Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
24. jan 2012

@esika ved aj ja som bola v tom, že ti ju lia predala, ked som ju videla 🙂 je krasna a ty šikovnica zoženieš aj nezohnatelne 😉 🙂 🙂 🙂

lodgermaniacka
24. jan 2012

@kaska shelter som teda nemala, lebo maly bol aprilový, bolo už teplo a po septembri by mu už bol maly 😒 inak sa mi strašne pačil 😵

mycats
24. jan 2012

tusim vam ta deka s tigrikom vyrazila dych. no musime zostat pri lodger 😀 😀 alebo stokke. sama neviem. premyslim tu stokke, ale dreamer ma veeelmi oslovil. ta seda je nadherna 😀

mycats
24. jan 2012

ked vyrastiem bude so mna winter kit 😀 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51476605&tab=0
a vidite tu cenu????!!!! ovecka moze ist kade lahsie

kilian
25. jan 2012

uz jedna mrtva ovecka zmizla z bazara... 🙄

mycats
25. jan 2012

@kilian asi ju pochovali 😀 😀

kilian
25. jan 2012

@mycats ako to vyzera s kocikom?uz som zvedava...

duplicka
25. jan 2012

napiste mi plusy a minusy 😉 😉 😉 ,ale take pravdive 😉 😉 😉 😉 😉 odolavam pokuseniu 😀 😀 😀 😀 😀
@mycats ty mas dost vela skusenosti 😉 😉

mycats
25. jan 2012

@kilian - no snad sa ho dozijem 😀 😀
dnes mi ho ide vziat, ale prinesie mi ho az v pondelok po ceste z ba.
takze este par dni, neda sa nic robit. ona myslela, ze pojde len na otocku, ale musi zostat do pondelka 😀

mycats
25. jan 2012

@duplicka jaaaa??? no neviem ci ja, tu su aj vykonnejsie baby co mali niekolko stokkacikov 😀 😀 ako napr. @lia. ja som mala len starsi model a novy je len na ceste, takze som nemala este tu cest otestovat 😀
ale dam vediet buduci tyzden ako sa nam pacilo 😀

mycats
25. jan 2012

@duplicka inak ja nemam minus pre stokke. mne na nom vyhovuje vsetko do posledneho chlpu 😀 😀 nemam co by som na nom zmenila. kocik uplne super, doplnky super a ked sa mi nepaci, vzdy mozem skusit inu znacku. mozno tu ovecku na winter kite by som inak riesila a ja osobne by som kludne prijala aj lepsiu cenu 😀 😀 😀 ale kocik je super, zatial naj aky som skusila.

lia
25. jan 2012

@duplicka ja ho musim len odporucat a kto ho skusi,tiez ine nepovie.
ja som bola veeelmi spokojna.na novom tipe so vsetkym 😉

duplicka
25. jan 2012

@lia
@mycats no to uz je asi jediny,ktory ma laka, tak ak ho skusim tak do buducna uz len ako sportovy,lebo sedacka je uchvatnaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hajanka
25. jan 2012

baby, budu nove farby summer kitov 😵 😵 😀 😀

kilian
25. jan 2012

@hajanka uz su na stranke?

mycats
25. jan 2012

@duplicka tak v jeho pripade to ani nie je o designe, ale naozaj si to kocikovanie uzijes a to, ze sa nemusi mamicka zohnut pri kazdom pipnuti drobca, je supeeeer 😀 😀
prejde cez teren aj cez krasny chodik 😀 a aj po obchodaku 😀

mycats
25. jan 2012

@hajanka sem s nimi, tesim sa 😀
kaslem na ovecky a pockam na leto 🙂

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@hajanka Pane Boze, nech je medzi nimi aj jeden krasny pre chlapca..ja si ho kupim, nemusi mi ho nikto darovat 😀 😀 😀 😀 😀

kilian
25. jan 2012

aj ja ich chcem vidiet!!!!aby som vedela,ci mam stopnut inzerat alebo nie!!!! 😀 😀 😀

pallacinka
25. jan 2012

Aj ja ich chcem vidiet, aby som vedela ci mam radsej rychlo predat ten co mam alebo nie 😀

kilian
25. jan 2012

@pallacinka mame ten isty problem?? 😀 😀 som ochotna za krasny sommer kit nechat si kocik...

pallacinka
25. jan 2012

@kilian Mame skor opacny problem, ja svoj predat musim tak aby bol o ten moj kit este stale zaujem 😀

lia
25. jan 2012

pre dievcata bude urcite krasny , skor sa bojim,ze sa na chlapcov opat vykaslu s farbami 🙄

pallacinka
25. jan 2012

@lia Nestras, aby som nemala potom rovnaky problem ako kilian 🙂

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@lia uplny, ale uplny suhlas, bohuzial 😠 preto som sem dala modlitbu za nas, sucasne a buduce mamicky chlapcekov 😉

pallacinka
25. jan 2012

@kilian Mozno to bude ten nas vysnivany pink dots, potom nielenze nepredavam kocik, no kupujem pink textile kit 😀

lia
25. jan 2012

@pallacinka ja sa potom zblaaaaznimmmmm

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@pallacinka treti koci v dome 😀 vybuduj tajnu komoru o ktorej manzel nebude vediet a uchovas aj stokke 😉

pallacinka
25. jan 2012

@lia To nebudes sama, mm bude v tom s tebou 😀