Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kajuska01
14. feb 2013

ahojte mamičky stokkačky mam na predaj uplne novy koik pre babiky stokke na slovensku asi nezohnatelny mm ho priviezol z nemecka na mame este 2 a urcite nasej malej 3 netreba.... 🙂

suez
14. feb 2013

@swanqueen Cavko jasne, niekolko krat a nikdy nebol ziadny problem. Najprv sme lietali so sportiakom, teraz uz len s buggynou, ale kocik si mozes vzdy doviest az uplne k lietadlu, kde ti ho preberu a pri vystupovani ti ho zasa donesu. No stres🙂)) Keby cosi napis, co by si este chcela vediet.

swanqueen
14. feb 2013

@kajuska01 cena? 🙂

mimi27712
14. feb 2013

@veronica30 kľudne ju dam môžeš dať, veď v Anglicku ani vaničky nekupujú, rovno bábätká šupnú do šporťáka.

swanqueen
14. feb 2013

@suez jeeej konecne niekto 🙂 prosim ta, chcem cestovat so sportiakom, tak ma zaujima, ako ti ho dali do lietadla, ked su to dve casti? nevadilo to? lebo videla som ze existuje taky vak na cestovanie na to, ale nebudem to kupovat.

mimi27712
14. feb 2013

@ustrachana veď včera stál tak isto ešte pred zľavou, tak to sú hajzli. To si super kúpila, ja túžim tiež po melangáčovi, ale mm by ma asi zabil.

swanqueen
14. feb 2013

@kajuska01 aha uz som nasla v bazariku 🙂

ustrachana
14. feb 2013

@mimi27712 toho melanaca som si tam kupila ( v tej Kike) este koncom roka, ale uz ho nemam 🙂 no v Pre deti su seriozni velmi 😀

vevika
14. feb 2013

@kajuska01 aka je cena? Mohla by si sem dat aj foto? Diiik 🙂

kajakaja77
14. feb 2013

@kajuska01 mohla by som foto poprosiť?

kajakaja77
14. feb 2013

@ all. Kočky ahojte pripájam vlastnú skúsenosť s reklamáciou kočíka stokke- začalo mi ospičkovaťnzadné kolesona potom aj druhé taknsom reklamovala, lebo to keď som šla po rovnej ceste triaslo kočiarikom nebolobto nejak hrozné ale bol nový tak prečo by to malo robiť? Tak som to dala reklamovať a vymenili mi celý podvozok..... Tak dnes som si ho bola prevziať, som nadmieru spokojná. Trvalo to cca 2 týždne.... Síce som to nereklamovala na slovensku, ale v rakúzku, taknak by mal niekto podobný problém kludne do toho..... Pekného Valentína všetkým.... 😀 😀 😀 😀 😀

lea162
14. feb 2013

@kvetinka211 Noo ved .. aj my sme zacali nad tym kocikom velmi uvazovat .. a najprv som si myslela ze super objednam z tadial je to lacnejsie .. len koli cene sme nechceli nakolko mame este stale prvu malicku takze vydavky stale su velke .. plienky mlieko atd 🙂 Ale bojim sa to objednat .. sice to opisuju ako verna kopia materialu a vsetkeho ale co ak nebude taky kvalitny .. nechcem sa nad nim len rozculovat .. asi zvolim bugaboo cameleon .. to je moj druhy favorit 🙂

kajuska01
14. feb 2013

kajakaja77 mam ho v bazari

kajakaja77
14. feb 2013

@kajuska01 no už som našla....

ikarkulka
14. feb 2013

Ahoj, hlásíme se z první procházky s hlubokou korbičkou (a skate) - s nadšením! 🙂
Vůůůůůůůbec to nehrká a ani naše týdenní miminko v ní neposkakovalo, jak se občas dočtu. Na sněhu i ledu super. Jede to úplně samo. A tchýně je z něj hotová, jak se jí líbí 😵

ellysa
14. feb 2013

baby stokkacky nemáte niekto tripp trapp s newborn setom? nemám ešte ani stoličku, ale súrne aspoň jednu potrebujem, a rozmýšľam, že pre prdka dokúpim ten newborn set, ale neviem dokedy to vydrží

kalista
14. feb 2013

@ellysa moj drobec v nej bol do cca 8 mesiacov...vrele odporucam 😉

zuuzka
14. feb 2013

@swanqueen Ahoj, my sme cestovali v pohode so sportiakom ked mal maly asi 6m a my sme kostru odovzdali pri lietadle a tu druhu cast sme vzali na palubu. Povedali nam, ze ak sa zmesti do batozinoveho tak ju mozme v pohode vziat zo sebou.

swanqueen
14. feb 2013

@zuuzka tu vrchnu cast ste vzali na palubu??? a kde ste ju dali? ved to je dost velke.. 😲 ja toto riesim,ze ako dam tie dve casti do lietadla..

swanqueen
14. feb 2013

@zuuzka tu vrchnu cast ste vzali na palubu??? a kde ste ju dali? ved to je dost velke.. 😲 ja toto riesim,ze ako dam tie dve casti do lietadla..

miskasitka
14. feb 2013

@swanqueen jedna baba tu minule pisala, ze ich zabalila dokopy nejakym igelitom, no ja som si predsa len kupila ten prampack... Ale myslim ze na checkine ti mozu oznacit obe casti a potom na boardingu odovzdas obe osobitne... No neviem,asi by som sa bala. zavisi aj od leteckej spolocnosti...

swanqueen
14. feb 2013

@miskasitka a co stoji ten prampack? ved to rozmyslam,ze to nejako zviazem.. bojim sa aby sa mi tam tie dve casti "nerozkotúľali" 🙂

zuuzka
14. feb 2013

@swanqueen No jasne, ona sa zmesti hore do batozinoveho. Na palube nam povedali, ze je ok ak sa tam zmesti a zmestila sa 🙂

swanqueen
14. feb 2013

@zuuzka aha.. no super, tak diky za tip 🙂 len my budeme mat dost batoziny prirucnej (na dovolenku), tak neviem ci nam to tam vojde.. ale dobre vediet, ze sa to da aj tak 😉

zuuzka
14. feb 2013

@swanqueen Ale pokial by si to tam nechcela davat, myslim, ze nehrozi, aby sa stratili, len nech vam pani pri check-ine nalepi tu naleku na ten bok z umelej hmoty, lebo nam to nalepila na latku a stratili sme to hned na prvej kontrole.

swanqueen
14. feb 2013

@zuuzka ahaaa. diky pekne 🙂 dobre vediet!

julianna78
15. feb 2013

@swanqueen ja som balila do igelitu 😀 ale vtedy ešte pram pack nemali.Normálne som kočík pri nástupe do lietadla poskladala a zabalila pre istotu do dvoch velkých igel.vriec aby sa nepoškodil.Balila som všetko spolu aj sedačku aj podvozok.

swanqueen
15. feb 2013

@julianna78 super, mozno to tak nejak urobim, diky 🙂

junkfoood
15. feb 2013

@ellysa ja ho mam od @kalista a je to uplne super pomocka, malemu sa tam hrozne paci..

ellysa
15. feb 2013

@junkfoood
@kalista paráda len ešte odkiaľ objednať?nemáte asi prehľad odkiaľ sa oplatí?