Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
16. apr 2013

@dolcee A pak ještě tady

https://www.youtube.com/watch?v=sM5iUspFr8I

ale přímo na stránkách Stokke měli tahle videa a tam toho bylo víc, mám pocit. I potom to rozkládání. Už to nemůžu najít.
No chce to prostě párkrát složit a rozložit a chytnete ten grif. Jako u všeho 🙂

magica78
16. apr 2013

@klarawerder v pohode 🙂 som rada. mam hlavu v smutku lebo neviem do akeho auta by sa zmestil lebo mame fabiu ale podla rozmerov len tak tak :/

mimka
17. apr 2013

@magica78 aj ja mam fabiu a urcite ho tam narvem, sak som zena 😀 nemaj hlavu v smutku 😉

kajuska01
17. apr 2013

@magica78 ja mam fabiu clasic a vojde sa tam super 🙂

maminamaja4
17. apr 2013

@magica78 ..do fabie vojde🙂

magica78
17. apr 2013

@mimka
@kajuska01
@maminamaja4 no lebo mm hlada ako blazon ze do akeho to vojde mame combi tak ked do klasika vojde tak do nasho terajsieho urcite 🙂 a mate ho tam tak zlozeny ako je na fotke o stranku dalej? dakujem

kajuska01
17. apr 2013

@magica78 vojde aj tak aj šikmo takto zlozeny

magica78
17. apr 2013

@kajuska01 super dakujem lebo chceme novsie auto ale uz take kde sa zmesti stokac 🙂

ikarkulka
17. apr 2013

@magica78 I já se přidávám, taky jsme ho jednou vezli ve Fabii (ta nová verze, ne kombi) a naskládali jsme 🙂

maminamaja4
17. apr 2013

@magica78 ..ja mam kombi a večer keď budem mať čas odfotím ti ja ho skladám tak,aby ma to stálo,čo najmenej námahy,ani tašku tu spodnú nedavam dole a športovú časť otáčam tak aby sa neušpinila od koliesok, veď uvidíš aké jednoduché,ale ty si určite nájdeš svoj systém 🙂 🙂 🙂

maminamaja4
17. apr 2013

@magica78 a máme aj Wolgsvagen Touran,tam neskladam,len posunie po tyči dole a je to. 😀

magica78
17. apr 2013

@maminamaja4 super dakujem 🙂 turan to je ine delo 😀

junkfoood
18. apr 2013

videli ste..? super..musim mat este aspon 4 deti, aby som mala z kazdej peknej farby jeden kusok.. 😀 😀 😀

zienka1609
18. apr 2013

Ahojte baby...prosim kto by mi vedel poradit co mam robit s hrkotajucim zadnym kolesom na stokaciku?

vevika1
18. apr 2013

@zienka1609 vystriekať vodou, môjmu Stokkimu to pomohlo 🙂

zienka1609
19. apr 2013

dakujem pekne @vevika1 ....vyskusam 🙂

maminamaja4
19. apr 2013

@magica78 ..no konečne som to odfotila,tak takto je poskladaný vo Fabii combi..miesta ešte habadej 😀 😀 😀

zienka1609
19. apr 2013

@ vevika1 ..dakujem velmi pekne za radu 🙂...vratila som sa z prechadzky....a koleso je ako nove 🙂..vdaka

magica78
19. apr 2013

@maminamaja4 super dakujem za fotecku 🙂 a plato zavries ?

vevika1
19. apr 2013

Boooože, niektoré maminy tu na MK vedia byť neskutočne premúdrelé....chúďa mojeˇdieťa, že musí spať v takom nedomyslenom a samozrejme absolútne nepohodlnom kočíku ako je Stokke 😝 A to, že v ňom prespí 3,5 hodiny denne je len tým, že deti zaspia kdekoľvek - aj na záchodovej mise! Nechápem ako môže byť niekto takýto hlúpy....

maminamaja4
19. apr 2013

@magica78 zavriem,je to akurat 😀

cawes
19. apr 2013

@vevika1 ha si zabila teraz s tou misou. Moj nechce cez den nikde spat ako v stokke a v jeho postielke na ktorej ma sleepy system.

lucisa
19. apr 2013

V neděli jsme byli s dětmi v Lešné v ZOO a potkala jsem tam během chvilky dva krásné stokkáčky, jeden tyrkysový (? nebo teda hodně krásně modrý) a druhý takový světlemodrý (možná to byla barva, jako má @maminamaja4 v kufru fabie, těžko říct), zajímavá barva, ještě jsem ji neviděla, já a nejstarší jsme se rozplývaly a manžel a prostřední se nám chechtali.
Přiznejte se, nebyla to některá odtud? 🙂

emsa
19. apr 2013

@vevika1 Vevika vieš,ono je to tak, koľko ľudí, toľko chutí, každému nevyhovieš. Tá záchodová misa je dobrý nápad,
i tak še dáááá 🙂

vevika1
20. apr 2013

@cawes to o tej mise som sa dozvedela od jednej maminky, čo má jedno dieťa, ale veď ja ako matka troch detí sa rada nechám poučiť 😀 😀 😀

ikarkulka
20. apr 2013

@vevika1 Usne možná, ale aby někdo spal 3,5 hodiny na záchodě, tak to asi fakt ne 😀 Hned by z mísy spadnul.
Jo pardon, ze Stokkáče vlastně děti vypadávají. Jak jsem mohla zapomenout! 🙂

klarawerder
20. apr 2013

@vevika1 Děláš, jako bys nevěděla, že nejinformovanější jsou baby, co Stokke v životě nedržely v ruce...pak se dozvíš novinky, jako je malá nákupní taška, to, že se kočár ve větru převrací, je nestabilní, slouží jako kočár do OC a do kaváren, dítě z něj běžně vypadává a je malý a nepohodlný (zapomněla jsem na něco? 😎 )...a jako bonus zjistíš, že mezi luxusní kočáry patří především Tako a Firkon 😀 Nevím, jestli je to skutečně tou závistivou náturou, ale ve Swiss mi Xplory ještě nikdo neměl potřebu zdrbat...buď mi kočár někdo vyloženě upřímně pochválil, anebo byl potichu bez pohoršených pohledů a šuškání si se spoluchodcem ostentativně nahlas, abych slyšela, "jak je ten kočár strašný"... 🙄

vevika1
20. apr 2013

@klarawerder no ja som na to úplne zabudla, že najlepšie ho vedia zhodnotiť tie, čo ho videli tak maximálne na druhej strane ulice 😀 @ikarkulka presne to som jej napísala 😀 ale samozrejme, napísala mi, že nech jej nevnucujem svoj názor, lebo na to neni zvedavá a to som si len dovolila napísať, že keby bol taký nepohodlný ako ona tvrdí tak by v ňom moja malá asi nespala 3,5 hodiny denne, no a na základe toho som sa dozvedela vyššie spomenuté "perly" 😀 😀

simonaa
20. apr 2013

Holky, dokdy jste ve sportaku pouzivaly tu novorozeneckou vlozku,mala bude nit 5 mes.,chce koukat,tak jsem ji dala uz sportak,ale bez ty vlozky??

cawes
20. apr 2013

@simonaa moj bude mat 9 a vlozku este stale mam len sme teraz vytiahli vankus.