Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
14. okt 2012

@vevika ved aj do prace nastupim kym sa k niecomu dostanu 🙂

fatia
14. okt 2012

@klarawerder to by mohli aj existovať nejaké, čo sa dajú kúpiť. Či nie? Ďakujem za radu

segafredo
14. okt 2012

a sportovní verze jde taky úlně do lehu? Jedna paní co stokke má mi řekla, že hlubokou korbičku ani nepotřebovala, že od začátku měla mimi ve sportáčku

vevika
14. okt 2012

@segafredo ked mas sportovu cast nainstalovanu tak, aby dieta sedelo tvarou k tebe tak sa da dat do lahu (moja mala tak spava 3 hodiny vkuse cez den). Ked je tvarou od teba tak len do odpocinkovej polohy (polosed). Ja som hlboku vanicku pouzivala skoro do 6 mesiacov, prislo mi to pre male miminko vhodnejsie. V sportovej casti je sice zmensujuca vlozka, ktora je perfektna, ale uplne od narodenia by som tam babo nedavala.

pajka7
15. okt 2012

Ahojte chcem sa spytat....WK je nejak nepremokavy?Ked snezi alebo pada dazd so snehom treba davat aj ten igelit?
Dik 😉

lenocka23
15. okt 2012

co hovorite na toto..??? 😉

kalista
15. okt 2012

tento druh surodeneckeho kocika je presne ten, do ktoreho by som deti nikdy nedala 😖

elliem
15. okt 2012

http://www.stokke.com/stroller/stokke-crusi/pro... to si dělají ve Stokke srandu??? co to má být? levnější verze Stokke?
@lenocka23 nedala bych tam nákup, natož dítě...

lenocka23
15. okt 2012

@elliem zrejme sa len snazia ponuknut to, co ine znacky... surodenecky kocik.. ale myslim, ze to nemuseli vobec robit...😉 este tak pre jedno dieta..

junkfoood
15. okt 2012

strasne hnusne su tie dva nove typy..uz su aj na stokke stranke.. 😝

kilian
15. okt 2012

Ako surodenecky urcite nie,ale inac sa mne osobne celkom pozdavaju.

magica78
15. okt 2012

dnes vecer maju dat info na stranke FB stokke slovensko cesko info o novej kolekcii kocikov

simonaa
15. okt 2012

Ahoj holky, chrěla jsem se jen zeptat, ta kožešinka se dává jen do sporťáku nebo i do hl. lůžka? A nemáte náhodou některá z vás červený kočár a bílý WK, že byste mi poradily nebo popř. hodily nějaké foto , nemůžu se rozhodnout, jestli červený WK nebo ten bílý..díky

vevika
15. okt 2012

@pajka7 WK nie je uplne nepremokavy, ale nieco znesie, takze ak nebudes hodinu kocikovat v silnom lejaku, tak igelit davat nemusis (mne ten material silno pripomina zimnu bundu)

vevika
15. okt 2012

@simonaa kozusinka je tvarovana specialne do sportovej cast, ale ak ti nevadia tie bocne vyrezy, tak si ju kludne mozes dat aj do hlbokej korbicky 😉 Ja mam cerveny kocik a minuly rok som kupila cerveny WK, je nadherny, ale ten biely mi neda spavat 😀

simonaa
15. okt 2012

vevika díky 🙂, ten WK potom zakrývá u sporťáku i tu spodní část sedačky?? Víš, ještě jsem ho naživo neměla možnost vidět, proto se možná i hloupě ptám 🙂

vevika
15. okt 2012

@simonaa ano, zakryva. Je to taky nanoznik, ktory je zospodu stiahnuty gumickou a v strede je predeleny zipsom, kvoli stredovej tyci.

mycats
15. okt 2012

@lenocka23
@kalista
ja sa normalne sulam, ten kocik vyzera ko inspiracia polskou velkovyrobou 😀 😀 😀 😀
hlavne teda ta vanicka je haaaaahaaaaaa

mycats
15. okt 2012

a ten scoot ma co za polohovanie????? 😲 😲 😲 😲
http://www.stokke.com/stroller/stokke-scoot/pro...

prave ma vyliecili a zostavam s bee 🙂 mm ma radost aj ked o tom nevie!!

mycats
15. okt 2012

Aj ked v tejto podobe vyzera dobre 🙂 len to polohovanie by som ja teda nevedela rozchodit 😢

ellysa
15. okt 2012

@mycats no tak to polohovanie do... 🙄

mycats
15. okt 2012

@ellysa to je hrozne, som sa az smiala a je to skor doplacu! ☹

mycats
15. okt 2012

To, ze Xplory je neprekonatelny som si myslela uz davno a aj napriek tomu som verila, ze prave stokke to dokaze a prekona ho. 2 nove modely len potvrdili to, ze xplory bol a bude nr. 1 😵

mycats
15. okt 2012

tato fotka je normalne, ze bonus a nr. one!!
vanicka + ta sportova sedacky pre druhe dieta. to ako je to tam napchate!!! 😲
ved to dieta by malo hlavu natlacenu na vanicke!!

mikolajova.zuzana
15. okt 2012

@mycats ved to - tym to zabili riadne... moze to byt lahka buggy, ale to polohovanie sa mi vobec nepaci na ziadnom kociariku... neznasam taky sposob davania do lahu... skoda ze to takto dokafrali...

ikarkulka
15. okt 2012

@segafredo Ani bych neřekla, že má nový model větší kola, alespoň ne teda nijak závratně. Ale samozřejmě pokud ti to tahle vyhovuje a teď už na maximám splňuje tvé požadavky (psala jsi mj. že Xplory splňuje vzhledově, ten nový kočárek je ale jaksi úplně jiný), tak hurá do něj 🙂

mycats
15. okt 2012

@mikolajova.zuzana a kde ma ten kocik madlo???? to mna zaujima. polohovanie na prd a este je bez madla.
inak sa mi paci, ja by som do neho sla.

ikarkulka
15. okt 2012

@kilian Ten sourozenecký má v podstatě stejné řešení jako třeba Mima Xari, tam to taky moc nechápu. I když ty sedačky nejsou úplně pod sebou, ta spodní vyčuhuje jako u Phil & Teds. Ale i tak... Nic moc.

mikolajova.zuzana
15. okt 2012

@mycats madlo som si ani neuvedomila ze nema... ono by bolo zaujimave ho vidiet nazivo, ake ma materialy, aka rucka na dotyk, a ake je to polohovanie v skutocnosti v cinnosti... vyhoda je v tom, ze sa da polohovat v oboch smeroch... este tento by sa zvladol, ale ten druhy, mna mrzi ze sa neda explory sedacka pouzit na oba podvozky, to by som mozno riesila iba podvozok... no neviem - musela by som ho nazivo vidiet... takto asi by som nesla do neho bez okukania... :D

ikarkulka
15. okt 2012

@segafredo Co je pro tebe směrodatnější - názor prodavaček, které s ním jezdí tak leda po obchodě, nebo názor x desítek reálných uživatelek, které s ním jezdí už několik měsíců i let? 😉

Ad kolečka - když jsem si kupovala jakýkoli kočárek - Inglesina Classica s velkými, Urbo s malými... - pokaždé mě od něj prodavačky a rodina zrazovala, že má blbá (velká/malá) kolečka. A nikdy jsem nešlápla vedle. Přečetla jsem si reálné zkušenosti a pak ho sama otestovala. Kdyby nevyhovoval, tak bych ho jednoduše prodala a koupila jiný. V čem je problém.