Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

@desinka10 fakt neviem, ja som chcela kupit vnutorny potah na sedacku, ale to sa nedalo, iba sedele sedadlo, ale napis do babymarketu, oni ti rychlo odpisu, potom pre inspiraciu, hod sem cenu..chces vymenit striesku? 😉

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

BABYYY, potrebujem poradit, fakt sa neviem rozhodnut ☹ vzdy som tuzila mat biely, cerveny bol sice objednany, ale s tym, ze ho vratim, ked pride a teraz neviem, ci nechat biely ci cerveny..TAK KTORYYY??? 😀 nech mi hlavu nerozdrapi 😀

mirkadena
16. dec 2011

@taminameiki ahoj, áno určite, môj 3 a pol ročný syn sa tam zmestí, len už trochu s hlávkou sa dotýka striešky, takže 2 a pol ročné dieťa určite.

lodgermaniacka
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a červeny je svetovy, aj ja som ho mala podla mna najkrajší, biely sa mi v skutočnosti moc nepačil..

lodgermaniacka
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a inak viem, že to prehanam, ale mne by vadili tie oranžove zipsy na bielom kite k červenemu fusaku, ale ja som až moc velka detailistka 😎 😉

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

@lodgermaniacka nikdy som si nemyslela, ze budem chciet cerveny, bol nahradou za biely a ked som zohnala biely, vedela som, ze cerveny vratim, ale nazivo je fakt krasny, len ma stve, ze mam cerveny fusak, k bielemu nadhera, ale k cervenemu by som volila iny vyber..ale cmuk za nazor 😀

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

@lodgermaniacka tie zipsy, to je uz delikateska 😉

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a inak ja mam tiez dark navy, ale vymenila som doplnky, ked mal byt biely kit a cervene doplnky (fusak, taska, madlo a tak)..nie je ti za stokke smutno? ale mas bombovu nahradu 😉

lodgermaniacka
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a škoda že si nekombinovala tu vojensku zelenu s červenou, to krasne spolu ladí 😵 😵 😵 😵 😵 podla mna uplne naj kombinacia, k navy sa mi pači červeny aj biely, a k svetlomodremu modremu strieborny 😵 😵 😵

lodgermaniacka
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a je, ved stale sem nakukam 😉 no ved ešte niič nie je stratene 😎 😉

kilian
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a na tom bielom je uplne ina kozusina,ze?? 😕

lodgermaniacka
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a najlepšie mať minimalne 3 farby na vymenu a 2 winterkity 😉 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
16. dec 2011

@kilian je ina, vyzera dosť zvlaštne

kilian
16. dec 2011

@lodgermaniacka to mi hned padlo do oka...akoby sprata alebo co.... 🤐

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

@lodgermaniacka minimalne 6 zimnych bund a 12 ciziem na doladenie na vymenu 😀 😀 😀

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

@kilian neviem, ako bolo na novom bielom, kupovala som pouzity, ale na cervenom je trosku tmavsia a zivsia..

lodgermaniacka
16. dec 2011

@kilian inak ani na tomto sa mi nezda, že by bola rovnaka kožušinka na strieške a na rukavniku 😕 tato vyzera ako ta na bielom kite, možno niekto menil
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/igvb/win...

lodgermaniacka
16. dec 2011

takto vyzeral môj novy červeny:

kilian
16. dec 2011

@lodgermaniacka @e.l.i.e.n.k.a fakt je to take cudne.......

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

@kilian
@lodgermaniacka ja si myslim, ze na tom bielom bola ina, ako ma cerveny, kolekcia 2011 priniesla kvalitnejsiu kozusinku..

lodgermaniacka
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a tak vidíš, maš rozhodnute 😉 😉 😉 biely určite predaš, vela bab malo naň zalusk 🙂

kilian
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a aj @mirkadena ma biely,ale co ja viem a co som videla jej fotky nema taku kozusinu ako na tomto bielom... 😕 😕

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

@kilian myslis rukavnik? mozno to je pranim, asi ked mi bol predany, tak to "lia" prala, skoda, ze aj tato kozusinka sa neda dat dole, ako na strieske..

kilian
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a mozno pranim...mozno sa mi to len zda na tych fotkach... 😅 a uz si sa rozhodla ,ktory si nechas?ja sa pripajam k nazoru @lodgermaniacka cerveny 😵 😵 😵

mycats
16. dec 2011

@taminameiki stokke je odporucany do 3 rokov, moj maly 20mesiacov a zatial vojdeme bez problemov aj v zimenej vybave 🙂 a s fusakom. Ved dieta vekom rastie hlavne do dlzky a ta je nastavitelna, takze si myslim, ze urcite ano 🙂

desinka10
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a takze co sa tyka sedadla tak len komplet? Ja som zas chcela ze striesku a zadnu cast vonkajsiu sedadla ze nakombinujem s tym riflovym, teda este uvidim ze aky bude, a ci sa to bude dat zvlast kupit. 😕

lia
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a a spolok ,nie,neprala som to , takato bola prva davka winter kit-ov
snezilo ,aj prsalo ,aj vlhko bolo,nechala som to normalne ususit,nebolo to nikdy premoknute,ale takto sa to troska zvlnilo.
bala som sa to oprat,ja si davam na veci pozor,nemala som ho spinavy,stacilo pretriet handrickou.

esika
16. dec 2011

@desinka10
ahoj strieska stoji presne 63 euro, nedavno som objednavala v babymarkete, cakacia doba asi 4-6 tyz. a musis zaplatit vopred, dufam ze som pomohla, pekny vecer

🙂

esika
16. dec 2011

@lia ano Ty davas strasny pozor na veci, niekedy az moc 🙂 kočky lia ma vsetko ako nove 🙂 🙂

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

@lia
@esika ved prave preto, ma ani nenapadlo, ze by lia kozusinku menila alebo poskodila, ved som pisala, ze bud bola taka nova alebo pranim..a ze kolekcia 2011 ma iny kozusinkovy material 🙂