• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

16. októbra 2017 
@kilian ahoj :slight_smile: nemyslim na tomto, ale napr.co je teraz na ebay.de za 615 euro kup hned a keby sa jej niekto ozval tak ho kupi a ma zarobene:slight_smile:
12. feb 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esika nemam slov :angry: ja som mu pisala o viac fotiek, odpisal, ze teraz nema, ze popyta kamosku co ho predava :unamused:
12. feb 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka ja som pisala na jej inzerat vtedy mala v poonuke iny stokke a potom v inzerate mala napisane ze preda aj ruzovy a napisala som jej ci ho ma a ona ze nie a behom dna nahodilla inzerat co ma na bazosi tak akoze ju nechapem
12. feb 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt ale ved tu na MK to je chlap, ci? Ma chlapsku ikonku a mne pisal v muzskom mene, za kamosku.
12. feb 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka mne na bazosi pisala ona.
12. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt :grinning: nevyjde z nich ani ------- :grinning: raz jeden raz druhy, preco asi?
12. feb 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esika ahoj :slight_smile: ano len textile kit velmi som sa zamilovala do tej farby, je supeeeer :slight_smile: :wink: pekny dnik
12. feb 2012 o 13:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian povckam si do zajtra a pojdem sa mrknut do gutwein nech viem ako dlho musim cakat a potom sa rozhodnem, :slight_smile:
12. feb 2012 o 13:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka mozno podvodnici ktovie.
12. feb 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@taminameiki a nie je leppsie si objednat u vas ?urcite by ta to vyslo lacnejsie
12. feb 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia ono je tam rozdiel 23 € ale ked ja to uz chcem hneeed
:slight_smile:
/
12. feb 2012 o 13:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taminameiki Zavidim vam, ze uz toto riesite :slight_smile: Ale aj ja uz vlastne mam favorita, ked by som mala byt v najblizsich mesiacoch tehu, tiez byvam v AT a tak ma zaujal gutwein - su tam dvojake ceny. Ako ziskat tu BabyPoint-Preis? Treba tam mat uz nieco nakupene, zbierat nejak "body", alebo sa stat clenom niecoho...? Vies mi poradit?
12. feb 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielle25 ahoj. light green skúšala som to na stokke stránke a zdalo sa mi to v pohode. ostatné sa mi moc nepáčia
12. feb 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka ahoj mozes sa zaregistrovat aj cez internet ale priamo u nich baby point kartu ti vystavia hned len az po niakom mesiaci ti pride domov. Nato aby si kartu ziskala nemusis nic kupit len povies meno a adresu a hned ta daju do pc a kedykolvek prides tak povies len svoje meno ani tu baby point kartu nepotrebujes a je tam suprovy personal :slight_smile: ,
12. feb 2012 o 13:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka myslela som to tak ze ak si potom niekedy baby piont kartu zabudnes aj napriek tomu budes mat akciu lebo uz tvoje meno bude v pocitaci :slight_smile:
12. feb 2012 o 14:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taminameiki Tak som to aj pochopila, presla som si podrobne aj ich stranku, tak podat ziadost o kartu sa cez net neda, iba v obchode. Ale aj tak neva...hlavne, ze si sem dala ten tip na nich. Do Wien chodievam velmi zriedka, takze az ked to skutocne bude aktualne, tak si ich najdem :slight_smile:
12. feb 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka ale musi sa to dat cez net ved aj ja som sa tam tak prihlasovala no uz to budu asi tak dva mesiace :slight_smile:
12. feb 2012 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka aha no prepac mas pravdu uz to nejde :frowning2: a predtym to islo no skoda
12. feb 2012 o 14:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taminameiki Veru...Ale kym ja budem potrebovat Stokke, mozno sa uz opat bude dat aj cet net :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esika @kilian
@mycats
@hajanka
aka sikovna. to nie je jedina. pokial viem tak takto sa obchoduje s kocikmi bezne, zial bohu!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats aj ja poznam viacere take obchodničky, je mi z nich zle, no ale ked su bez chbtovej... :confounded: :confounded: :confounded: hlavne ked vas niekto stiahne z ceny a potom zaraba na tom :angry: :frowning2:
12. feb 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka :angry: :angry: presne, stiahnu cenu a potom si najdem kocik o tyzden na bazosi!!!
12. feb 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats aj mne sa to stalo, preto sa mi to nezda ferove :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
12. feb 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka mna skoro roztrhalo!! a ako mi tu plakala, tehotna s bruchom prisla!! ak bolo prave!!
12. feb 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats @esika @kilian @mycats @hajanka
Baby, to co vlastne pisete o tych inzeratoch...? Snazim sa to nejak pochopit, ale bezuspesne...Poucite ma niektora, na co davat "pozor"? Som asi nejaka "neposkvrnena" :slight_smile: resp. naivno-sprosta...?
12. feb 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka je vela podvodnikov na nete,zaplatis ,ale kocik neuvidis.alebo pripady,ked niekto lacno zozenie kocik,ale nie pre vlastnu potrebu,ale na dalsi predaj za vyssie peniaze-zarobkova cinnost podaktorych...
12. feb 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka ludia takto zarabaju, daju si inzerat ze predaju kocik za napr. 800 EURO, pricom ziaden nemaju. Ak sa im ozve zaujemca, kupia uz vopred vyhliadnuty z ebay za 600 EURO a tebe ho predaju za tych 800 EURO cize 200 EURO na tebe zarobia.
Tento o ktorom tu hovorime, ma fotky na 100% nie nafotene nim, ale stiahnute niekde z netu. Preto sa domnievame, ze je to jeden z tychto "podvodnikov".

@lodgermaniacka pise, ze jej sa to stalo, predala kocik a hned na to si nasla na inej inzertnej stranke, predpokladam za vyssiu cenu. Takto ludia zarabaju :angry:
12. feb 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hajanka podla mne nie su podvodnici netreba hned niekoho osocit zato ze neikde kupia lacnejsie a predaju len ich sikovnost nemusia hen dniekoho podviest :unamused: ved predsa o tomto je svet aj obchodnici s autami nap.kupia v nemesku a tu predaju o 500e drahsie-kazdeho sikovnost
12. feb 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tannia87 nech zarabaju na inych a nie na matkach s detmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: nepovazujem to vobec za nejaku sikovnost!!
12. feb 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok