupim, kedze moj bezovy sa zatial nepredal, tak mozno len na leto zmenime a uvidime co v zime

pajka7
28. máj 2012

@hajanka prosim ta mne sa zda, ze ty mas aj tu kozusinovu podlozku.Chcela som poprosit a nazor...si s nou spokojna? A hlavne kedy to vlastne vyuzivas...myslim pocasie...pod fusak uz asi nie...tak na jesen?Nechcem sa unahlit v kupe... 😉 Dakujem 🙂 Ak ju ma aj niekto iny...dakujem aj za vas nazor 😉

patka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nat_marcipanova
28. máj 2012

Baby, chcela by som si objednat zeleny stokke slnecnik 🙂 ale neviem ho nikde najist, viete mi poradit?? Vdaka.

zlostitko
28. máj 2012

Ahojte dievcata, chcem vas poprosit o radu. Urcite sa to tu uz niekedy riesilo, ale nemam cas citat celu diskusiu. POtrebujem vyprat potah zo striesky. Ako ste to robili, aby osta v povodnom stave? Dik za rady.

hajanka
28. máj 2012

@zlostitko ahoj, my sme este neprali, ak neporadim

vbrnka
28. máj 2012

@zlostitko ja som prala striesku s winterkitu tak ze som ju celu strcila do pracky..teda odzipsovala som kozusinku..ale vobec nic sa nestalo 🙂

@pajka7 no ja mam kozusinku ale nie original a maly v nej prave v tejto chvili spi..omylom som ju zabudla dat dole ked boli tie strasne tepla a prisla som na to ze mal sa v tom nespoti ani ked je vonku 30 🙂))